Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_TS-h977XU-RP-3700X-32G został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TS-h977XU-RP-3700X-32G 9-bay, 1U, AMD Ryzen 7 3700X 8-core 4.4 GHz, 32 GB UDIMM DDR4, 2 x 10GbE SFP+/2 x10GBase-T, 2x1GbE, 5xUSB 3

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_TS-h977XU-RP-3700X-32G

Opis Serwer plików QNAP TS-h977XU-RP-3700X-32G 9-bay, 1U, AMD Ryzen 7 3700X 8-core 4.4 GHz, 32 GB UDIMM DDR4, 2 x 10GbE SFP+/2 x10GBase-T, 2x1GbE, 5xUSB 3

Model NAS TS-h977XU-RP z systemem QuTS hero jest wyposażony w 8-rdzeniowy/16-wątkowy procesor AMD Ryzen 7, zapewniający najwyższą wydajność systemu oraz taktowanie Turbo Core do 4,4 GHz. Model TS-h977XU-RP, wyposażony w całkowicie nowy system operacyjny QuTS hero oparty na systemie ZFS, obsługuje niemal nieograniczoną liczbę migawek, SnapSync, liniową deduplikację danych na poziomie bloku i liniową kompresję danych.
Najważniejsze cechy
 • Zapewnia dwa wbudowane porty 10GbE SFP+ i preinstalowany adapter 10GbE RJ45 z podwójnym portem na potrzeby zastosowań wymagających dużej przepustowości.
 • Przyspieszanie działania przy użyciu pamięci podręcznej SSD pozwala zwiększyć wydajność odczytu/zapisu na potrzeby zastosowań wymagających IOPS.
 • Obsługuje pamięć masową wirtualizacji dla VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2019 oraz jest hostem dla maszyn wirtualnych i kontenerów.
 • Obsługuje bramy pamięci masowej w oparciu o bloki i pliki, oraz lokalną pamięć podręczną, zapewniając dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami.
 • QTS App Center zawiera przepełnione funkcjami aplikacje na potrzeby rozbudowy aplikacji NAS bez dodatkowych kosztów.
 • Kompleksowe zarządzanie zabezpieczeniami poprzez dostęp do portalu bezpieczeństwa dla serwera NAS na potrzeby ciągłego zapewniania użytkownikom informacji o stanie NAS.
Model TS-h977XU-RP pomaga firmom osiągnąć niezawodną wydajność na poziomie usług, czy też na serwerze plików o krytycznym znaczeniu dla firmy, czy na serwerze wirtualizacji, VDI, przy współpracy nad edycją wideo, czy też przy wydajnym tworzeniu kopii zapasowych plików lub przywracaniu danych.

Niezwykła wydajność dzięki procesorowi AMD Ryzen

Model TS-h977XU-RP, wyposażony w wysoko wydajny, 8-rdzeniowy/16-wątkowy procesor AMD Ryzen 7 3700X o taktowaniu 3,4 GHz (z przyspieszeniem Turno Core 4,4 GHz) z akceleracją szyfrowania AES-NI i pamięcią RAM do 128 GB DDR4, zapewnia agresywną wydajność z inteligentną funkcją zasilania, spełniając wymogi wielofunkcyjności i oferując możliwość jednoczesnej obsługi wielu maszyn wirtualnych. W przypadku zastosowań biznesowych wymagających dużych zasobów, takich jak VDI, badania i rozwój (R&D), chmura prywatna i wirtualizacja serwerów, model TS-h977XU-RP zapewnia wysoką wydajność i niezrównaną niezawodność w trudnych środowiskach IT w firmie jako ekonomiczne rozwiązanie NAS.

Dwukanałowa pamięć zapewniająca energooszczędną wydajność

Model TS-h977XU-RP obsługuje dwukanałową pamięć DDR4 i cztery gniazda Long-DIMM. W przypadku stosowania par modułów pamięci model TS-h977XU-RP może wykorzystywać możliwości dwukanałowej architektury w celu zwiększenia wydajności. Można również dostosować pamięć (obsługa do 128 GB RAM) modelu TS-h977XU-RP, powodując, że będzie idealnym rozwiązaniem pamięci masowej w środowiskach wirtualizacji, w których występują dynamicznie zmieniające się obciążenia.

Najwyższej klasy konstrukcja sprzętu z dużymi możliwościami rozbudowy wejść/wyjść

Model TS-h977XU-RP to znakomitej jakości sprzęt o architekturze z możliwością rozbudowy, zapewniający optymalną wydajność i elastyczność w celu wypełniania zróżnicowanych potrzeb zastosowań biznesowych.
11144422xx

Certyfikaty wirtualizacji obsługiwane przez TS-h977XU-RP

11144422xx555

Oparty na ZFS system operacyjny QuTS hero zwiększa wydajność serwera NAS i integralność danych

System QuTS hero łączy aplikacyjny system QTS z 128-bitowym systemem plików ZFS w celu zapewnienia elastycznego zarządzania pamięcią masową, kompleksowej ochrony danych i zoptymalizowanej wydajności, aby sprostać złożonym potrzebom aplikacji nowoczesnego IT w zakresie wydajności. Od zarządzania pamięcią masową i wirtualizacji, po współpracę przy przepływie pracy w mediach - QuTS hero usprawnia zadania o znaczeniu krytycznym dla firmy.

SnapSync w czasie rzeczywistym, dzięki przywracaniu danych po awarii w czasie rzeczywistym, zapewnia minimalne wartości celu punktu przywracania (RPO)

SnapSync w czasie rzeczywistym zapewnia zachowanie identycznych danych przez zarówno główny, jak i zapasowy serwer NAS. Gdy dane są zapisywane w źródle, są niezwłocznie zapisywane w miejscu docelowym. Jeśli główny serwer NAS przejdzie w tryb offline, pracownicy działu IT mogą po prostu dostosować ustawienia uprawnień dodatkowego serwera NAS na potrzeby nieprzerwanej pracy. SnapSync zapewnia najbardziej niezawodną obsługę ciągłych operacji biznesowych, pomagając użytkownikom zmniejszyć ryzyko utraty danych.

Łączność 10GbE optymalizuje wysokiej szybkości transfer danych

Model TS-h977XU-RP zapewnia dwa porty Gigabit RJ45, dwa porty 10GbE SFP+ i jest fabrycznie wyposażony w kartę rozszerzeń 10GbE RJ45 z podwójnym portem, zainstalowaną w gnieździe PCIe. Wystarczająca łączność 10GbE poprawia ogólną wydajność sieci, zapewniając sprawne działanie aplikacji wymagających dużej przepustowości, np. wirtualizacji, udostępniania dużych plików i szybkiego tworzenia kopii zapasowych oraz przywracania danych.

Wysoka liczba operacji wejścia/wyjścia dzięki możliwości rozbudowy kartami PCIe

Model TS-h977XU-RP jest wyposażony w 1 gniazdo PCIe, umożliwiające korzystanie z licznych kart rozszerzeń na potrzeby zwiększania potencjału aplikacji.

Pamięć podręczna SSD usprawnia obsługę wielu operacji wejścia/wyjścia na sekundę

Model TS-h977XU-RP ma hybrydową konstrukcję HDD i SSD (wyposażony w pięć 2,5-calowych i cztery 3,5-calowe wnęki na dyski), pozwalając na korzystanie zarówno z dysków twardych, jak i dysków SSD w celu zapewnienia dużej pojemności pamięci masowej i wysokiej wydajności. Dodanie pamięci podręcznej SSD do modelu TS-h977XU-RP stanowi łatwy sposób zwiększenia wydajności IOPS i zmniejszenia opóźnień woluminów pamięci masowej. Jest to idealne rozwiązanie dla zastosowań wymagających IOPS (w tym baz danych i wirtualizacji) i może znacznie usprawnić ogólne przepływy danych. W dowolnej chwili, bez wyłączania systemu, można uruchomić, zatrzymać lub zmienić ustawienia.

Jednostki iSCSI LUN oparte na blokach: Idealny wybór dla pamięci masowej do wirtualizacji

 • Obsługa blokowych jednostek iSCSI LUN zapewniająca wysokowydajne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie w zakresie pamięci masowej dla środowisk wirtualizacji VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V oraz Windows Server 2019.
 • Obsługa technologii VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększenia wydajności przez odciążanie odpowiednio serwera ESXi i Hyper-V, a ponadto obsługa dodatku QNAP vSphere Client ze zwiększoną wydajnością operacyjną i ulepszonym zarządzaniem w zastosowaniach wirtualizacyjnych.

  Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

  Niezależnie od potrzeb w zakresie wirtualizacji, aplikacje Virtualization Station i Container Station zapewniają kompleksową obsługę wirtualizacji. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.

  Planowanie kompletnej kopii zapasowej

  QNAP zapewnia niezawodne i elastyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych po awarii w celu zapewnienia wsparcia organizacjom w rutynowych pracach tworzenia kopii zapasowych tak, aby uzyskać oszczędność kosztów i wysoką wydajność.

  Brama pamięci masowej w chmurze zapewnia dostęp do danych w chmurze z niewielkimi opóźnieniami

  Model TS-h977XU-RP idealnie integruje NAS ze znanymi serwisami chmur. Poprzez wdrożenie bram pamięci masowych w chmurze i umożliwienie lokalnego buforowania w stacji NAS można bezproblemowo korzystać z chmury do przechowywania danych, tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych przy dostępnie z niewielkim opóźnieniem, co zapewnia innowacyjne możliwości korzystania z hybrydowej chmury.
  Fibre

  Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

  Popularne urządzenia SAN (Fibre Channel Storage Area Networks) są często kosztowne. Teraz masz dostęp do bardziej przystępnych cenowo opcji, dzięki którym w łatwy sposób dodasz NAS do środowiska SAN. Po zainstalowaniu karty Marvell, ATTO lub QNAP Fibre Channel w modelu TS-h977XU-RP możesz skonfigurować miejsce docelowe Fibre Channel za pomocą aplikacji iSCSI i Fibre Channel. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia danych.
 • Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-h977XU-RP-3700X-32G 9-bay, 1U, AMD Ryzen 7 3700X 8-core 4.4 GHz, 32 GB UDIMM DDR4, 2 x 10GbE SFP+/2 x10GBase-T, 2x1GbE, 5xUSB 3

  Liczba zatok na dyski4
  Pojemność pamięci RAM32 GB
  Maksymalna pojemność RAM128 GB
  Rodzaj pamięci RAMDDR4 UDIMM
  Obudowa typuRACK
  Liczba gniazd USB 3.04
  Liczba gniazd LAN2
  Wspierany stadnard LAN10Gigabit SFP+
  Liczba gniazd PICe1
  Pobór prądu76,43
  Moc zasilacza600 W
  Zasilacz redundantnyTak
  ProcesorAMD Ryzen 7 3700X 8-core
  Architektura procesora64-bitowy x86
  Obsługa przyspieszenia pamięciTak
  Kształt1U, do montażu stelażowego
  Wymiary43,3 x 482,6 x 505,54 mm
  ProducentQNAP
   

  Dostępność w salonach


  Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
  Kalisz:
  Legnica:
  Katowice:
  Gliwice:
  Bytom:
  Poznań:
  Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
  Trzebnica:
   

  Podobne produkty

  Dodaj komentarz:  Ocena:
                        Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
  Wstecz  Góra Strony  
  Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Zamknij / Close

  Newsletter ProLine

  Więcej o Newsletterze ProLine

  Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

  Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

  Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

  Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.