ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

WD My Passport SSD 2TB USB Typ-C 3.1 (WDBKVX0020PSL-WESN)

Producent: SanDisk, Kod: WDBKVX0020PSL-WESN, Nr katalogowy: WDBKVX0020PSL-WESN

Opis WD My Passport SSD 2TB USB Typ-C 3.1 (WDBKVX0020PSL-WESN)

Dysk My Passport SSD to pojemne oraz przenośne archiwum danych. Ochrona hasłem z szyfrowaniem pomaga zachować bezpieczeństwo treści. Łatwy w użyciu, odporny na wstrząsy, kompaktowy dysk w eleganckiej i jednocześnie trwałej obudowie. Dysk ten jest jednym z najszybszych dysków, z prędkością odczytu do 540 MB / s przy użyciu portu USB typu C, w celu szybkiego przesyłania danych. Zapewnia tym samym doskonałą wydajność.
Najważniejsze cechy
Wd Passport Img1 Mpssd Jpg Imgw 1920

Zaprojektowany, aby wytrzymać upadek z wysokości nawet 1,98 metra. Dysk My Passport SSD został stworzony od podstaw przez Western Digital, w celu zapewnienia niezawodnej wydajności.

Wd Passportimg2 Mpssd Jpg Imgw 1920 750 1

Dołączone oprogramowanie WD Backup ułatwia automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików o dużej pojemności na dysku lub koncie usługi w chmurze Dropbox. Kompatybilny z Apple Time Machine (wymaga ponownego formatowania).

Wd Passport Img3 Mpssd Jpg Imgw 1920

Przenośne urządzenie My Passport SSD jest gotowe do użycia po wyjęciu z pudełka. Niezależnie od tego, czy tworzysz kopie zapasowe dokumentów Worda, czy zapisujesz duże pliki multimedialne, po prostu podłącz je i od razu rozpocznij przesyłanie.

Cechy produktu WD My Passport SSD 2TB USB Typ-C 3.1 (WDBKVX0020PSL-WESN)

Pojemność2000 GB
InterfejsUSB 3,1
Technologia przechowywaniaSSD
ProducentSanDisk
Gwarancja36 miesięcy