IEM 2016 już w piątek!


Przyjdź na nasze stoisko i zagraj w najnowsze gry na najlepszym gamingowym sprzęcie. Skorzystaj z promocji które przygotowaliśmy specjalnie na tą okazję.

Intel Extreme Masters Iem Katowice 2014

Już w piątek spotkamy się na niesamowitym wydarzeniu jakim jest Intel Extreme Masters 2016. Pamiętajcie że IEM to nie tylko finał turnieju odbywający się w Spodku, ale również targi IEM EXPO odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym koło Spodka.

Przechadzając się po IEM EXPO koniecznie zajrzyjcie na nasze stoisko (C12). Do waszej dyspozycji będzie przeznaczonych pięć stanowisk z najwyższej klasy sprzętem gamingowowym, który będziecie mogli wypróbować osobiście, grając w najnowsze gry. Aby jeszcze bardziej umilić wam ten niezwykły weekend przygotowaliśmy dla was także pakiet produktów, które będziecie mogli zakupić w specjalnych cenach bezpośrednio na naszym stoisku.

Dodatkową atrakcją będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi modelami myszy i klawiatur marki Cougar! Cougar to producent gamingowych klawiatur, myszy, słuchawek. Poza tym posiada w ofercie ciekawe obudowy i zasilacze radzące sobie z najlepszymi konfiguracjami.

Logo Firmy Cougar Gaming Biale Stoisko C12 Iem Png

Nasza oferta na IEM 2016

Ulotka Skladana A5 4 103 Str 1 Iem 2016

Ulotka Skladana A5 4 103 Str 2 Iem 2016

Ulotka Skladana A5 4 103 Str 4 Iem 2016

Promocje trwają do wyczerpania zapasów. Prosimy pamiętać, że płatność za produkty możliwa jest tylko gotówką. Ilość kart ASUS GeForce GTX 980Ti Strix biorąca udział w promocji jest na tyle mała, że aby dać równe szanse na udział wszystkim uczestnikom IEM, zorganizowany zostanie konkurs, w ramach którego podczas każdego dnia imprezy (4, 5, 6 marca 2016) wylosowane zostanie prawo do zakupu karty. Losowanie będzie odbywać się o godzinie 16:00. Zwycięzca będzie mógł nabyć 1szt. karty w promocyjnej cenie w ciągu 1 godziny od ogłoszenia wyników. Regulamin tej promocji dostępny jest pod adresem:
proline.pl/doc/PromocjaASUSiem2016.pdf

ZAPRASZAMY!