Informacje archiwalne

Produkt o kodzie Synology_DVA3219 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Synology - monitoring video DVA3219 Rejestrator NVR z technologią głębokiego uczenia

kod: Synology_DVA3219

Opis Synology - monitoring video DVA3219 Rejestrator NVR z technologią głębokiego uczenia

Funkcje analizy wideo umożliwiają zmianę sposobu nadzoru: zamiast tylko udostępniać do pobrania materiały po wystąpieniu zdarzenia, system może ostrzegać użytkownika, a nawet uruchamiać automatyczne reakcje na zdarzenia. Dzięki algorytmom opartym na głębokim uczeniu się, zasilanym przez kartę graficzną NVIDIA GeForce, model Synology DVA3219 może precyzyjnie wskazać zdarzenia, na które naprawdę chcesz zwrócić uwagę.
Najważniejsze cechy
  • Liczenie osób
  • Wykrywanie włamań
  • Strefa ograniczonego przebywania
  • Głęboka detekcja ruchu

Wbudowane moduły analityczne dostarczające praktycznych informacji

W urządzenie DVA3219 wbudowano zaawansowane algorytmy oparte na głębokim uczeniu się, które przekształcają ogromną ilość nieustrukturyzowanych danych wideo w celu uzyskania oglądu sytuacji i jej analizę. Pozwala to znacznie ograniczyć liczbę roboczogodzin, zwiększając jednocześnie ogólne bezpieczeństwo.

Liczenie osób

Liczniki dwukierunkowe do obliczania liczebności tłumu osób wchodzących do danego miejsca i pozostających w nim, umożliwiające pomiar skuteczności sprzedaży i marketingu, a nawet dostosowanie stawek za wynajem.

Wykrywanie włamań

W celu zabezpieczenia obszaru nieobjętego nadzorem ochroniarzy alarmy są generowane automatycznie, gdy ktoś przekroczy linię ostrzegawczą. Proaktywne monitorowanie pozwala lepiej chronić Twój teren i własność przed potencjalnymi intruzami.

Strefa ograniczonego przebywania

Monitoruje wstępnie określony obszar pod kątem obiektów, które nie powinny się tam znajdować, takich jak samochód na parkingu lub podejrzane osoby pozostające przed wejściem przez czas dłuższy niż określony przez użytkownika.

Głęboka detekcja ruchu

Umożliwia dokładną identyfikację nietypowych ruchów przy jednoczesnym odfiltrowywaniu typowych dźwięków z otoczenia, takich jak deszcz, śnieg, kołysanie drzew, małe zwierzęta lub przełącznik trybu dzień/noc kamery IP.

W pełni funkcjonalny system monitoringu: dostępny zawsze i wszędzie oraz zautomatyzowany

Model DVA3219 łączy w sobie oprogramowanie do analizy obrazu, przechowywania i zarządzania materiałami wideo, oferując rozwiązanie do prostego zarządzania i integracji przy jednoczesnej obsłudze zaawansowanych funkcji. Dowiedz się więcej na temat Synology Surveillance Station:

Reguły akcji

Konfiguruj zasady zabezpieczeń w taki sposób, aby po spełnieniu warunku (na przykład w przypadku przekroczenia progu analizy wideo) odpowiednie działania były uruchamiane automatycznie, co zmniejsza czas i nakłady pracy związane z interwencją ręczną.

Prosta obsługa

Dodawanie kamer i zarządzanie nimi, nawigowanie między transmisjami na żywo i nagraniami oraz konfigurowanie profili i zasad jest niezwykle proste dzięki graficznemu, wielozadaniowemu interfejsowi użytkownika, co pozwala skrócić czas potrzebny nowym operatorom systemu bezpieczeństwa na zapoznanie się z tym rozwiązaniem.

Obsługa wielu platform

Zyskaj dostęp do systemu monitoringu z dowolnego miejsca, za pośrednictwem klienta komputera stacjonarnego, dowolnej popularnej przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej.

Gotowa do obsługi interfejsu API

Pełna dokumentacja jest powszechnie dostępna dla twórców zewnętrznych, którzy chcą zintegrować swoje produkty lub aplikacje z aplikacją Surveillance Station.

Pomoc techniczna w jednym miejscu

Zintegrowany system oznacza jeden punkt kontaktu z działem pomocy technicznej - nie musisz już udawać się od dostawcy sprzętu do dostawcy oprogramowania i z powrotem, aby coś naprawić.

Cechy produktu Synology - monitoring video DVA3219 Rejestrator NVR z technologią głębokiego uczenia

Liczba zatok na dyski4
Pojemność pamięci RAM4 GB
Maksymalna pojemność RAM32 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd USB 3.03
Liczba gniazd LAN4
Wspierany stadnard LANGigabit LAN
Liczba gniazd PICe2
Pobór prądu53,78
Moc zasilacza250 W
Waga4,92 kg
Wymiary166 x 250 x 237 mm
Port COM1 szt.
ProducentSynology
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami