283 2830541 Playing Music From Your Synology Nas To Your

Wiele firm w pośpiechu wdrażało rozwiązania VPN w celu utworzenia infrastruktury umożliwiającej swoim pracownikom pracę zdalną. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy odnotowaliśmy pięciokrotny wzrost liczby zakupów licencji VPN Plus" - powiedział Hewitt Lee, dyrektor grupy ds. zarządzania produktami w firmie Synology. - Ponieważ sytuacja rozwija się w bezprecedensowy sposób, rozumiemy, że wiele osób nie ma pewności, jak utrzymać ciągłość biznesową. Firma Synology oferuje bezpłatne licencje VPN Plus, aby pomóc firmom we wznawianiu działalności zdalnie.

Zarówno istniejący, jak i nowi właściciele routerów bezprzewodowych RT1900ac, RT2600ac i MR2200ac firmy Synology będą mogli bezpłatnie zakupić licencje VPN VPN Plus Client VPN Access oraz Site-to-Site VPN2 . Wszystkie licencje są bezterminowe i nie tracą ważności ani nie wymagają ponoszenia dodatkowych kosztów po 30 września 2021 r.

Informacje o VPN Plus

Łączność zdalna nie powinna stwarzać najmniejszych trudności, nawet jeśli ma obejmować całe biuro. VPN Plus przekształca urządzenie Synology Router w wydajny serwer VPN, zaprojektowany z myślą o łatwej konfiguracji i zarządzaniu. Zapewnij zdalnym pracownikom firmy bezpieczny dostęp do zasobów wewnętrznych, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.


Każde urządzenie Synology Router zapewnia jedną bezpłatną licencję kliencką na dostęp. Każda dodatkowa kliencka licencja na dostęp umożliwia dostęp do jednego dodatkowego konta użytkownika zalogowanego do VPN Plus. Maksymalna liczba klienckich licencji na dostęp do VPN obsługiwanych przez jedno urządzenie zależy od modelu:

RT2600ac: 20
RT1900ac, MR2200ac: 10


Synology Router RT2600ac

Synology Router MR2200ac.

Więcej informacji na temat VPN Synology