Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_TS-1635-16G został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TS-1635-16G 16-Bay,Annapurna Alpine AL-514 1.7GHz quad , 4GB DDR3, 2 x 10GbE+ 2 x GbE, USB 3.0x3

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_TS-1635-16G

Opis Serwer plików QNAP TS-1635-16G 16-Bay,Annapurna Alpine AL-514 1.7GHz quad , 4GB DDR3, 2 x 10GbE+ 2 x GbE, USB 3.0x3

TS-1635 obsługuje do dwunastu dysków twardych 3,5 cala i czterech dysków SSD 2,5 cala, stanowiąc wydajny, czterordzeniowy, biznesowy serwer NAS, który zapewnia dużo miejsca do magazynowania danych. Wyposażono go w dwa porty 10GbE SFP+, aby w pełni obsługiwał szybkie sieci 10Gb i umożliwiał uzyskanie maksymalnego zwrotu z inwestycji.
Najważniejsze cechy
 • Gotowość do obsługi komunikacji 10GbE, pamięć podręczna SSD i szyfrowanie z akceleracją sprzętową.
 • Możliwość używania modelu TS-1635 do rozszerzania pojemności innych serwerów QNAP NAS przy pomocyVJBOD.
 • Kontenerowa wirtualizacja i opracowywanie aplikacji IoT przy użyciu Container Station.
 • Możliwość utworzenia pojemnej chmury prywatnej do centralnego przechowywania, organizowania materiałów o wysokiej rozdzielczości z nadzoru wizyjnego oraz do zarządzania nimi
 • Szybkie znajdowanie plików na serwerze NAS przy użyciu Qsirch — autorskiej wyszukiwarce QNAP
 • Centralne zarządzanie wieloma kontami pocztowymi przy użyciu aplikacji QmailAgent
 • Łatwe zarządzanie danymi kontaktowymi na serwerze NAS za pomocą Qcontactz
 • Wbudowany głośnik do odtwarzania alertów głosowych w dwóch językach i innych materiałów audio
 • Możliwość rozbudowy do 24 dysków twardych przy użyciu modułów rozszerzających QNAP UX-800P
 • Wbudowany głośnik do odtwarzania alertów głosowych w dwóch językach i innych materiałów audio.
 • Możliwość rozbudowy do 32 dysków twardych przy użyciu modułów rozszerzających QNAP UX-800P.
 • Kontenerowa wirtualizacja i opracowywanie aplikacji IoT przy użyciu Container Station.
 • Możliwość utworzenia pojemnej chmury prywatnej do centralnego przechowywania, organizowania materiałów o wysokiej rozdzielczości z nadzoru wizyjnego oraz do zarządzania nimi.
 • Szybkie znajdowanie plików na serwerze NAS przy użyciu Qsirch — autorskiej wyszukiwarce QNAP.
 • Centralne zarządzanie wieloma kontami pocztowymi przy użyciu aplikacji QmailAgent
 • Łatwe zarządzanie danymi kontaktowymi na serwerze NAS za pomocą Qcontactz.

16-wnękowe centrum danych o ogromnej pojemności

TS-1635 obsługuje do 16 dysków twardych, zapewniając wystarczająco dużo miejsca, aby pełnić rolę pojemnego centrum danych. Wyposażony w wysokiej jakości elementy sprzętowe TS-1635 jest wyjątkowo wydajny.

Ts 1635 Hardware En


   1. 12 portów SATA 6 Gb/s na 3,5-/2,5-calowe dyski twarde/SSD

   Ogromny potencjał w zakresie magazynowania dzięki możliwości zastosowania pojemnych dysków twardych i szybkich dysków SSD.

   2. 4 porty SATA 6 Gb/s na dyski SSD

   Natywna obsługa szybkiej transmisji danych SATA 6 Gb/s umożliwia korzystanie z pamięci podręcznej na SSD.

   3. Instalacja beznarzędziowa

   Konstrukcja wnęk na dyski SSD 2,5 cala i dyski twarde 3,5 cala umożliwia łatwą, beznarzędziową instalację i konserwację.

   4. Szybkie tworzenie kopii zapasowych przez USB

   Do utworzenia kopii zapasowej na serwerze TS-1635 i przywrócenia z niej danych wystarczy jedno naciśnięcie przycisku.

   5. Wskaźniki LED

   Stan serwera TS-1635 można monitorować w czasie rzeczywistym. Wystarczy spojrzeć.

   6. Czterordzeniowy procesor Annapurna Labs Alpine AL-514 o taktowaniu 1,7 GHz

   TS-1635 zapewnia wysoką wydajność i większe bezpieczeństwo danych dzięki czterordzeniowemu procesorowi Annapurna Labs (spółka należąca do Amazon) Alpine AL-514 ARM Cortex-A15 o taktowaniu 1,7 GHz, który obsługuje szyfrowanie wspomagane sprzętowo.

   7. Wysokiej jakości chłodzenie procesora

   Dzięki bezwentylatorowemu chłodzeniu procesora z efektywnym rozpraszaniem ciepła model TS-1635 działa sprawnie nawet przy największych obciążeniach.

   8. 16 GB pamięci RAM DDR3 SODIMM

   Obsługuje dwa moduły pamięci RAM (do 16 GB).

   9. 1 gniazdo kart rozszerzeń PCIe 2 gen. (x2)

   W celu rozszerzenia łączności sieciowej można zainstalować kartę sieciową 10GbE lub sieciową kartę rozszerzeń 1GbE.

   10. 2 porty 10GbE SFP+ oraz 2 porty Gigabit sieci LAN

   Dwa wbudowane porty 10GbE zapewniające pełną obsługę szybkich sieci 10GbE na potrzeby transmisji danych iSCSI/NFS/CIFS.

   11. Skuteczny system chłodzenia dzięki trzem wentylatorom o wielkości 9,2 cm

   Temperatury procesora i dysku są wykrywane osobno w celu dynamicznej kontroli szybkości wentylatora.

   12. 1 wyjście audio 3,5 mm

   Podłącz TS-1635 bezpośrednio do głośników, aby odtwarzać dźwięki.

   13. 1 wbudowany głośnik

   Obsługuje bezpośrednie odtwarzanie dźwięku i głosowych ostrzeżeń systemu.


Czterordzeniowy procesor, 4 lub 8 GB pamięci RAM i szyfrowanie ze wspomaganiem sprzętowym


Model TS-1635 wyposażono w czterordzeniowy procesor ARM Annapurna Labs (spółka Amazon) Alpine AL-514 Cortex-A15 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 16 GB pamięci RAM DDR3 (możliwość rozszerzenia do 16 GB), dysk SATA 6 Gb/s, dwa porty 10GbE SFP+ i dwa porty Gigabit sieci LAN, a także gniazdo rozszerzeń PCIe na dodatkową kartę sieciową. Mechanizm wspomaganego sprzętowo szyfrowania zastosowany w modelu TS-1635 zapewnia niezrównaną wydajność kryptograficzną w tej klasie urządzeń. Do szyfrowania całego woluminu NAS używany jest 256-bitowy algorytm AES, co podnosi wydajność i bezpieczeństwo systemu oraz chroni poufne dane biznesowe przechowywane na serwerze TS-1635.


Gotowość do obsługi sieci 10GbE dzięki wbudowanym portom 10GbE SFP+


Ts 1635 10gbesolution En

Model TS-1635 zapewnia nie tylko dwa wbudowane porty Gigabit Ethernet, ale i dwa porty 10GbE SFP+, co pozwala na pełną obsługę szybkich sieci 10GbE, które zapewniają dużą przepływność firmom potrzebującym większej przepustowości na potrzeby wirtualizacji oraz szybkiego wykonywania kopii zapasowych i przywracania stale rosnących ilości danych. Dodatkowe gniazdo PCIe umożliwia instalację trzeciego portu 10GbE w celu elastycznego wdrożenia szybkiej sieci. Biorąc pod uwagę potencjalnie wysoką pojemność pamięci masowej, gotowy do obsługi połączeń 10GBE serwer TS-1635 to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą przechowywać ogromne ilości danych i szybko je przesyłać.


Przyspieszanie działania przy użyciu pamięci podręcznej SSD


Model TS-1635 wyposażono w dedykowane wnęki 2,5 cala na maksymalnie 4 dyski SSD, które mogą służyć za woluminy pamięci masowej lub pamięć podręczna na SSD. Znakomicie usprawnia ogólne działanie aplikacji wymagających wielu operacji wejścia/wyjścia na sekundę i charakteryzuje się najlepszym stosunkiem ceny do wydajności dzięki połączeniu dysków SSD i HDD.

VJBOD - maksymalne wykorzystanie pamięci masowej na wielu serwerach QNAP NAS


Ts 1635 Vjbod Nas

Oprócz używania modułów rozszerzających istnieje jeszcze jedna możliwość rozszerzenia pojemności pamięci NAS. QNAP VJBOD (wirtualny JBOD) to sieciowy JBOD, który umożliwia rozszerzenie pojemności pamięci masowej QNAP NAS przy użyciu wielu jednostek QNAP NAS. Model TS-1635 umożliwia ekonomiczne rozszerzanie pojemności magazynowania innego serwera QNAP NAS przy użyciu VJBOD oraz tworzenia wirtualnych pul magazynów i woluminów na dyskach wirtualnych w celu obsługi usług NAS.


Błyskawiczne wdrożenie aplikacji IoT dzięki Container Station


Ts 1635 Container Station

Aplikacja QNAP Container Station jako jedyna integruje lekkie technologie wirtualizacyjne kontenerów LXC i Docker. Dzięki temu na serwerze TS-1635 można korzystać z wielu odizolowanych systemów Linux i pobierać aplikacje z wbudowanego repozytorium Docker Hub. Aplikacja ta oferuje ustawienia importu, eksportu i uprawnień. Ma także pulpit nawigacyjny z przydatnymi informacjami i elastyczny interfejs użytkownika, który umożliwia zarządzanie wieloma kontenerami. Oprócz tego Container Station zapewnia teraz platformę kontenerów IoT z niezliczoną liczbą praktycznych, kontenerowych aplikacji przeznaczonych dla programistów pomagających w łatwym stosowaniu, błyskawicznym rozwijaniu i dogodnym wdrażaniu aplikacji IoT. Znaczny potencjał magazynowania serwera TS-1635 i obsługa kontenerów QIoT sprawiają, że model ten może posłużyć do łatwego utworzenia chmury prywatnej, w której będą przechowywane dane IoT, a także do szybkiego opracowywania zróżnicowanych aplikacji IoT.

Qsirch - lepsze i szybsze wyszukiwanie


Qsirch2

Serwer TS-1635 obsługuje Qsirch - zastrzeżony mechanizm wyszukiwania plików działający w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Oprócz wyświetlania plików z podglądem miniatur, streszczeń treści i podpowiedzi słów kluczowych Qsirch umożliwia wyszukiwanie w plikach .eml zapisanych na serwerze TS-1635 i używanie niestandardowych kryteriów wyszukiwania*, takich jak data, rozmiar, nadawca i odbiorca. Qsirch zapamiętuje też historię wyszukiwania, dzięki czemu można szybko przejść do poprzednio znalezionych plików. Można też używać rozszerzenia do przeglądarki Google Chrome - Qsirch Helper - które pozwala na wyszukiwanie plików na serwerze NAS podczas używania Google Search. Qsirch znacznie usprawnia pracę i skraca czas wyszukiwania plików na serwerze NAS, umożliwiając koncentrację na innych zadaniach.

QmailAgent - centrum mailingowe do Twojej prywatnej chmury


Qmail Agent2

QmailAgent to klient e-mail online, który pomaga w zarządzaniu wieloma kontami poczty e-mail, zezwalając na dostęp do wszystkich wiadomości i szybkie przełączanie różnych kont. Ta aplikacja zawiera komplet funkcji do pisania, czytania i porządkowania wiadomości e-mail. Podczas pisania wiadomości użytkownik może załączać pliki, zdjęcia i dokumenty bezpośrednio z serwera TS-1635. Osoby korzystające z systemów iOS i Android mogą używać aplikacji QmailClient, aby szybko sprawdzać zawartość wielu kont poczty elektronicznej przy użyciu urządzeń mobilnych, a także przeglądać i wysyłać e-maile za pomocą programu QmailAgent na serwerze TS-1635. Aplikacji QmailAgent można używać razem z programem Qsirch, który obsługuje wyszukiwanie w plikach .eml zapisanych na serwerze TS-1635, co znacznie ułatwia zarządzanie ogromną liczbą wiadomości i znajdowanie potrzebnych informacji.


Qcontactz - łatwe zarządzanie dużą ilością kontaktów na serwerze NAS


Ts 1635 Qcontactz

Qcontactz do dedykowana aplikacja do centralnego przechowywania danych kontaktowych współpracowników, partnerów biznesowych, członków rodziny i innych osób oraz zarządzania nimi. Na serwerze TS-1635 można zapisać niemal nieograniczoną liczbę kontaktów, a następnie dzielić je na grupy i szyfrować poufne lub niejawne dane kontaktowe. Aplikacja Qcontactz obsługuje ręczne dodawanie danych kontaktowych i importowanie z wielu kont Google, plików CSV i vCARD 3.0. Oprócz tego z aplikacji Qcontactz można eksportować pliki w formatach CSV lub vCARD 3.0. Qcontactz rozpoznaje ważne lub często używane kontakty, ułatwiając organizowanie ich, a także obsługuje funkcję inteligentnego wyszukiwania. Qcontactz umożliwia tworzenie migawkowych kopii zapasowych, które umożliwiają przywrócenie do listy kontaktów do poprzedniej wersji według potrzeb. Dodatkowo dostępna jest aplikacja na telefony iPhone i z systemem Android, która służy do przesyłania danych kontaktowych z telefonu na serwer NAS oraz zdalnego uzyskiwania dostępu do wszystkich zapisanych na nim kontaktów.


Zupełnie nowe oprogramowanie Notes Station 3 - przydatny notatnik w chmurze prywatnej z funkcją wspólnego zapisu


Notes Station

Udoskonalone oprogramowanie Notes Station ma zoptymalizowany interfejs zapewniający łatwiejszą obsługę. Notes Station umożliwia użytkownikom wspólne przygotowywanie dokumentów i pomaga śledzić zmiany, zachowując historię wersji dokumentów. Notes Station zawiera przydatne funkcje edycji obrazów, które pomagają w tworzeniu dobrze zaprojektowanych dokumentów. Oprócz tego w aplikacji można tworzyć linki do udostępniania dokumentów w czasie rzeczywistym. Dokumenty mogą być szyfrowane w celu uniemożliwienia dostępu osobom niepowołanym. Dostępna jest też funkcja kopii migawkowych, dzięki której można zapisywać wersje dokumentów edytowanych w różnym czasie. Dzięki funkcjom importowania, eksportowania i pełnej kopii zapasowej Notes Station obsługuje tworzenie kopii zapasowych dokumentów na lokalnych lub zdalnych serwerach QNAP NAS.

QTS - prosty i wydajny


Qts2

Intuicyjny interfejs użytkownika systemu QTS ułatwia i uprzyjemnia korzystanie z serwera NAS. Został zaprojektowany w nowoczesnym, płaskim stylu, który przyspiesza czas ładowania, a inteligentny pulpit umożliwia szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji, tworzenie i grupowanie skrótów, monitorowanie ważnych informacji systemowych w czasie rzeczywistym oraz otwieranie wielu okien aplikacji w celu wykonywania różnych zadań jednocześnie. Zwiększa to efektywność działania. System QTS przełamuje bariery urządzeń i platform oraz ograniczenia geograficzne, oferując użytkownikom zoptymalizowane funkcje chmury.


Centralizacja tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji przy użyciu Hybrid Backup Sync


Hybrid Backup Sync2

Hybrid Backup Sync konsoliduje funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji w jednej aplikacji do systemu QTS (przy użyciu protokołów RTRR, rysnc, FTP i CIFS/SMB) oraz zapewnia kompleksowe rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii poprzez łatwy transfer danych do lokalnego lub zdalnego serwera QNAP NAS, serwerów zdalnych i przestrzeni w chmurze. Użytkownik może synchronizować pliki między modelem TS-1635 a przestrzenią w chmurze (w tym z usługami Amazon Glacier, Azure Storage, Google Cloud Storage, Dysk Google, Microsoft OneDrive, Dropbox, Amazon Drive, Yandex Disk, Box, Amazon S3, OpenStack Swift i WebDAV). Hybrid Backup Sync obsługuje wiele wersji kopii zapasowych, elastyczne harmonogramy zadań, kompresję plików itd.

Wszechstronny monitoring zapewniający całodobową ochronę


5 Surveillance Station2

Aplikacja Surveillance Station to profesjonalny system zarządzania nagraniami wideo (VMS) do monitoringu sieciowego z łatwym w obsłudze interfejsem zarządzania, obsługą ponad 3000 modeli kamer IP, a także możliwością dokupowania licencji na dodatkowe kanały kamer. Obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz rejestrowanie i odtwarzanie sygnału wideo i audio przy użyciu wielu ustawień do wyboru. Na urządzeniach z systemem iOS lub Android można też zainstalować aplikację Vmobile do zarządzania monitoringiem z kamer w dowolnym miejscu i chwili, aby chronić środowisko biurowe. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Vcam można zmienić urządzenie w kamerę sieciową i bezpośrednio nagrywać wideo na serwerze TS-1635. Serwer TS-1635 oferuje 8 bezpłatne kanały kamer IP. Liczbę kanałów można zwiększyć do 40, dokupując dodatkowe licencje.Niezawodne rozwiązanie pamięci masowej IP do systemów nadzoru


Pojemny model TS-1635 stanowi idealne rozwiązanie pamięci masowej do przechowywania materiałów o wysokiej rozdzielczości z nadzoru wizyjnego IP i jest kompatybilny z AXIS Camera Station. Model TS-1635 ma też taką samą pojemność co serwer NAS w obudowie RACK, ale działa ciszej, więc świetnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.


Zwiększanie możliwości serwera NAS dzięki aplikacjom instalowanym na żądanie


Wbudowana funkcja App Center udostępnia różne aplikacje firmy QNAP i twórców zewnętrznych do instalacji na żądanie. Są to m.in. narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji, biznesu, zarządzania zawartością, komunikacji, pobierania, rozrywki i wielu innych zastosowań. Jest to także centralne miejsce do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami i do ich aktualizacji. Aplikacje można instalować w miarę potrzeb, aby rozszerzyć funkcjonalność serwera TS-1635.


Odtwarzanie głosowych ostrzeżeń systemu i materiałów audio


Ts 1635 Megaphones

TS-1635 jest wyposażony we wbudowany głośnik, który emituje głosowe ostrzeżenia systemu (w językach chińskim i angielskim). Użytkownik słyszy precyzyjne powiadomienia o zdarzeniach systemowych, co pomaga mu szybko na nie reagować. Wbudowany głośnik umożliwia również bezpośrednie odtwarzanie materiałów audio, np. plików muzycznych i efektów dźwiękowych, więc nie trzeba instalować dodatkowego sprzętu.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-1635-16G 16-Bay,Annapurna Alpine AL-514 1.7GHz quad , 4GB DDR3, 2 x 10GbE+ 2 x GbE, USB 3.0x3

Liczba zatok na dyski16
Pojemność pamięci RAM16 GB
Maksymalna pojemność RAM16 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR3L SODIMM
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd USB 3.03
Liczba gniazd LAN2
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit
Liczba gniazd PICe1
Moc zasilacza250 W
Zasilacz redundantnyNie
ProcesorAnnapurna Labs Alpine AL-514 quad-core 1,7 GHz
Pamięć RAM4GB DDR3 sodimm
Max RAM16 GB
Ilość slotów pamięci2 szt
Ilość slotów na SSD4 szt
Ilość dysków12 szt
Typ dysków2,5/3,5" SATA II/III/SSD
10GbE LAN2 szt
Gigabit RJ45 LAN2 szt
USB 3.03 szt
PCIe Gen2( x2)1 szt
Wymiary urządzenia303,84 x 369,89 x 319,8 mm
Waga urządzenia12,22 kg
Pobór mocy39/79 W
Wentylatory3 x 9,2 cm
Zasilacz250 W
Sloty wolne-zajęte0/2 szt
ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami