ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Xiaomi Mi Box S 4K Polska Dystrybucja

Producent: Xiaomi, Kod: XIAOMI_BOX_S, Nr katalogowy: Mi Box S

Opis Xiaomi Mi Box S 4K Polska Dystrybucja

Darmowy Transport za Paczki w Ruchu
Mi Box "S" to odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD z Asystentem Google i wbudowanym Chromecastem. Jest szybki i elastyczny w działaniu, a zasługą tego jest fakt, że jest obsługiwany przez system Android 8.1 Oreo. Xiaomi Mi Box "S" to szybkie przesyłanie strumieniowe i odtwarzanie wideo HD. Dzięki Asystentowi Google możesz szybko uzyskać dostęp do rozrywki, uzyskać odpowiedzi i sterować urządzeniami w domu. Wystarczy nacisnąć przycisk mikrofonu na pilocie, aby rozpocząć szukanie i cieszyć się rozrywką.
Najważniejsze cechy
Mi Box "S" to mnóstwo treści internetowych do pobrania wraz z niekończącą się rozrywką, z których może korzystać cała rodzina! Dzięki funkcji i obsłudze "voice control" bez problemu za pomocą komend głosowych znajdziesz swój ulubiony serial na Netflix. Mi Box "S" jest kompatybilny z tysiącami aplikacji, dając tym samym dostęp do mnóstwa filmów usług premium.

Mi Box S Pic1

Dzięki wbudowanemu Chromecast bez wysiłku rzucimy na ekran telewizora obrazy, filmy, muzykę ze smartfonów, tabletów czy laptopów za dotknięciem przycisku. Nie zaburza to pracy Twojego urządzenia, z którego nadajesz, w tym samym czasie dzwoń i pisz bez przerywania odtwarzania na telewizorze.

Mi Box S Pic2

Dzięki obsłudze Bluetooth 4.2 bezprzewodowo podłączysz kontrolery gier, słuchawki, głośniki i inne urządzenia z obsługą Bluetooth.

Mi Box S Pic3

Ciesz się realistycznym wrażeniem podczas oglądania w wysokiej rozdzielczości. Premium audio czyli Dolby Audio i DTS HD zapewniają wyraźniejszy, przestrzenny dźwięk.

Mi Box S Pic4

Główną różnicą po stronie sprzętowej Mi Box S i jego poprzedników jest pilot, który dodaje kilka nowych przycisków. Jest tu przycisk do wywoływania wszystkich aplikacji - przydatny, ponieważ pełna lista jest nieco ukryta na ekranie głównym Android TV - a do tego wszystkiego nowy przycisk skrótu do usługi Netflix! Ma przyciski głośności i zasilania również dla twojego telewizora.

C5370b5d43d39f94f7bcb2c7943e1

Po stronie oprogramowania Mi Box S uruchamia Android TV 8.1 Oreo. W porównaniu do wcześniejszych urządzeń Android TV, Oreo ma drastycznie inny ekran główny, który ma dedykowane wiersze treści dla aplikacji takich jak Netflix, Hulu, HBO Now i Sling TV. Pozwala to przeglądać rzeczy do obejrzenia bez konieczności wskakiwania do poszczególnych aplikacji. Istnieje również wiersz "Odtwórz następny", który może wyświetlać pokazy i filmy, które już oglądasz.

Mi Box S Pic5

Cechy produktu Xiaomi Mi Box S 4K Polska Dystrybucja

Typ złączaHDMI
Pilot zdalnego sterowaniaTak
CPUCortex-A53 Quad-core 64bit
GPUMali-450
Pamięć RAM2GB DDR3
Pamięć wewnętrzna8GB eMMC
System operacyjnyAndroid 8,1 Oreo Android TV
HDMITak
USBTak
Gwarancja sprzedawcy24 mies
Importer/dystrybutorProline Sebastian Ponikowski
Wyjście wideo HDMI 2.0aMax: 4K @ 60 Hz HDR
ProducentXiaomi