ProLine - Najlepszy sklep komputerowy

Procesor AMD Athlon 200GE AM4

Producent: AMD, Kod: YD200GC6FBBOX, Nr katalogowy: YD200GC6FBBOX

Opis Procesor AMD Athlon 200GE AM4

Potrzebujesz procesora, który zawsze będzie wystarczająco wydajny? Zapewnij moc swojemu następnemu komputerowi dzięki wielokrotnie nagradzanej architekturze Zen i technologiom graficznym Radeon Vega. Nowy procesor AMD Athlon łączy w sobie wysoką moc obliczeniową i zaawansowaną grafikę, zapewniając responsywność i wydajność niezbędną do codziennych zadań.
Najważniejsze cechy
Headerpic1

Potrzebujesz procesora, który zawsze będzie wystarczająco wydajny?
Procesory AMD Athlon bazują na tej samej wielokrotnie nagradzanej architekturze Zen, co wysokiej wydajności procesory AMD Ryzen. Procesory AMD Athlon bazują na tej technologii specjalnie z myślą o Twoich codziennych potrzebach, zapewniając niesamowitą responsywność i wszechstronną wydajność na wszystkich witrynach internetowych i we wszystkich programach.

Chip Pic1

Chcesz korzystać z Internetu, transmitować wideo i grać na co dzień?
Poznaj obraz wysokiej rozdzielczości w grach, relaksuj się przy hitach filmowych i szybciej wykonuj swoje codzienne zadania. Osiągniesz to wszystko bez wysiłku dzięki nowemu procesorowi AMD Athlon ze zintegrowaną kartą graficzną Radeon Vega. Dzięki połączeniu mocy obliczeniowej i wydajności graficznej na jednym układzie AMD Athlon, komputer pozostaje chłodny, cichy i energooszczędny.

Dota

Potrzebujesz uniwersalnego komputera do codziennych zastosowań, który będzie gotowy na przyszłe rozwiązania technologiczne?
Korzystanie z komputera jest bardziej satysfakcjonujące, gdy można go zbudować samodzielnie. Wybierając procesor AMD Athlon masz pewność, że Twój komputer posłuży jeszcze długi czas. Procesory AMD Athlon korzystają ze skalowalnej platformy z gniazdem AM4 firmy AMD, dzięki czemu w przyszłości komputer można łatwo rozbudować bez konieczności kupowania nowej płyty głównej.

Box

Cechy produktu Procesor AMD Athlon 200GE AM4

RodzinaAthlon
Seria200
WersjaPudełkowa z chłodzeniem
Ilość rdzeni2
Ilość wątków4
Częstotliwość turbo3,2 GHz
Częstotliwość bazowa3,2 GHz
ZłączeSocket AM4
Odblokowany mnożnikNie
Pamięć podręczna L1192 kB
Pamięć podręczna L21 MB
Pamięć podręczna L34 MB
TDP35 W
Architektura64 bit
Proces technologiczny14 nm
Liczba kanałów DDR42 szt
Układ graficznyRadeon Vega 3 Graphics
ProducentAMD
Gwarancja36 miesięcy