Informacje archiwalne

Produkt o kodzie Asustor_AS4004T został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików Asustor AS4004T 4-bay, SATA 6G, 1,6GHz Dual-Core Intel Marvell, 2G RAM DDR4, 1 x 10GbE LAN, 2 x GbE LAN, 2 x USB 3.0

Ocena: Ocena: 66 / 6 - 2 opinie | kod: Asustor_AS4004T

Opis Serwer plików Asustor AS4004T 4-bay, SATA 6G, 1,6GHz Dual-Core Intel Marvell, 2G RAM DDR4, 1 x 10GbE LAN, 2 x GbE LAN, 2 x USB 3.0

Funkcjonalny dysk sieciowy Asustor AS4004T z opcją odtwarzania materiału wideo 4K w nowoczesnej obudowie wraz z czterordzeniowym procesorem Marvel 1.6GHz, 2GB RAM, 2 portami 1Gbit/s, portem 10Gbit/s, modułem wspomagania szyfrowania danych w locie oraz możliwością pobrania 900 aplikacji z centrum pobierania Asustor. Dedykowany dla małego biznesu i użytkowników domowych.
Najważniejsze cechy
  • Czterordzeniowy procesor Marvel
  • 2 porty sieciowe 1Gbit/, 1 port 10Gbit/s
  • Multimedia w wysokiej rozdzielczości przez wyjście HDMI (4K, 1080p)
  • Windows + MAC + Linux – uniwersalna platforma wymiany danych
  • Moduł wspomagania szyfrowania danych w locie
  • 900 aplikacji dostępnych w centrum pobierania Asustor
  • Kompletne rozwiązanie dla backupu

Wysoka wydajność sieci 10Gbit/s

Wydajny procesor Marvel 64bitowy, 1.6GHz oraz wyjątkowe podzespoły pozwoli zaoferować uzytkownikom olbrzymie możliwości w zakresie komunikacji sieciowej. Dwa porty 1Gbit/s oraz port 10Gbit/s to znacznie więcej niż w dostępnych na rynku modelach. Połączenie 10Gbit/s to obecnie najwyższy standard - ponad 10x szybszy od popularnego 1Gbit/s, daje praktycznie nieograniczoną przepustowość.

10geb Lan Speed

Dodatkowe 2 porty 1Gbit/s można połączyć z portem 10Gbit/s w ramach agregacji łącza i uzyskać bardzo bezpieczne połączenie 3 x 1Gbit/s - w przypadku awarii jednego z łączy, jest ono natychmiast zastępowana przez pozostałe. To także doskonałe rozwiązanie dla miejsc, gdzie jeszcze technologia 10Gbit/s jes niedostępna.

3geb Lan Speed

Nowy interfejs zarządzania i pracy

Najnowsza wersja systemu Asustor Data Manager 3.0 zapewnia elastyczny układ pulpitu, bardzo podobny jak znany z urządzeń mobilnych. Pozwala na szybką i intuicyjną pracę, łatwy dostęp do wszystkich aplikacji i ustawień. Oczywiście jest w pełny elastyczny i dostosowuję sie do wszystkich rozdzielczości ekranowych oraz systemów operacyjnych.

Like Pad

Moduł szyfrowania sprzętowego

Asustor wyposażył nowy serwer NAS w moduł sprzętowego szyfrowania danych co pozwala na pełne zabezpieczenie danych na okoliczność kradzieży lub utraty danych. Wbudowany algorytm AES-NI pozwala osiągnąć transfer do 106MB/s przy szyfrowaniu danych.

Aes Ni Cup Animation1

Kompletne centrum multimedialne

Kompletne centrum multimedialne wykorzystujące dysk sieciowy Asustor. Z wbudowanym interfejsem HDMI, oraz wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów multimedialnych podłączając serwer bezpośrednio do telewizora, monitora czy amplitunera. Oprócz obsługi multimediów w wysokiej rozdzielczości (1080p i 4K) ASUSTOR oferuje wiele aplikacji multimedialnych np. serwer multimediów DLNA/uPNP czy iTunes. Wydajność urządzenia pozwala na przeglądaniu multimediów zarówno na dużym ekranie TV jak i na małym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet.

As3102t Multimedia

Energooszczędność

Seria AS32 została stworzona z myślą o ekologii i energooszczędności. W trakcie działania serwer pobiera znacznie mniej energii niż zwykły komputer. Dodatkowo można sterować pracą serwera NAS aby oszczędzać energię w trakcie kiedy serwer nie jest używany. W trakcie hibernacji dysków serwer pobiera jedynie 7,47W, a w trakcie normalnej pracy 13,7W.

As1004t Feature81

Kopia zapasowa danych

System ADM zapewnia ponad 12 różnych metod kopii zapasowe i jest połączony do wielu usług publicznej chmury - Amazon S3, Dropbox, Google Drive, Box.net, HiDrive, Ralus, xCloud czy CrashPlan. Możliwe jest również wykorzystanie połączeń FTP, dysków zewnętrznych USB czy po prostu dysków wewnatrz serwera plików. Bez znaczenia czy korzystasz z systemu Windows, Linux czy MacOSX, Asustor spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo technologia zimnego backupu MyArchive pozwala na wskazanie dysków w serwerze Asustor jak wyjmowanych - na tzw. kopię zimną. Dane są dostępne natychmiast po ich ponownym włożeniu do serwera.

Back Solution1

Szybki i łatwy dostęp do danych

Dostępny przez dowolną przeglądarkę Eksplorator plików pozwala na szybki dostęp i zarządzanie plikami. Z funkcją "przenieś i upuść" możemy łatwo operować na całych katalogach czy wybranych plikach.

Fileaccess

Prywatna chmura

Jeśli obawiasz się bezpieczeństwa czy prywatności danych w publicznych chmurach skorzystaj z serwera ASUSTOR NAS do stworzenia prywatnej chmury tylko dla własnego dostępu. Dzięki aplikacji CloudConnect uzyskasz dostęp do serwera z dowolnego miejsca na świecie.

Section10 Img

Aplikacje dodatkowe

Asustor udostępnia bazę aplikacji, które potrafią zaskoczyć swoją funkcjonalnością. Zainstaluj na dysku sieciowym wiele unikalnych aplikacji za pomocą jednego kliknięcia myszką. Dostępne sa aplikacje biznesowe np. Web server, Mail server, PHP, MySql czy FileFlex i Nakivo Backup, jak równiez multimedialne - np. Plex Media Server, Roon Server czy Photo Gallery. Łącznie ponad 500 aplikacji dostępnych za darmo.

App20central201

Zestaw aplikacji mobilnych

Asustor stawia na rozwiązania mobilne, dlatego do każdego serwera dostępne są bezpłatnie liczne aplikacje mobilne na systemy Android oraz Apple. Korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne - transmisja danych jest w pełni szyfrowana, a dostęp do danych wymaga uwierzytelnienia. Dostępne aplikacje pozwalają na zarządzanie serwerem, przesył multimediów (zdjęcia, video), kontrolę i podgląd podłączonych kamer przemysłowych, zarządzanie pobieranych plików itp.

Mobileapps1

Stacja monitoringu video

W systemie ADM wbudowana jest kompletna aplikacja do obsługi kamer przemysłowych i 4 licencje darmowe na podłączenie kamer. Dzięki temu podłączają kamery do sieci lokalnej możemy stworzyć własne centrum monitoringu video - czy to dla domu czy do biura / magazynu. Obsługiwane jest ponad 900 kamer większości producentów. Podgląd na zywo możliwy przez wyjście HDMI, za pomocą przeglądarki webowej oraz dedykowanej aplikacji mobilnej (przez telefon / tablet). System pozwala na powiadomienia o zdarzeniach prze e-mail lub technologię push oraz wiadomości SMS.

Monitoring12

Cechy produktu Serwer plików Asustor AS4004T 4-bay, SATA 6G, 1,6GHz Dual-Core Intel Marvell, 2G RAM DDR4, 1 x 10GbE LAN, 2 x GbE LAN, 2 x USB 3.0

Liczba zatok na dyski4
Pojemność pamięci RAM2 GB
Maksymalna pojemność RAM2 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd USB 3.02
Liczba gniazd LAN3
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit
Pobór prądu31,5
Moc zasilacza90 W
Zasilacz redundantnyNie
Waga2,2 kg
Wymiary170 x 174 x 230 mm
Wentylator1 x 120 mm
ProducentAsustor
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Wrocław:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeSerwer plików Asustor AS4004T 4-bay, SATA… - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 6 6 / 6 - 2 opinie
Wojciech · OpiniaJak zakup NAS to wybór Asustor będzie najlepszym pomysłem. Parametry cały czas zapewniają szybki dostęp do odczytu i zapisu danych. Sprzęcik jest jakiś tam dużych rozmiarów i super się prezentuje. Urządzenie bardzo mi się przydało w mojej firmie do postawienia intranetu i cloud z plikami.
Tomek · OpiniaDo naszych rodzinnych multimediów zakup superek. Stylistycznie pasuje do wnętrza i nie grzeje się. Takie parametry które mi doradził znajomy informatyk zapewniają wydajność.
4 Marzec · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami