Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
2320,00 zł
Cena detaliczna:
2370,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Dostępny w magazynie wysyłkowym

Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu

Serwer plików QNAP TS-451D2-2G rozbudowany do 8G 4-bay, Celeron J4025 dual-core 2.0 /2.9 GHz , 8G RAM DDR4, 2x 1 GbE LAN, 4xUSB 3.2, 1xHDMI

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_TS-451D2-8G | nr katalogowy: TS-451D2-8G

Opis Serwer plików QNAP TS-451D2-2G rozbudowany do 8G 4-bay, Celeron J4025 dual-core 2.0 /2.9 GHz , 8G RAM DDR4, 2x 1 GbE LAN, 4xUSB 3.2, 1xHDMI

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
4-kieszeniowy serwer TS-451D2 zapewnia użytkownikom domowym i małym firmom duży potencjał pamięci do przechowywania, udostępniania i tworzenia kopii zapasowych plików. Użytkownicy biznesowi mogą wykorzystać jego dwurdzeniowy procesor Intel, aby umożliwić bezproblemowy lokalny / zdalny dostęp do plików roboczych dla wielu użytkowników, podczas gdy użytkownicy domowi mogą cieszyć się wysokiej jakości multimediami dzięki strumieniowaniu i bezpośredniemu wyjściu 4K HDMI 2.0. Cloud Storage Gateways umożliwiają wykorzystanie istniejącej pamięci masowej w chmurze do wdrożenia rozwiązania chmury hybrydowej, a wbudowane App Center zapewnia szeroką gamę aplikacji dodających dodatkowe funkcje do serwera TS-451D2.
Najważniejsze cechy
 • Migawki w pełni rejestrują stan systemu i dane. Jeśli pliki zostaną przypadkowo usunięte lub zmodyfikowane, możesz szybko przywrócić wcześniej zarejestrowane dane.
 • HBS zapewnia kompleksowe tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych
 • Bramy do przechowywania danych w chmurze wykorzystują usługi w chmurze do realizacji struktury chmury hybrydowej i zapewniają dostęp do chmur z niewielkimi opóźnieniami.
 • QuDedup deduplikuje dane u źródła, aby zmniejszyć wykorzystanie pamięci masowej, przepustowość i czas tworzenia kopii zapasowych.
 • Odtwarzanie multimediów 4K i transkodowanie w czasie rzeczywistym; oglądaj filmy bezpośrednio na telewizorze za pośrednictwem wyjścia HDMI lub aplikacji do przesyłania strumieniowego.
 • Bezpieczna prywatna chmura, która obsługuje ochronę konta, blokowanie adresów IP, weryfikację dwuetapową, szyfrowanie i nie tylko.
 • Hostuj maszyny wirtualne i kontenery, aby uruchamiać różne aplikacje na serwerze TS-451D2.

TS-451D2

Dwurdzeniowy serwer NAS z wydajnym zarządzaniem plikami, ochroną danych i wyjściem HDMI. Dwurdzeniowy procesor Intel Celeron J4025 2,0 GHz (z przyspieszeniem do 2,9 GHz), 4 GB pamięci DDR4 (1 x 4 GB),dwurdzeniowy 2,0 GHz (zwiększany do 2,9 GHz) z przyspieszeniem szyfrowania AES-NI.

490 1597135469 E794a2e59381e59c96 Ts 451d2 Font

Model TS-451D2

Jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor Intel Celeron J4025 2,0 GHz (z przyspieszeniem do 2,9 GHz), obsługuje do 8 GB pamięci DDR4 i jest zgodny z dyskami SATA 6 Gb / s. Dzięki szyfrowaniu Intel AES-NI model TS-451D2 zabezpiecza dane bez wpływu na wydajność. Model TS-451D2 jest również wyposażony w cztery porty USB 3.2 Gen1 (w tym jeden przycisk szybkiego kopiowania USB) i dwa porty Gigabit Ethernet, które zapewniają lepszą łączność i usprawnienie przepływów pracy.

490 1597135469 E794a2e59381e59c96 Ts 451d2 Left

Bezpieczne centrum kopii zapasowych z ochroną migawkową

 • Kopie zapasowe w systemie Windows i Mac
 • Użyj niewymagającego licencji narzędzia QNAP NetBak Replicator do tworzenia kopii zapasowych i przywracania plików z komputerów z systemem Windows. Time Machine jest obsługiwany do tworzenia kopii zapasowych komputerów Mac

Migawki woluminu i jednostki LUN

Migawki są niezbędne do ochrony danych NAS, a ich funkcja na poziomie bloków sprawia, że ​​jest to niezawodna metoda ochrony danych w obliczu rosnących zagrożeń ransomware.

Wielopunktowe tworzenie kopii zapasowych, dostęp i synchronizacja plików

Model TS-451D2 centralnie przechowuje dane i pliki oraz obsługuje popularne protokoły udostępniania plików, w tym SMB / CIFS, AFP i NFS dla urządzeń z systemem Windows, Mac i Linux / UNIX. W połączeniu z Qsync (narzędziem, które przekształca QNAP NAS w bezpieczne i pojemne centrum danych do synchronizacji plików), każdy plik przesłany do TS-451D2 staje się dostępny dla wszystkich podłączonych urządzeń (takich jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne) . Hybrid Backup Sync ułatwia tworzenie kopii zapasowych i synchronizację danych z serwera TS-451D2 na innym serwerze QNAP NAS, serwerach zdalnych lub pamięci masowej w chmurze w celu przywrócenia danych po awarii. Ponadto technologia QuDedup znacznie poprawia wydajność wielu wersji kopii zapasowych w docelowej pamięci masowej, jednocześnie optymalizując wykorzystanie pamięci. Możesz zainstalować narzędzie QuDedup Extract Tool na swoim komputerze i przywrócić zdeduplikowane pliki do ich normalnego stanu.


Ciesz się wysokiej jakości multimediami

 • Oglądaj filmy NAS na dowolnym urządzeniu
 • Dzięki Intel UHD Graphics 600 model TS-451D2 obsługuje wysokiej jakości transkodowanie wideo, umożliwiając serwerowi NAS konwersję wideo do uniwersalnych formatów plików, które można płynnie odtwarzać na wielu urządzeniach.

 • Uwaga: sprzęt TS-451D2 zapewnia sprzętowe funkcje dekodowania, kodowania i transkodowania. Jednak jakość odtwarzania może się różnić w zależności od takich czynników, jak oprogramowanie do odtwarzania, formaty plików, wykorzystanie systemu i dostępna przepustowość.

 • Wyjście 4K HDMI

  Dzięki wyjściu HDMI 2.0 model TS-451D2 obsługuje bezpośrednie odtwarzanie multimediów na telewizorach i monitorach. Obsługiwane są rozdzielczości do 4K (4096 x 2160) przy 60 Hz, a po połączeniu z bezprzewodową klawiaturą i myszą TS-451D2 zmienia się w wygodny odtwarzacz multimedialny.

  Zbuduj serwer multimediów Plex

  Serwer Plex Media Server można szybko zainstalować i skonfigurować na serwerze TS-451D2, umożliwiając strumieniowe przesyłanie plików multimedialnych do telefonów komórkowych i urządzeń do strumieniowego przesyłania multimediów (w tym DLNA, Roku, Amazon Fire TV i Google Chromecast .


  Oglądaj filmy NAS na dowolnym urządzeniu

  Dzięki Intel UHD Graphics 600 model TS-451D2 obsługuje wysokiej jakości transkodowanie wideo, umożliwiając serwerowi NAS konwersję wideo do uniwersalnych formatów plików, które można płynnie odtwarzać na wielu urządzeniach.

  Bezproblemowa integracja z danymi w chmurze

  TS-451D2 można łatwo zintegrować z popularnymi usługami w chmurze. Wdrażając bramy pamięci masowej w chmurze i włączając lokalne buforowanie na serwerze TS-451D2, można bezproblemowo używać chmury do przechowywania, tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych z dostępem o małych opóźnieniach, zapewniając innowacyjne środowisko chmury hybrydowej.


  Brama chmurowa oparta na plikach HybridMount

  Elastycznie rozszerzaj pojemność pamięci, łącząc się z pamięcią w chmurze. Możesz wykorzystać aplikacje QTS do zarządzania i edytowania plików w chmurze lub plików multimedialnych. HybridMount jest idealny do współpracy online z serwerem plików i analizy danych na poziomie plików.

  Blokowa brama chmurowa VJBOD Cloud

  VJBOD Cloud obsługuje usprawnione tworzenie kopii zapasowych NAS w pamięci masowej w chmurze obiektowej. Transmisja danych oparta na blokach przesyła losowe dane i duże pliki do chmury w blokach i przesyła tylko woluminy oparte na blokach lub zmiany jednostek LUN (takie jak dodawanie, modyfikacja lub usuwanie). Jest to idealne rozwiązanie dla aplikacji na poziomie korporacyjnym z dużymi wymaganiami dotyczącymi transferu plików, takich jak bazy danych, woluminy maszyn wirtualnych i filmy.

  Bezpośrednio hostuj maszyny wirtualne i kontenery

  Virtualization Station i Container Station zapewniają kompleksową obsługę wirtualizacji, a przełącznik sieciowy i wirtualny umożliwia przydzielanie fizycznych zasobów sieciowych do maszyn wirtualnych, kontenerów i serwera NAS w celu uproszczenia wdrażania sieci.

  Virtualization Station

  Uruchamiaj maszyny wirtualne Windows, Linux, UNIX i Android i uzyskuj do nich dostęp przez przeglądarkę internetową lub Virtual Network Computing (VNC).

  Stacja kontenerowa

  Poznaj lekkie technologie wirtualizacji LXC i Docker, pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry, importuj i eksportuj kontenery oraz twórz liczne mikrousługi.

  Łatwe i bezpieczne zdalne połączenie z myQNAPcloud

  myQNAPcloud umożliwia utrzymywanie połączenia z TS-451D2 przy użyciu unikalnej nazwy domeny. Nie jest wymagany żaden skomplikowany routing ani konfiguracja, a myQNAPcloud wzmacnia klucze certyfikatu SSL do 2048-bitów, aby umożliwić bezpieczny zdalny dostęp, zarządzanie oraz udostępnianie plików i usług na serwerze TS-451D2.


  Chroń swoje środowisko dzięki QVR Pro

  QVR Pro to nowoczesne rozwiązanie do monitoringu oparte na NAS, które upraszcza zarządzanie kamerami, alokację przestrzeni dyskowej, podgląd na żywo z kamery i odtwarzanie. W serwerze TS-451D2 można skonfigurować dedykowaną przestrzeń do przechowywania danych z monitoringu, aby zoptymalizować wydajność systemu, a obrazy z monitoringu można monitorować w dowolnym momencie za pomocą aplikacji mobilnej QVR Pro Client. Użytkownicy z ograniczonym budżetem mogą nawet używać kamer internetowych USB jako kamer sieciowych, używając QVR Pro z aplikacją QUSBCam2.


  Więcej aplikacji zwiększających produktywność:


  QuMagie

  Aplikacja do udostępniania i zarządzania zdjęciami oparta na sztucznej inteligencji, która obsługuje automatyczną kategoryzację zdjęć za pomocą albumów AI, wyświetlania zdjęć na żywo w systemie iOS i zaawansowanych narzędzi wyszukiwania.

  Qsirch

  Potężne narzędzie wyszukiwania firmy QNAP, podobne do Google, pomaga szybko znajdować obrazy, muzykę, filmy, dokumenty i wiadomości e-mail przy użyciu słów kluczowych, kolorów, twarzy i innych warunków wyszukiwania.

  Centrum powiadomień

  Konsoliduje wszystkie zdarzenia systemu QTS, alerty i powiadomienia w celu płynnego i łatwego zarządzania serwerem NAS, zapewniając zawsze informacje o stanie serwera NAS.

  Doradca ds. Bezpieczeństwa

  Sprawdź swój serwer NAS pod kątem słabych punktów i otrzymaj zalecenia dotyczące poprawy bezpieczeństwa. Integruje również skanery antywirusowe i chroniące przed złośliwym oprogramowaniem.

  Kino28

  Zmień swój serwer NAS w serwer strumieniowego przesyłania multimediów, aby cieszyć się zdjęciami, muzyką i wideo w całym domu.

  Qmiix

  Rozwiązanie Integration Platform as a Service (iPaaS), które umożliwia automatyzację codziennych zadań poprzez podłączanie aplikacji i urządzeń do serwera NAS.

  Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

  QNAP zapewnia kilka sposobów rozszerzenia pojemności pamięci serwera TS-451D2 w celu uwzględnienia danych i rozwoju firmy.

  Zwiększ pojemność RAID

  Dyski o niższej pojemności z możliwością wymiany podczas pracy na dyski o większej pojemności, aby zwiększyć pojemność serwera NAS, aby mógł rozwijać się wraz z Twoją firmą.

  Zamocuj obudowy rozszerzające

  Podłącz dwie obudowy rozszerzające TR-004 RAID lub 8-wnękowy TL-D800C USB 3.2 Gen 2 JBOD i użyj narzędzia Storage & Snapshots Manager, aby obsłużyć rozszerzenie pojemności NAS.

  Migracja do nowego serwera NAS

  Zainstaluj dyski twarde NAS na większym serwerze QNAP NAS i zachowaj wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

  490 1597135469 E794a2e59381e59c96 Ts 451d2 Right Top

  Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-451D2-2G rozbudowany do 8G 4-bay, Celeron J4025 dual-core 2.0 /2.9 GHz , 8G RAM DDR4, 2x 1 GbE LAN, 4xUSB 3.2, 1xHDMI

  Liczba zatok na dyski4
  Pojemność pamięci RAM8 GB
  Rodzaj pamięci RAMDDR4
  Liczba gniazd HDMI1
  Waga3,02 kg
  Wymiary156,3x160x219,4 mm
  USB 34 szt.
  SATA 3.54 szt.
  RJ452 szt.
  ProcesorIntel Celeron J4025
  Typ4-kieszeniowy RAIDI8 GB)
  ProducentQNAP
  Gwarancja24 miesiące
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Bliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu
  Kalisz:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Lubin:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Legnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Katowice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Gliwice:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Bytom:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Poznań:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Wrocław:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:Dostępny w oddziałach - 2-5 dniDostępny w oddziałach - 2-5 dni
   

  Podobne produkty


  NazwaCenaRóżnicaStanOcena
  Serwer plików QNAP TS-453D-4G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 4G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIe Gen 2x2Serwer plików QNAP TS-453D-4G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 4G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIe Gen 2x22328,-8 zł drożejDuża ilośćDuża ilość 
  Serwer plików Asustor AS5304T NIMBUSTOR 4 4-bay, Intel Celeron J4105 Czterordzeniowy 1.5 GHz, 4GB RAM DDR4, 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2, HDMI 2.0aSerwer plików Asustor AS5304T NIMBUSTOR 4 4-bay, Intel Celeron J4105 Czterordzeniowy 1.5 GHz, 4GB RAM DDR4, 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2, HDMI 2.0a2349,-29 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilośćOcena: 5
  Serwer plików QNAP TS-431X3-4G 4-Bay,SATA 6Gbps,Annapurna Alpine AL314, 4-core, 1.7GHz, 4GB DDR3, 1 x 10GbE, 1 x 2,5 GbE, 1 x GbE, USB 3.2x3Serwer plików QNAP TS-431X3-4G 4-Bay,SATA 6Gbps,Annapurna Alpine AL314, 4-core, 1.7GHz, 4GB DDR3, 1 x 10GbE, 1 x 2,5 GbE, 1 x GbE, USB 3.2x32520,22200.2 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
  Serwer plików Asustor AS6602T LOCKERSTOR 2-bay, Intel Celeron J4125 Czterordzeniowy 2,0 GHz, 4GB RAM DDR4, 2x M.2 PCIe (NVMe), 2x 2,5 GbE. 3x USB 3.2Serwer plików Asustor AS6602T LOCKERSTOR 2-bay, Intel Celeron J4125 Czterordzeniowy 2,0 GHz, 4GB RAM DDR4, 2x M.2 PCIe (NVMe), 2x 2,5 GbE. 3x USB 3.21899,99420 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5
  Serwer plików QNAP TS-253D-4G 2-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz (burst up to 2.7 GHz), 4G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMISerwer plików QNAP TS-253D-4G 2-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz (burst up to 2.7 GHz), 4G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI1680,-640 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
  Serwer plików Asustor AS5202T NIMBUSTOR 2 2-bay, Intel Celeron J4005 Dwurdzeniowy 2.0 GHz, 2GB RAM DDR4, 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2, HDMI 2.0aSerwer plików Asustor AS5202T NIMBUSTOR 2 2-bay, Intel Celeron J4005 Dwurdzeniowy 2.0 GHz, 2GB RAM DDR4, 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2, HDMI 2.0a1449,-871 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilośćOcena: 5
  Serwer plików QNAP TS-251D-2G 2-bay, Intel Celeron J4025 2.0 GHz Dual Core, 2G RAM, 1xGbE LAN, 2xUSB 3.0, 3xUSB 2.0, HDMI, 1 PCIe Gen 2 x4Serwer plików QNAP TS-251D-2G 2-bay, Intel Celeron J4025 2.0 GHz Dual Core, 2G RAM, 1xGbE LAN, 2xUSB 3.0, 3xUSB 2.0, HDMI, 1 PCIe Gen 2 x41315,-1005 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5


  Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS


  Dodaj komentarz:  Ocena:
                    


  Typ komentarza:
                 
    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

  Więcej o Newsletterze ProLine


  • Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

  • Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

  • Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami