Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QNAP_TVS-882-i3-8G został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TVS-882-i3-8G x3.5" SATA, 2x2.5" SSD, Core i3 3.7 dual-core, 8G RAM, 2 x M.2 slot, 4x GbE LAN, 5xUSB 3.0, HDMI

Dodaj swoją ocenę | kod: QNAP_TVS-882-i3-8G

Opis Serwer plików QNAP TVS-882-i3-8G x3.5" SATA, 2x2.5" SSD, Core i3 3.7 dual-core, 8G RAM, 2 x M.2 slot, 4x GbE LAN, 5xUSB 3.0, HDMI

Model TVS-882 wyposażono w zaawansowany sprzęt, taki jak wielordzeniowe procesory Intel 6. generacji oparte na architekturze 14 nm, oraz opracowano zgodnie z koncepcją wielowarstwowej pamięci masowej, partycjonowania opartego na aplikacji i dystrybucji ruchu sieciowego. Wyposażone w gniazda PCIe 3 generacji, które mogą obsługiwać karty sieciowe 10 GbE/40 GbE, dyski PCIe NVMe SSD, karty graficzne i karty rozszerzeń USB 3.1,
Najważniejsze cechy
 • Wbudowane złącza SATA 6 Gb/s M.2 oraz gniazda SSD 2,5
 • Technologia Qtier i pamięć podręczna SSD zapewniają wydajność zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania
 • Aplikacja Network & Virtual Switch wspomaga dystrybucję ruchu sieciowego i przydziela dedykowaną przepustowość różnym aplikacjom.
 • Trzy wyjścia HDMI do płynnego odtwarzania wideo 4K.
Qnap Logo Na Strone Umieszczenie

Urządzenie TVS-882 obsługuje także płynne przesyłanie obrazu wideo 4K, udostępnianie plików między platformami, wszechstronne funkcje kopii zapasowej i odzyskiwania danych, iSCSI i wirtualizację oraz dodatkowe zastosowania biznesowe. Urządzenie TVS-882 z wbudowaną niezawodnością i bezpieczeństwem stanowi idealny wybór do kompletnych, gotowych do zastosowania w biznesie rozwiązań pamięci masowej.

 • Wbudowane złącza SATA 6 Gb/s M.2 oraz gniazda SSD 2,5".
 • Technologia Qtier i pamięć podręczna SSD zapewniają wydajność zoptymalizowaną pod kątem nieprzerwanego działania.
 • Aplikacja Network & Virtual Switch wspomaga dystrybucję ruchu sieciowego i przydziela dedykowaną przepustowość różnym aplikacjom.
 • Trzy wyjścia HDMI do płynnego odtwarzania wideo 4K.
 • Skalowalny system z ekonomicznymi obudowami do rozszerzania pamięci masowej firmy QNAP
 • Wirtualny JBOD (VJBOD) umożliwia użycie serwera QNAP NAS do rozszerzenia pojemności pamięci masowej urządzenia TVS-882.
 • Urządzenie obsługuje ujednolicone zdalne zarządzanie serwerem QRM+, technologię QvPC, aplikacje kontenerowe i w maszynach wirtualnych, a także pamięć masową używaną do wirtualizacji.Polecane dyski do NAS

do przechowywania danych
do monitoringu
dyski SSD
dyski SSD m.2


Dyski SSD można również zastosować jako pamięć podręczna - znacząco przyspiesza to działanie serwera plików.
Procesory Intel 6. generacji, wyjątkowa wydajność


Model TVS-882 jest wyposażony w wysokowydajne wielordzeniowe procesory Intel 6. generacji, które zwiększają wydajność systemu o 20 do 30% w porównaniu z poprzednimi generacjami. Do wyboru są z procesorami Core i3 i Core i5. Dostępne procesory znacznie zwiększają wydajność w zastosowaniach wymagających dużej mocy obliczeniowej, takich jak wirtualizacja, odtwarzanie wideo 4K w czasie rzeczywistym i obsługa dużej liczby jednoczesnych połączeń.


Zaawansowany sprzęt dla większej wydajności


Wysoko wydajny sprzęt, dobrze zaprojektowane funkcje aplikacji i przemyślane scenariusze użytkowania to trzy filary optymalnej wydajności.

Tvs 882 Hw En Qnap


   1. 2 gniazda dysków SSD 2,5"
   Zapewnia elastyczną konfigurację w warstwowej pamięci masowej i umożliwia przyspieszanie za pomocą pamięci podręcznej.

   2. Beznarzędziowa kieszeń na dyski i instalacja
   Konstrukcja kieszeni na dyski SSD 2,5" i dyski twarde 3,5" umożliwia łatwą, beznarzędziową instalację i wymianę.

   3. 2 wbudowane gniazda dysków SSD M.2
   Obsługuje dyski SSD SATA M.2 w obudowach 2242, 2260, 2280 i 22110, a także zapewnia największą elastyczność w konfiguracji warstwowej pamięci masowej i przyspieszenie działania przy użyciu pamięci podręcznej.

   4. Pamięć DDR4 2133 MHz
   Obsługuje cztery moduły pamięci DDR4 składające się na maksymalnie 64GB pamięci RAM.

   5. Procesor Intel Core 6. generacji
   Wyprodukowany w technologii 14 nm, z szybszymi magistralami do obsługi pamięci DDR4, kart PCIe 3. generacji i DMI 3.0 dla niezwykłej wydajności i bardzo sprawnej transmisji danych.

   6. 2 gniazda rozszerzeń PCIe 3. generacji
   PCIe 3. generacji zapewnia 1 GB/s przepustowości na pasmo. Obsługiwane są adaptery 10GbE / 40GbE, SSD NVMe PCIe, zewnętrzne karty graficzne (AMD Radeon R7 / RX 480) i karty rozszerzeń USB 3.1.

   7. Inteligentne chłodzenie poszczególnych obszarów
   Osobno wykrywa temperatury procesora i dysku twardego, aby dynamicznie sterować szybkością wentylatora, który działa ciszej.

   8. 4 porty Gigabit Ethernet
   Zapewnia zoptymalizowaną dystrybucję ruchu sieciowego na potrzeby zróżnicowanych zastosowań. Aplikacja Network & Virtual Switch znacznie ułatwia zarządzanie siecią.

   9. 3 wyjścia HDMI
   Trzy porty HDMI obsługują wyświetlanie zdublowanego i rozszerzonego pulpitu.

   10. Gniazdo audio 3,5 mm
   Podłącz głośniki lub słuchawki, aby słuchać dźwięku bezpośrednio z serwera NAS.

   11. 2 wbudowane głośniki
   Obsługuje bezpośrednie odtwarzanie dźwięku i głosowych ostrzeżeń systemu.

Dysk SSD SATA 6 Gb/s M.2 i pamięć podręczna na dysku SSD 2,5"


Model TVS-882 jest wyposażony w 2 gniazda dysków SSD przeznaczonych do buforowania, które umożliwia zwiększenie liczby operacji wejścia/wyjścia na sekundę (IOPS) i przyspieszenie przesyłania danych. Kompaktowe, energooszczędne dyski SSD M.2 zapewniają niezawodność. Korzystanie z pamięci podręcznej SSD podnosi ogólną wydajność systemu i znakomicie usprawnia działanie w zastosowaniach wymagających wielu losowych operacji wejścia/wyjścia na sekundę, takich jak bazy danych i wirtualizacja. W urządzeniu TVS-882 jednocześnie są używane dyski SSD 2,5" M.2 i dyski twarde, co pozwala na efektywne używanie warstwowej pamięci masowej w celu uzyskania wyjątkowej wydajności aplikacji i niższego całkowitego kosztu posiadania pamięci masowej.

Doskonałe trio magazynowe: warstwowa pamięć masowa, partycjonowanie oparte na aplikacji i dystrybucja ruchu sieciowego

 • Zaawansowany sprzęt w modelu TVS-882 może ułatwić wdrożenie zoptymalizowanej pamięci masowej na podstawie różnych scenariuszy użytkowania.
  Technologia Qtier firmy QNAP umożliwia korzystanie z automatycznego warstwowania w modelu TVS-882, które nieustannie optymalizuje wydajność pamięci masowej na dyskach PCIe NVMe SSD, SSD M.2, SSD i SATA. Dzięki automatycznemu warstwowaniu TVS-882 może automatycznie przenosić często używane ("gorące") dane do wysokowydajnych warstw pamięci masowej, a rzadziej używane ("zimne") dane na tańsze i pojemniejsze dyski. Sprawia to, że TVS-882 jest niezwykle efektywnym serwerem współdzielonej pamięci masowej. Dzięki serwerowi TVS-882 z funkcją automatycznego warstwowania firmy nie muszą już ponosić znacznych nakładów na drogie technologie flash, aby korzystać z wyjątkowej wydajności aplikacji i zmniejszyć koszty.

 • Partycjonowanie oparte na aplikacji
  Aplikacje mają różne wymagania co do wydajności. Przykładowo Surveillance Station wymaga wyższego priorytetu dostępu do pamięci masowej w celu zapewnienia integralności nagrań, a do udostępniania plików wystarczą normalne szybkości transmisji. Gdy wiele aplikacji działa na tym samym nośniku pamięci masowej, wymagany poziom przepływności nie może być zagwarantowany, ponieważ nośnik ten jest zajęty obsługą żądań we/wy ze wszystkich programów. TVS-882 Obsługuje trzy różne typy nośników pamięci masowej: M.2, SSD i dyski twarde SATA. Można je skonfigurować jako niezależne partycje do różnych aplikacji, zapewniając każdej z nich wystarczającą przepływność.

 • Dystrybucja ruchu sieciowego
  Dzięki czterem portom 1 Gigabit sieci Ethernet model TVS-882 umożliwia aplikacjom używanie dedykowanych portów w celu spełnienia wymagań dystrybucji ruchu sieciowego. Interfejsami sieciowymi można też łatwo zarządzać przy użyciu aplikacji Network & Virtual Switch, która zapewnia zoptymalizowane zasoby sieciowe modelowi TVS-882, maszynom wirtualnym i aplikacjom w kontenerach. Całe organizacje biznesowe i indywidualni użytkownicy mogą bez wysiłku zarządzać połączeniami sieciowymi za pomocą aplikacji Network & Virtual Switch.

Zasilacz o mocy 450 W do obsługi trybu GPU passthrough


Karty graficzne są zoptymalizowane pod kątem obliczeń i przekształceń graficznych, ale wymagają znacznie więcej energii w porównaniu z innym sprzętem. Model TVS-882 jest opcjonalnie dostępny z zasilaczem o mocy 450 W, który może zasilać kartę graficzną AMD Radeon z serii R7 lub RX 480, co pozwala na obsługę trybu GPU passthrough w maszynach wirtualnych.

HDMI do płynnego odtwarzania wideo 4K


Tvs 882 Hdmi Qnap

Model TVS-882 wyposażono w trzy porty HDMI. TVS-882 można podłączyć do telewizora lub odbiornika audio-wideo i używać odtwarzacza multimediów Kodi w HD Station z pilotem QNAP, aby oglądać materiały multimedialne i wideo 4K w najwyższej jakości. Serwer TVS-882 wyposażony w układ graficzny Intel HD oferuje wysokiej klasy funkcje transkodowania wideo w rozdzielczości 4K (H.264) i 1080p, umożliwiające konwersję wideo na powszechnie stosowane formaty, które można płynnie odtwarzać na komputerach, urządzeniach mobilnych i ekranach telewizorów inteligentnych.

Trzy wyjścia HDMI - przełączanie między HD Station i pulpitem systemu Linux


Tvs 882 Linuxstation Qnap

Model TVS-882 jest wyposażony w trzy wyjścia HDMI do podłączenia trzech monitorów, na których pulpit jest duplikowany albo na które jest rozszerzony. Duplikowanie umożliwia wyświetlanie tej samej zawartości na wszystkich wyświetlaczach, a tryb rozszerzonego pulpitu - wyświetlanie aplikacji na różnych monitorach, co podnosi produktywność i jest wygodniejsze podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie. Podczas wyświetlania zawartości przy użyciu złącza HDMI można używać modelu TVS-882 jako niezwykłego odtwarzacza multimedialnego, korzystając z aplikacji Kodi, HD Player, Plex Home Theater, YouTube, Spotify, JRiver, Google Chrome, Mozilla Firefox i innych w HD Station. Oprócz tego można wyświetlać pulpit systemu operacyjnego Linux, aby korzystać z TVS-882 jak z komputera.

QTS - prosty i wydajnyIntuicyjne funkcje systemu QTS zostały zaprojektowane w nowoczesnym, płaskim stylu, który przyspiesza czas ładowania, a inteligentny pulpit umożliwia szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji, monitorowanie ważnych informacji systemowych w czasie rzeczywistym oraz otwieranie wielu okien aplikacji w celu wykonywania różnych zadań jednocześnie. Zwiększa to efektywność działania serwera.

QRM+: centralne rozwiązanie do zdalnego zarządzania serwerami


QRM+ to rozwiązanie do centralnego zarządzania serwerem zdalnym firmy QNAP przeznaczone dla działów IT. Jest to rozwiązanie internetowe -dostępne z dowolnej przeglądarki - które pomaga w odkrywaniu, mapowaniu i monitorowaniu wszystkich kluczowych urządzeń komputerowych w sieci (serwerów, komputerów PC, klientów uproszczonych itp.) oraz zarządzanie nimi z jednego punktu. QRM+ obsługuje IPMI 1.5 i 2.0, udostępnia zdalną usługę KVM (klawiatura, wideo i mysz)do określonych urządzeń IPMI, a także obsługuje śledzenie każdej akcji przy użyciu rejestrowania KVM i odtwarzania. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu QRM+ infrastruktura IT i bezpieczeństwo urządzeń, a także rozwiązywanie problemów i wydajność zasobów sieciowych znacznie się poprawią.


QmailAgent: centrum mailingowe do twojej chmury prywatnej


QmailAgent to klient e-mail, który pomaga w zarządzaniu wieloma kontami poczty e-mail, zezwalając na dostęp do wszystkich wiadomości i szybkie przełączanie różnych kont. Ta aplikacja oferuje komplet funkcji do pisania, czytania i porządkowania e-maili. Podczas tworzenia wiadomości można nawet podłączać pliki, zdjęcia i dokumenty z serwera TVS-882. Qmail umożliwia użytkownikom systemów iOS i Android szybkie sprawdzanie zawartości kont poczty elektronicznej przy użyciu urządzeń mobilnych, a także przeglądanie i wysyłanie e-maili przy użyciu programu QmailAgent na serwerze TVS-882.

TVS-882 jako pilot zdalnego sterowania


Dostępna tylko w firmie QNAP technologia QvPC umożliwia obsługę modelu TVS-882 jak komputera poprzez podłączenie klawiatury, myszy i wyjścia HDMI. Użytkownik może uzyskać bezpośredni dostęp do przechowywanych danych, uruchamiać wiele aplikacji przy użyciu maszyn wirtualnych opartych na systemach Windows, Linux, UNIX i Android za pomocą Virtualization Station, surfować po Internecie, oglądać wideo w 4K lub 1080p z dźwiękiem 7.1 i odtwarzaczem Kodi, monitorować przekazy z nadzoru na żywo na lokalnym wyświetlaczu itd

Wszechstronny monitoring zapewniający całodobową ochronę


Surveillance Solution Monitoring Serwer Plikow Qnap 253a

Aplikacja Surveillance Station to profesjonalny system zarządzania nagraniami wideo (VMS) do monitoringu sieciowego z łatwym w obsłudze interfejsem do zarządzania, obsługą ponad 3000 modeli kamer IP, a także możliwością dokupowania licencji na kanały kamer. Aplikacja ta obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz rejestrowanie i odtwarzanie sygnału wideo i audio przy użyciu wielu ustawień do wyboru. Na urządzeniach z systemem iOS lub Android można też zainstalować aplikację Vmobile do zarządzania monitoringiem z kamer w dowolnym miejscu i chwili, aby chronić środowisko biurowe. Po zainstalowaniu aplikacji mobilnej Vcam można zmienić urządzenie w kamerę sieciową i bezpośrednio nagrywać wideo na serwerze TVS-882. Serwer TVS-882 udostępnia 8 bezpłatnych kanałów kamer IP. Liczbę kanałów można zwiększyć do 80, dokupując dodatkowe licencje.

Zwiększanie możliwości serwera NAS dzięki aplikacjom instalowanym na żądanie


Tvs Ec880 Transcoding Qnap App Center

Serwer TVS-882 ma wbudowaną funkcję App Center, która udostępnia ponad 100 aplikacji, w tym narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji, biznesu, zarządzania treścią, komunikacji, pobierania, rozrywki i wielu innych zastosowań. Aplikacje można instalować w miarę potrzeb, aby rozszerzyć funkcjonalność serwera TVS-882.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TVS-882-i3-8G x3.5" SATA, 2x2.5" SSD, Core i3 3.7 dual-core, 8G RAM, 2 x M.2 slot, 4x GbE LAN, 5xUSB 3.0, HDMI

Liczba zatok na dyski8
Pojemność pamięci RAM8 GB
Maksymalna pojemność RAM64 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd USB 3.05
Liczba gniazd HDMI3
Liczba gniazd LAN4
Wspierany stadnard LANGigabit LAN
Liczba gniazd PICe2
Moc zasilacza250 W
Zasilacz redundantnyNie
ProcesorIntel Core i3-6100 3,7 GHz dual-core processor
Pamięć RAM8 GB DDR4 RAM-4 GB x 2
Max RAM64 GB-16 GB x4
Pamięć FLASH512 MB
M.2 Slot2 x M,2 2242/2260/2280/22110 SATA 6Gb/s SSD
Dyski2 x 2,5" SSD, 6 x 2,5"/3,5" hard drive or SSD
USB5x USB 3,0
LAN Port4 x GbE
HDMI3 szt
Audio2 x 6,3 mm
Wymiary231,9 x 292,8 x 319,8 mm
Waga10,85 kg
Zasilacz250 W
PCIe1* PCIe Gen3 x16; 1* PCIe Gen3 x4
Wentylatory2 x 8cm obudowa, 9cm CPU
Sloty wolne-zajęte2/2
ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Wrocław:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami