Kontakt - Menu

Kontakt Pomoc Odpowiadamy na wszystkie problemy, uwagi i sugestie.

Zapytania ofertowe, prośby o wyceny, pytania o produkty, sugtesie i uwagi: pomoc@proline.pl

Detal

664 999 933

Hurt

664 999 930

Serwis

664 999 935


Wszelkie skargi, sugestie, wnioski i uwagi należy zgłaszać pod adresem: pomoc@proline.pl

Pracownicy ProLine Kontakt z wybranym działem i pracownikiem.

Jesteśmy dla Ciebie by dostarczać najwyższej jakości usługi i sprzęt komputerowy. Służymy Ci także w codziennych kłopotach ze sprzętem i oprogramowaniem.
Kontakt z wybraną osobą z zespołu ProLine znajdziesz na stronie: Kontakt - Pracownicy

ProLine Centrala, Wrocław

ul. Brzozowa 5

55-095 Mirków

Tel.664 999 933
fax:713 290 095
Email:pomoc@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.171, Długość: 17.158
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  9:00 - 17:00
sobota  nieczynne
Bezpłatne miejsce parkingowe dla klientów przed sklepem

Serwis Centralny ProLine

ul. Brzozowa 5

55-095 Mirków

Tel.664 999 935, 664 999 934
Email:serwis.centrala@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.171, Długość: 17.158
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  9:00 - 17:00
czwartek  nieczynne
sobota  nieczynne

Oddziały ProLine


Sklep ProLine Wrocław

ul. Biskupia 10a

(róg ul. Wita Stwosza)

50-148 Wrocław

Tel.664 999 906, 664 999 907
Tel. serwis:664 999 908
Email:detal.biskupia@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.109, Długość: 17.037
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota  10:00 - 14:00 (serwis nieczynny)

Sklep ProLine Poznań

ul. Ratajczaka 23

61-815 Poznań

Tel.664 999 912
Email:poznanr@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 52.406, Długość: 16.925
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota  10:00 - 14:00

Sklep ProLine Gliwice

ul. Zwycięstwa 47

(róg ul. Barlickiego)

44-100 Gliwice

Tel.664 999 925, 664 999 926
Email:detal.gliwice@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 50.299, Długość: 18.676
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota  10:00 - 14:00
Bezpłatne miejsce parkingowe dla klientów przed sklepem

Sklep ProLine Katowice

al. Korfantego 78A

(naprzeciwko GIGu, przed Słoneczną Pętlą)

40-156 Katowice

Tel.664 999 921, 664 999 922
Email:detal.katowice@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 50.272, Długość: 19.024
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota   10:00 - 14:00
Bezpłatne miejsce parkingowe dla klientów przed sklepem

Sklep ProLine Kalisz

ul. Staszica 28

62-800 Kalisz

Tel.664 999 913, 664 999 915
Email:detal.kalisz@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.755, Długość: 18.078
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota   nieczynne

Sklep ProLine Bytom

ul. Moniuszki 4

41-902 Bytom

Tel.664 999 928
Email:detal.bytom@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 50.344, Długość: 18.916
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota  10:00 - 14:00
Bezpłatne miejsce parkingowe dla klientów przed sklepem

Sklep ProLine Lubin

ul. Sikorskiego 48

59-300 Lubin

Tel.664 999 916
Email:detal.lubin@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.395, Długość: 16.201
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota  10:00 - 14:00

Sklep ProLine Legnica

ul. Pocztowa 5B

59-220 Legnica

Tel.664 999 918
Email:detal.legnica@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.212, Długość: 16.166
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 18:00
sobota (serwis nieczynny)  10:00 - 18:00

Sklep ProLine Trzebnica

Rynek 18

55-100 Trzebnica

Tel.713 871 452
fax:713 871 452
Email:detal.trzebnica@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 51.307, Długość: 17.054
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  10:00 - 17:00
sobota  nieczynne

Sklep ProLine Opole

ul. Osmańczyka 19

45-027 Opole

Tel.774 536 349
Email:detal.opole@proline.pl
Lokalizacja: Mapa Szerokość: 50.67, Długość: 17.922
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek  9:00 - 17:00
sobota   9:00 - 13:00
Kontakt - Pracownicy
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami