"Portfolio testów zasilaczy ATX na ITHardware.pl systematycznie się powiększa, stale uzupełniając grono sprawdzonych w boju modeli. Do tej pory brakowało kilku ciekawych konstrukcji, jak chociażby testowanego dziś Seasonic S12III o mocy 500 W. Jak się okazuje, firma ta to nie tylko serie Focus i Prime, gdyż producent ma w swojej ofercie również rodzinę budżetową, gdzie cena jest bardziej przystępna, a jakość elektroniki wciąż dobrej jakości, co potwierdza najdłuższa w tym segmencie pięcioletnia gwarancja. Mimo, że rynek budżetowych zasilaczy nie jest taki bogaty jak wyższych klas PSU z certyfikatem 80 PLUS Gold, nie oznacza to jednak, że rywalizacja jest mniej zacięta."

Recenzja

"W polskich sklepach w przedziale cenowym 200-250 zł króluje SilentiumPC i modele serii Vero L2, zaś konkurencję stanowią be quiet! System Power 9, Corsair z nową serią CV czy testowany dziś Seasonic S12III. Każdy z nich to ciekawy model i każdy wyróżnia się pewnymi aspektami. Wspomniany S12III na pewno najdłuższym okresem gwarancji, ale czy będzie równie dobry i konkurencyjny jak bardziej popularne serie Focus i Prime od Seasonic? No cóż, to się wyjaśni już niedługo. Zapraszam na szczegółową analizę i testy zasilacza Seasonic S12III 500 W z certyfikatem sprawności 80 PLUS Bronze."

Seasonic S12III 500 W to jeden z ciekawszych modeli wśród budżetowych zasilaczy z 80 PLUS Bronze, a dobra jakość potwierdzona jest długą pięcioletnią gwarancją, co jest ewenementem w tej klasie PSU.

SeasonicPrzeczytaj polską recenzję Seasonic S12III

ITHardware.pl