Informacje archiwalne

Produkt o kodzie Asustor_AS7004T-i5 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików Asustor AS7004T-I5 4-bay, SATA 6G, 3.0GHz Quad-Core Processor i5, 8G RAM, 2xGbE LAN, 5xUSB 3.0, HDMI, S/PDIF, eSATA

Dodaj swoją ocenę | kod: Asustor_AS7004T-i5

Opis Serwer plików Asustor AS7004T-I5 4-bay, SATA 6G, 3.0GHz Quad-Core Processor i5, 8G RAM, 2xGbE LAN, 5xUSB 3.0, HDMI, S/PDIF, eSATA

Asustor AS-7004T z podwójnym portem 1 Gbit/s i wydajnym czterordzeniowym procesorem Intel i5 to idealne rozwiązanie dla dużych firm, gdzie liczy się niezawodność i maksymalna wydajność. Mnogość portów rozszerzeń takich jak USB, eSATA czy HDMI sprawia, iż Asustor AS-7004T sprawdzi się w różnorakich zastosowaniach.
Najważniejsze cechy
  • Najszybszy serwer NAS (zapis 108MB/s i odczyt 116MB/s)
  • AES-256-bit – szyfrowanie folderów
  • Łatwa integracja z Windows ACL i AD
  • Łatwe rozszerzenie pamięci z dyskami USB 3.0
  • 900 aplikacji dostępnych w centrum pobierania Asustor
  • Kompletne rozwiązanie dla backupu
  • Idealna platforma do wirtualizacji

Bardzo ciche i wydajne chłodzenie

System chłodzenia jest zaprojektowany tak, aby sprostał wysokiej wydajności sprzętowej dostępnej w tej jednostce. Inżynierowie zaprojektowali chłodzenie tak, aby umożliwić przepływ powietrza od przodu do tyłu urządzenia, skutecznie chłodząc procesor i dyski twarde.

Ponadto nasze oprogramowanie ADM jest zaprojektowane w mechanizm automatycznego sterowania wentylatorem, który skutecznie kontroluje prędkość obrotową wentylatora, co znacznie obniża poziom hałasu pozwalając na pracę w każdym miejscu.

As7004t F11

Rozszerz pojemność swojego serwera

Nowoczesne systemy NAS powinny umożliwiać łatwe rozszerzenie funkcji i pojemności. Dysk sieciowy Asustor z wieloma portami USB i e-SATA pozwala na łatwe dopasowanie pojemności do konkretnych potrzeb użytkownika czy firmy.

Wystarczy podłączyć zewnętrzne dyski twarde czy kompletne obudowy dyskowe, aby były one widziane i zarządzane przez system Asustor ADM jako lokalne dyski serwera. Mogą one służyć jako np. dodatkowa przestrzeń na kopie zapasowe czy migawki iSCSI.

7004t Usb Available121

Profesjonalne centrum multimedialne

Zbuduj kompletne centrum rozrywki wykorzystując serwer Asustor. Z wbudowanym interfejsem HDMI, oraz wieloma multimedialnymi aplikacjami skorzystaj z zasobów multimedialnych podłączając serwer bezpośrednio do monitora, telewizora lub amplitunera. Oprócz obsługi multimediów w wysokiej rozdzielczości (1080p) Asustor oferuje wiele aplikacji multimedialnych jak serwer multimediów DLNA/uPNP czy iTunes. Wydajność urządzenia pozwala na przeglądaniu multimediów zarówno na dużym ekranie TV jak i na małym ekranie urządzenia mobilnego jak TV czy tablet.

Kodi 7series

Mechaniczne zabezpieczenie kieszeni dyskowych

Aby zapobiec przypadkowym wyjęciom kieszeni z dyskami w trakcie pracy ASUSTOR do wybranych modeli dodał mechanizm zamykający kieszeń w serwerze. Zamknięcie nie wymaga specjalistycznych kluczyków do otwarcia które łatwo zgubić - wystarczy płaski śrubokręt. To rozwiązanie jest również polecane do wykorzystania z funkcjonalnością ASUSTOR MyArchive.

Tray Lock123

Audio wysokiej jakości z portem S/PDIF

Zamień ASUSTOR NAS w odtwarzacz audio wysokiej jakości. Dzięki aplikacji SoundsGood lub iTunes Server można odtwarzać muzykę w wysokiej jakości z pomocą złącza optycznego bezpośrednio do amplitunera czy innego urządzenia wyposażonego w odpowiedni port.

S Pdif123

Kompletne rozwiązanie kopii zapasowej

Nieważne czy korzystasz z systemów Windowsa, MacOS X czy Linux, dyski sieciowe Asustor umożliwiają kompletny backup danych w każdej organizacji.

Windows - Program Backup Plan dostępny na platformę Windows pozwala na skonfigurowanie do 6 różnych wariantów backupu równolegle. Można skonfigurować harmonogram backupu a jednocześnie synchronizować kopię najczęściej zmieniających się plików.

Mac OS X - Asustor oferuje pełną zgodność z Apple Time Machine pozwalając na zabezpieczenie wielu użytkowników komputerów MacOSX na pojedynczym serwerze Asustor NAS.

Linux - Asustor wspiera protokoły NFS / Rsync / SAMBA które umożliwiają łatwy backup środowiska i danych z serwerów Linux.

220x160

Integracja z Active Directory

Asustor ADM jest w pełni zgodny z Active Directory i pozwala na import oraz zarządzenie prawami dostępu do danych zgodnymi z korporacyjnymi zasadami. Po dodaniu dysku sieciowego do domeny AD, użytkownicy będą mogli korzystać z zasobów Asustor zgodnie z przyznanymi im prawami przez administratorów.

062 Windows Aduse Existing Account

iSCSI nie tylko dla wirtualizacji

Asustor jest doskonałym narzędziem do wirtualizacji. Jako tzw. Unified Storage potrafi przechowywać dane plikowo oraz blokowo jednocześnie. Zgodny z rozwiązaniami VMware, Citrix oraz Hyper-V, zapewnia wysokie bezpieczeństwo danych i wydajność. Obsługa migawek LUN, thin provisioning i zabezpieczeń CHAP tworzy z niego doskonałe narzędzie. iSCSI to także dodatkowa pamięć dyskowa dla serwerów i stacji roboczych.

Iscsi Target 0121

Technologia MyArchive

Wyjątkowa technologia MyArchive pozwala na wskazania 1 lub 2 dysków w macierzy jako tzw. zimnej kopii zapasowej i tworzenie na nich kopii zapasowych wybranych danych z serwera lub stacji roboczych. Dyski te mogą być bezpiecznie wyjmowane z serwera i przechowywane w bezpiecznym miejscu. W razie konieczności ich wykorzystania, dane będą dostępne na każdym serwerze Asustor.

Lpb H123

Kompletna kopia zapasowa

Aplikacja BackupPlan dostępna dla kazdego serwera Asustor bezpłatnie zapewnia kompletne rozwiązanie kopii zapasowej dla wszystkich komputerów i danych. Całość działa zgodnie z kalendarze i pozwala na tworzenie oddzielnych kalendarzy i wersji kopii bezpieczeństwa. Dodatkowo dane mogą być synchronizowane z serwerami FTP, Rsyns, nośnikami zewnętrznymi czy uslugami chmurowymi Dropbox, Google Drive, HiDrive, Microsoft OneDrive, OwnCloud.

Lph C123

Wirtualizacja systemów

Asustor wraz z darmową aplikacją VirtualBox pozwala na uruchomienie na dysku sieciowym wielu systemów operacyjnych jednocześnie. Możliwe jest uruchomienie np. systemów Windows 10 czy Linux aby móc korzystać z aplikacji dedykowanych dla tych systemów. Dzięki możliwości wskazania dla każdego systemu oddzielnych zasobów sprzętowych, każdy z nich może mieć np. dostęp do innych portów USB czy sieciowych lub np. zasobów pamięci. To doskonałe rozwiązanie do testowania własnych rozwiązań czy poznawania nowych systemów.

Virtualbox Io Blend In1234

Stacja monitoringu video

W systemie ADM wbudowana jest kompletna aplikacja do obsługi kamer przemysłowych i 4 licencje darmowe na podłączenie kamer. Dzięki temu podłączają kamery do sieci lokalnej możemy stworzyć własne centrum monitoringu video - czy to dla domu czy do biura / magazynu. Obsługiwane jest ponad 900 kamer większości producentów. Podgląd na zywo możliwy przez wyjście HDMI, za pomocą przeglądarki webowej oraz dedykowanej aplikacji mobilnej (przez telefon / tablet). System pozwala na powiadomienia o zdarzeniach prze e-mail lub technologię push oraz wiadomości SMS.

Monitoring4321

Prywatna chmura

Jeśli obawiasz się bezpieczeństwa czy prywatności danych w publicznych chmurach skorzystaj z serwera Asustor do stworzenia prywatnej chmury tylko dla własnego dostępu. Dzięki aplikacji CloudConnect uzyskasz dostęp do serwera z dowolnego miejsca na świecie. Twoje pliki będą dalej na serwerze w Twojej lokalizacji i będziesz miał nad nimi pełną kontrolę. Ale jednocześnie będziesz miał Ty i wszyscy uprawnieni użytkownicy dostęp do nich zdalny z pełną synchronizacją np. jak w usługach komercyjnych np. OneDrive czy Google Drive.

Private Cloud321

Cechy produktu Serwer plików Asustor AS7004T-I5 4-bay, SATA 6G, 3.0GHz Quad-Core Processor i5, 8G RAM, 2xGbE LAN, 5xUSB 3.0, HDMI, S/PDIF, eSATA

Liczba zatok na dyski4
Pojemność pamięci RAM8 GB
Maksymalna pojemność RAM16 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR3 SODIMM
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd USB 3.03
Liczba gniazd HDMI1
Liczba gniazd LAN2
Wspierany stadnard LANGigabit LAN
Pobór prądu39,1
Moc zasilacza250 W
Waga3,9 kg
Wymiary185,5 x 170 x 230 mm
Liczba gniazd USB 2.02 szt
ProducentAsustor
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami