Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_REXP-1220U-RP został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP REXP-1220U-RP 12-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 12-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail Kit

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_REXP-1220U-RP

Opis Serwer plików QNAP REXP-1220U-RP 12-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 12-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail Kit

Obudowę rozszerzającą REXP-1220U-RP zaprojektowano do rozbudowy pamięci masowych NAS* marki QNAP przez połączenie kilku obudów rozszerzających kablami w standardzie mini SAS. Dzięki interfejsowi SAS 12 Gb/s, model REXP-1620U-RP zapewnia szybki przepływ danych z urządzenia NAS QNAP obsługującego dyski SAS 12 Gb/s
Najważniejsze cechy
  • Gotowość do użycia natychmiast po podłączeniu, bezproblemowa rozbudowa pojemności
  • Zabezpieczenie trybem braku
  • Wysoka gęstość, wysoka wydajność i wysoka skalowalność
  • Elastyczne zarządzanie za pomocą narzędzia QTS Storage Manager
  • Przechowywanie backupu dla pamięci masowej NAS QNAP

Gotowość do użycia natychmiast po podłączeniu, bezproblemowa rozbudowa pojemności


Rexp 1620u Rp Plug

Wystarczy podłączyć obudowę REXP-1220U-RP do pamięci masowej NAS* marki QNAP, a potem tylko włączyć zasilanie. Serwer NAS QNAP wykryje dyski twarde w obudowie REXP-1220U-RP jako nowo zainstalowane dyski lokalne. Dzięki QTS Storage Manager, pojemność urządzenia NAS można bezproblemowo rozszerzać.

Zabezpieczenie trybem braku

Missing Mode Rexp 1620u Rp

W przypadku wykrycia odłączenia się obudowy rozszerzającej RAID, serwer NAS blokuje dostęp do wejść i wyjść w celu ochrony przechowywanych danych. System jest w stanie powrócić z trybu braku do swojego zwykłego stanu, natomiast dane pozostają nienaruszone.


Wysoka gęstość, wysoka wydajność i wysoka skalowalność


Rexp X20u Rp 3h

Model REXP-1220U-RP może pomieścić 12 dysków twardych i oferuje 128 TB pojemności pierwotnej w obudowie montażowej o wysokości 2U. Model REXP-1220U-RP ma trzy szerokie porty SAS do łączności z hostem i połączeń łańcuchowych. Każdy port SAS obejmuje 4 kanały SAS (obsługiwanych jest maksymalnie 8 kanałów SAS na obudowę rozszerzającą), przy czym każdy obsługuje prędkość 12 Gb/s z pełnym dupleksem. Takie rozwiązanie zapewnia bezprecedensową wydajność: do 48 Gb/s na połączenie z hostem.

Doskonałe rozwiązanie do backupu pamięci masowej NAS QNAP


Oprócz rozbudowy istniejącego wolumenu, administratorzy IT mogą używać obudowy REXP-1220U-RP jako taniego zewnętrznego nośnika danych na szybki i bezpieczny backup urządzeń NAS marki QNAP. Oferowane przez QNAP usługi RTRR (zdalna replikacja w czasie rzeczywistym) oraz rsync pozwalają administratorom IT wykonywać backup danych na urządzeniu NAS i zapisywać kopie zapasowe na REXP-1620U-RP, przy czym może się to odbywać zarówno w czasie rzeczywistym jak i według harmonogramu.

Elastyczność doboru typu napędu i pojemności

Flexibledrive Selection

Pod względem wyboru dysków twardych, obudowa REXP-1220U-RP oferuje dużą elastyczność. Do najważniejszych zastosowań administratorzy IT mogą wybierać wysokowydajne i niezawodne dyski twarde SAS klasy biznesowej, do archiwizacji dużych zbiorów danych dostępne są tanie ale pojemne dyski twarde SATA i wreszcie do zadań wymagających wielu operacji We/Wy można używać szybkich i stabilnych dysków SSD.

Cechy produktu Serwer plików QNAP REXP-1220U-RP 12-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 12-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail Kit

Liczba zatok na dyski12
Pobór prądu162
Moc zasilacza400 W
Zasilacz redundantnyTak
16 kieszeni na dyski3,5/2,5/SSD SATA/SAS
RACK2U
Chłodzenie obudowy3x60mm
Wymiary88 x 439 x 520mm
ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami