Informacje archiwalne

Produkt o kodzie C1761043 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Klawiatura Gigabyte Gaming K8100, Czarny

Dodaj swoją ocenę | kod: C1761043

Opis Klawiatura Gigabyte Gaming K8100, Czarny

Gigabyte Aivia K8100 - ulepszona ergonomia klawiszy i zoptymalizowany pod kątem graczy design, silnik do tworzenia makr GHOST, zaawansowana technologia anti-ghosting, umożliwiająca stosowanie kombinacji składających się aż z 20 klawiszy oraz unikalny, dotykowy system kontroli poziomu głośności.

GHOST - silnik pozwalający na definiowanie zaawansowanych makr

Klawiatura Aivia K8100 wykorzystuje silnik Gigabyte GHOST pozwalający na definiowanie zaawansowanych makr. Oprócz szerokich opcji konfiguracyjnych Aivia K8100 pozwala również na zapisywanie poszczególnych układów makr w wbudowanej pamięci klawiatury. Dzięki temu możemy korzystać z naszych predefiniowanych ustawień nawet gdy podłączamy klawiaturę GIGABYTE do innego komputera. Jednak to, co najważniejsze, w przypadku silnika GHOST, to możliwość konfigurowania makr. I tak pięć programowalnych klawiszy pozwala nam na przypisanie pięciu makr w pięciu różnych trybach, co w sumie daje 25 kombinacji. Zmiany trybu odbywają się za pomocą dedykowanego przycisku, znajdującego się w lewym, górnym rogu klawiatury. Wbudowana pamięć podręczna umożliwia stworzenie nawet 100 programowalnych zestawów makr, z czego 25 może być wywołanych za pomocą wspomnianych wcześniej klawiszy. Gracze mogą w łatwy sposób przełączać się między stworzonymi zestawami. Dzięki oprogramowaniu GHOST, tworzenie rozbudowanych makr jest łatwe i intuicyjne.

Technologia Anti-Ghosting

Gigabyte zaimplementował w modelu Aivia K8100 technologię anti-ghost, dzięki czemu gracz otrzymuje możliwość stosowania kombinacji składających się aż z 20 klawiszy wciśniętych jednocześnie. Komputer odczyta naciśnięcie każdego z nich i odpowiednio je zinterpretuje, gwarantując brak problemów (pozbycie się tzw. efektu "ghosting") w czasie dynamicznej rozgrywki.

Dotykowy system kontroli poziomu głośności

Wykorzystanie dotykowego sensora umożliwia sterowanie na dwa różne sposoby. Pierwszy polega na przyciskaniu lewej (obniżenie poziomu głośności) lub prawej (zwiększenie poziomu głośności) strony panelu dotykowego. Druga metoda sprowadza się do przesuwania palca po panelu dotykowym w lewą lub prawą stronę, co powoduje odpowiednio ściszanie lub pogłaśnianie.

Cechy produktu Klawiatura Gigabyte Gaming K8100, Czarny

Ergonomiczny kształtNie
KolorCzarny
Typ klawiaturyDla graczy
Interfejs klawiaturyUSB
Komunikacja klawiaturyPrzewodowa
Mysz w zestawieNie
ProducentGIGABYTE
Waga1,3 kg
Wymiary490 x 263 x 32,8 mm
Żywotność10 mln kliknięć
CertyfikatyCE, FCC, BSMI, KCC
Siła nacisku50gr, 60gr, 70gr +/- 10%
Panel dotykowyRegulacja głośności
Podświetlenie LEDTak
HUB2 x USB 2,0
PrzewódPleciony, pozłacany wtyk USB
Długość przewodu1,8 m
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.