Pl
Pl
Pl

Regulamin promocji:

  • Na adres pomoc@proline.pl należy przesłać wiadomość e-mail zawierającą w załączniku skan/fotografię dowodu zakupu w firmie ProLine produktu biorącego udział w tej promocji. Musi to być plik JPG lub PNG o wielkości poniżej 1MB. Prosimy o wysyłanie maili po 14 dniach od daty zakupienia produktu.
  • Oferta ograniczona czasowo od 10 do 30 czerwca 2020 roku lub do wyczerpania kuponów z kodami. Kupon z kodem musi zostać wykorzystany do 30 lipca 2020 r.
  • Temat maila musi zawierać a) "Promocja AMD", b) numer dokumentu sprzedaży.
  • Jeden odbiorca może otrzymać jeden klucz niezależnie od ilości zakupionych urządzeń
  • Promocja dotyczy wyłącznie klientów detalicznych, którzy dokonali zakupu w dniach 10 czerwca - 30 czerwca 2020r.
  • W promocji mogą wziąć udział wyłącznie osoby dorosłe, powyżej 18 roku życia.

Procesory objęte promocją:

Procesor AMD Ryzen 9 3950X AM4
Procesor AMD Ryzen 9 3900X AM4
Procesor AMD Ryzen 7 3800X AM4
Procesor AMD Ryzen 7 3700X AM4
Procesor AMD Ryzen 5 3600X AM4
Procesor AMD Ryzen 5 3600 AM4

Oferta ograniczona czasowo od 10 do 30 czerwca 2020 roku. Tylko 18 . Po zakupie produkt musi zostać zainstalowany w systemie, na którym zostanie zrealizowany kupon z kodem. Oferta jest nieważna w krajach, gdzie nie spełnia warunków prawnych. Zastosowanie mogą mieć ograniczenia związane z krajem zamieszkania i inne ujęte poniżej lub w Regulaminie.

Gra Horizon Zero Dawn Complete Edition ma ocenę ESRB "T" dla nastolatków i PEGI 16. Może zawierać treści nieodpowiednie dla dzieci. Prosimy sprawdzić informacje dostępne na portalu ESRB.org, PEGI.info lub krajowej organizacji ds. klasyfikacji gier, aby uzyskać więcej szczegółów.

Horizon Zero Dawn 2017-2020 Sony Interactive Entertainment Europe. Gra wydana przez Sony Interactive Entertainment Europe. Stworzona przez Guerrilla. "Horizon Zero Dawn" jest znakiem towarowym Sony Interactive Entertainment Europe. Wszelkie prawa zastrzeżone.

2020 Advanced Micro Devices, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. AMD, Ryzen, logo AMD Arrow i ich kombinacje są znakami towarowymi Advanced Micro Devices, Inc. Nazwy innych produktów użyte w tej publikacji służą wyłącznie do celów identyfikacyjnych i mogą być znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.

Pełna treść Regulaminu: www.amdrewards.com/terms.