Aktualne Gorące Promocje

Poniżej przedstawiamy aktualne gorące promocje obowiązujące w Sklepie ProLine.

Archiwum promocji realizowanych przy współpracy naszych pratnerów dostępne jest pod adresem: Partnerzy technologiczni.


Promocja "Be greater" na wybrane produkty NVIDIA RTX z grą Marvel's Spider-Man Remastered

Promocja "Be greater" na wybrane produkty NVIDIA RTX z grą Marvel's Spider-Man Remastered

Odbierz grę Marvel's Spider-Man Remastered z wybranymi produktami NVIDIA RTX z serii 30. W pełnej akcji oryginalnej historii Marvel's Spider-Man Remastered dochodzi do zderzenia światów Petera Parkera i Spider-Mana. Wciel się w doświadczonego pajęczego bohatera, rzuć wyzwanie kultowym złoczyńcom i zwalczaj przestępczość, bujając się na sieci po ulicach Nowego Jorku i wykonując niewiarygodne eliminacje rodem z filmów akcji.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 7 września 2022 do 15 października 2022

Back to School z Kingston FURY

Back to School z Kingston FURY

Wykorzystując wielki sukces pamięci HyperX, Kingston zmienił nazwę swojej gamingowej serii modułów pamięci DRAM, systemów pamięci Flash i dysków SSD na Kingston FURY. Zainwestował zasoby i wiedzę z obszaru swojej głównej działalności, aby stworzyć wydajne produkty nowej generacji. Seria Kingston FURY stanowi kontynuację ewolucji najnowocześniejszych pamięci o dużej wydajności dla pasjonatów i graczy.
Jeszcze większa pojemność, jeszcze większe możliwości z kartami Sandisk Ultra!

Jeszcze większa pojemność, jeszcze większe możliwości z kartami Sandisk Ultra!

Uchwyć pełnię życia dzięki przełomowej pojemności aż do 1TB z kartami microSDXC od Sandisk. Przeznaczone do pracy w trudnych warunkach karty pamięci SanDisk Ultra microSDXC są odporne na wstrząsy oraz działanie wody, skrajnych temperatur i promieniowania rentgenowskiego. Karta pamięci microSD o klasie prędkości Class 10 do nagrywania w rozdzielczości Full HD jest sprzedawana w zestawie z adapterem SD.
Magazyn danych do najtrudniejszych zadań od Sandisk!

Magazyn danych do najtrudniejszych zadań od Sandisk!

Twoje życie jest przygodą. Przenośne dyski SSD SanDisk Extreme pasują do Twojego stylu życia, nie tylko dotrzymują Ci kroku, ale nawet pomagają Ci działać szybciej. Są niemal dwukrotnie szybsze niż poprzednia generacja! SanDisk Extreme Portable SSD o pojemności od 512GB do aż 4 TB, kompatybilne z: USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s), USB 3.0, USB 2.0 i interfejsem USB 3.2.
Wejdź do gry z monitorami Gigabyte!

Wejdź do gry z monitorami Gigabyte!

Zdominuj pole walki z monitorami Gigabyte dla graczy . Błyskawiczny czas reakcji matrycy da Ci dodatkowe ułamki sekundy w szybkich starciach. Płynność obrazu przełoży się na zwiększoną precyzję celowania, dzięki czemu zyskasz dodatkową przewagę nad przeciwnikiem. Co więcej, dynamika obrazu oraz rewelacyjne barwy sprawią, że jeszcze bardziej zagłębisz się w rozgrywce.
Premiera GeForce RTX 3090 Ti

Premiera GeForce RTX 3090 Ti

GeForce RTX 3090 Ti oraz 3090 to bezgranicznie fenomenalne GPU (BFGPU) o wydajności klasy TITAN. Napędzane są architekturą Ampere, drugą generacją układów RTX NVIDIA, podwalając wydajność technik ray tracingu i SI dzięki wykorzystaniu udoskonalonych rdzeni RT (odpowiadających z ray tracingu), rdzeni Tensor oraz nowych multiprocesorów strumieniowych. Co więcej, wyposażono je w oszałamiające 24 GB pamięci G6X, aby zapewnić graczom i twórcom absolutnie najwyższy komfort.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 29 marca 2022 do 25 września 2022

Postaw na wydajność i zdominuj grę z AMD Radeon RX 6700 XT

Postaw na wydajność i zdominuj grę z AMD Radeon RX 6700 XT

Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon RX 6700 XT wyposażone w przełomową architekturę AMD RDNA 2. Zaprojektowana, by zapewniać niezrównane przeżycia podczas grania w rozdzielczości 1440p, AMD Radeon RX 6700 XT napędza nową generację gier niezwykle żywą grafiką i podkręconymi doznaniami.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 18 marca 2021 do 25 września 2022

Poznaj NVIDIA DLSS - Deep Learning Super Sampling

Poznaj NVIDIA DLSS - Deep Learning Super Sampling

NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling) to przełomowa technika renderingu oparta na SI, która zwiększa wydajność graficzną, korzystając z dedykowanych procesorów SI rdzeni Tensor układów GPU GeForce RTX. DLSS korzysta z potęgi sieci neuronowej z zakresu głębokiego uczenia, aby zwiększyć częstotliwość generowania klatek przy zachowaniu pięknych, ostrych obrazów w grach.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 16 marca 2021 do 25 września 2022

NVIDIA Geforce RTX 3060 - Decydujące zagranie!

NVIDIA Geforce RTX 3060 - Decydujące zagranie!

GeForce RTX 3060 zapewni nawet 10-krotnie wyższą wydajność w śledzenia promieni i dwukrotnie wyższą wydajność rastrową niż GTX 1060. Podobnie jak wszystkie procesory graficzne RTX z serii 30, RTX 3060 obsługuje: NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex i NVIDIA Broadcast. Ponadto Resizable BAR będzie obsługiwany na kartach GeForce RTX 30, począwszy od RTX 3060.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 25 lutego 2021 do 25 września 2022

Darmowa dostawa na wybrane produkty Aorus

Darmowa dostawa na wybrane produkty Aorus

Razem z firmą Gigabyte przygotowaliśmy dla was darmową dostawę na wybrane produkty AORUS - prestiżowej marki produktów dla graczy GIGABYTE.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 5 lutego 2021 do 25 września 2022

Laptopy wyposażone w karty GeForce RTX z serii 30.

Laptopy wyposażone w karty GeForce RTX z serii 30.

Laptopy nowej generacji GeForce RTX z serii 30 zwiększają energooszczędność nawet dwukrotnie, radykalnie zwiększają wydajność i wprowadzają technologie Max-Q trzeciej generacji w smukłych i lekkich konstrukcjach. Laptopy z układem GeForce RTX 3060 są szybsze niż laptopy z układem GeForce RTX 2080 SUPER. Laptopy GeForce RTX 3070 są o 50 procent szybsze niż te wyposażone w GeForce RTX 2070. GeForce RTX 3080 to nowy flagowy procesor graficzny do laptopów. Dzięki nawet 16 GB pamięci G6 zasila najszybsze na świecie laptopy dla graczy i twórców.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 12 stycznia 2021 do 25 września 2022

Cyberpunk 2077 - Zakosztuj NIGHT CITY NA PLATFORMIE GEFORCE RTX z serii 30

Cyberpunk 2077 - Zakosztuj NIGHT CITY NA PLATFORMIE GEFORCE RTX z serii 30

Cyberpunk 2077 - Zakosztuj NIGHT CITY NA PLATFORMIE GEFORCE RTX z serii 30 Wkrocz do tętniącej życiem metropolii przyszłości - Night City - z ray tracingiem i SI, napędzanymi platformą NVIDIA GeForce RTX. Stwórz własny styl gry personalizując implanty cybernetyczne i umiejętności. Ruszaj na podbój miasta przyszłości, ogarniętego obsesją władzy, przepychu i modyfikacji własnego ciała, a platforma GeForce RTX zapewni Ci absolutnie najwyższy komfort rozgrywki w Cyberpunk 2077.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 22 października 2020 do 25 września 2022

Premiera NVIDIA GeForce RTX 3060Ti

Premiera NVIDIA GeForce RTX 3060Ti

Premiera NVIDIA GeForce RTX 3060Ti. Decydujące zagranie. Karta geForce RTX 3060 Ti pozwala na rozgrywkę w najnowszych grach, korzystając z potęgi Ampere - drugiej generacji architektury RTX NVIDIA. Zyskaj niesamowitą wydajność dzięki udoskonalonym rdzeniom RT odpowiadającym za ray tracing, oraz rdzeniom Tensor, nowym multiprocesorom strumieniowym i szybkiej pamięci G6.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 1 grudnia 2020 do 25 września 2022

Postaw na wydajność i wygrywaj z AMD Radeon serii RX 6000.

Postaw na wydajność i wygrywaj z AMD Radeon serii RX 6000.

Zdobądź kartę, która całkowicie zmienia zasady gry. Karty graficzne AMD Radeon serii RX 6000 wyposażono w przełomową architekturę AMD RDNA 2. Teraz możesz cieszyć się rozgrywką w rozdzielczości 4K z ultrapłynnym obrazem przy maksymalnych ustawieniach. Nigdy więcej nie rezygnuj z wysokiej rozdzielczości, by cieszyć się płynną rozgrywką przy wysokiej częstotliwości odświeżania. Doświadcz nowego poziomu immersji dzięki kartom graficznym AMD Radeon serii RX 6000

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 18 listopada 2020 do 25 września 2022

Premiera kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 3070

Premiera kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 3070

Premiera kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 3070. Karta graficzna GeForce RTX 3070 oparta na architekturze Ampere - drugiej generacji układów RTX NVIDIA. Zbudowano ją w oparciu o udoskonalone rdzenie RT i rdzenie Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe i szybką pamięć G6, zapewniając moc obliczeniową potrzebną w najbardziej wymagających grach

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 29 października 2020 do 25 września 2022

Geforce RTX 3090 - Decydujące zagranie

Geforce RTX 3090 - Decydujące zagranie

Karta GeForce RTX 3090 jest niezwykle potężna w każdym wymiarze, zapewniając zupełnie nowy poziom wydajności. Napędzana jest architekturą Ampere - drugą generacją układów RTX NVIDIA - podwajającą wydajność technik ray tracingu i SI dzięki wykorzystaniu udoskonalonych rdzeni RT, rdzeni Tensor oraz nowych multiprocesorów strumieniowych. Co więcej, wyposażono ją w oszałamiające 24 GB pamięci G6X, aby zapewnić absolutnie najlepszy komfort gamingu.

Czas PromocjiPromocja Aktualna, obowiązuje od 24 września 2020 do 25 września 2022


Promocje Archiwalne

Poniżej promocje których czas już minął.

Powrót do szkoły - rabaty na monitory iiyama aż do 400 zł!

Powrót do szkoły - rabaty na monitory iiyama aż do 400 zł!

Zapraszamy do skorzystania z promocji iiyama w której to możecie kupić najlepsze monitory w znacznie obniżonych cenach. Promocja trwa do 03.08.2022 do 10.09.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 10 Wrzesień 23:59

Wracamy do szkoły wspólnie z HP - laptopy, komputery i monitory

Wracamy do szkoły wspólnie z HP - laptopy, komputery i monitory

Pierwszy dzwonek coraz bliżej. Wyposaż się w wysokowydajne notebooki oraz komputery stacjonarne jak i również w komfortowe monitory od HP. Bądź w pełni przygotowany na nowy rok szkolny. Wydajne laptopy oraz komputery stacjonarne HP, pomogą Ci w zdobywaniu nowej wiedzy oraz w pełni ułatwią rozwiązywanie wszystkich szkolnych zadań. Wejdź na najwyższy poziom wydajności i poszerzaj swoje horyzonty.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 17 Wrzesień 0:00

Wakacyjne rabaty na serwery ASUSTOR

Wakacyjne rabaty na serwery ASUSTOR

Zapraszamy do skorzystania z wakacyjnej promocji na serwery NAS marki ASUSTOR. Zapewnij sobie bezpieczeństwo danych oraz miejsce do przechowywania wszystkich Twoich ważnych dokumentów, zdjęć, filmów. ASUSTOR NAS oferuje ogromny zakres dodatkowych funkcji, pozwalających użytkownikom odkryć nieograniczone możliwości NAS. Promocja trwa od 14.08.2022 do 26.08.2022 z ograniczoną ilością kodów rabatowych. Nie przegap!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 26 Sierpień 23:59

Zdobądź 3 gry kupując system z wybranymi kartami AMD!

Zdobądź 3 gry kupując system z wybranymi kartami AMD!

Przy zakupie systemów wyposażonych w kwalifikujące się karty graficzne AMD Radeon RX serii 6000 możecie zdobyć kupony z kodem na gry Sniper Elite 5, Saints Row oraz Evil Genius 2, w zależności od wybranej przez Was karty graficznej. Promocja z grami trwa od 21 czerwca 2022 r. do 13 sierpnia 2022 r. lub do wyczerpania kuponów z kodami. Kupon z kodem musi zostać wykorzystany do 13 września 2022 r.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 10 Wrzesień 23:59

Chłodzenia wodne Alphacool Eisbaer taniej o 10%

Chłodzenia wodne Alphacool Eisbaer taniej o 10%

Chłodzenia wodne Eisbaer wyposażone są w niezwykle wydajny, całkowicie miedziany radiator z wysokowydajnymi wentylatorami Aurora Rise 120 mm. Alphacool Eisbaer Pro Aurora to specjalne opracowane AiO dla procesorów z dużymi matrycami CPU. Należą do nich procesory AMD Threadripper i Epyc oraz procesory Intel dla gniazda LGA 3647. Promocja trwa od 01.08.2022 do 14.08.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 14 Sierpień 23:59

Wakacyjna wyprzedaż laptopów MSI

Wakacyjna wyprzedaż laptopów MSI

Kup notebooka MSI w okazyjnych cenach i zgarnij wakacyjne gadżety. Wybierając jeden z objętych promocją gamingowych notebooków od MSI możecie zgarnąć wyjątkowe wakacyjne gadżety. Promocja trwa od 11.07.2022 do 14.08.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 14 Sierpień 23:59

Lato z iiyama - gorąca promocja na monitory!

Lato z iiyama - gorąca promocja na monitory!

Gorące temperatury na zewnątrz to i gorące promocje na monitory iiayama. Zapraszamy do skorzystania z letniej promocji iiyama w której to możecie kupić najlepsze monitory zarówno do gier jak i do pracy w znacznie obniżonych cenach. Promocja trwa do 31.07.2022 lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Lipiec 23:59

Zgarnij 3 gry przy zakupie wybranych kart AMD RX 6000

Zgarnij 3 gry przy zakupie wybranych kart AMD RX 6000

Kupując jedną z super wydajnych kart graficznych AMD Radeon RX serii 6000, które zostały zbudowane w oparciu o przełomową architekturę AMD RDNA 2 i wyposażone są w technologie AMD FidelityFX Super Resolution i AMD Radeon Super Resolution możecie zgarnąć aż 3 gry! Do zgarnięcia są Sniper Elite 5, Saints Row oraz Forspoken, w zależności od wybranej przez Was karty graficznej

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 13 Sierpień 23:59

Kup produkty GIGABYTE i zgarnij nawet 50 Euro na platformę Steam!

Kup produkty GIGABYTE i zgarnij nawet 50 Euro na platformę Steam!

Wielka promocja od GIGABYTE. Przy zakupie produktów objętych promocją możecie zgarnąć kody Steam nawet o wartości 50 Euro. Każdy produkt biorący udział w promocji ma przypisaną liczbę kodów Steam o wartości 10 Euro. Czas trwania promocji 06.06.2022 do 20.06.2022

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Czerwiec 23:59

Wyposaż się do walki z AMD i otrzymaj dostęp do Xbox Game Pass PC

Wyposaż się do walki z AMD i otrzymaj dostęp do Xbox Game Pass PC

Zapraszamy wraz z firmą AMD na promocję "Equipped for Battle" w której można otrzymać miesięczny dostęp do usługi Xbox Game Pass dla PC z grą Halo Infinite (premiera gry 15 listopada 2021) Kup objęty promocją procesora AMD Ryzen lub grafikę AMD Radeon i odbierz dostęp do Xbox Game Pass PC. Promocji podlegają tylko zakupione pojedyncze komponenty jak procesor oraz karta graficzna. Promocja trwa od 26 października 2021 roku do 30 czerwca 2022 roku lub do wcześniejszego wyczerpania zapasów. Kupon z kodem promocyjnym musi zostać wykorzystany do 30 lipca 2022 r.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Czerwiec 23:59

Nowe karty graficzne AMD Radeon

Nowe karty graficzne AMD Radeon

Nowe karty graficzne AMD Radeon RX 6950 XT,RX 6750 XT i RX 6650 XT są gotowe do obsługi gier następnej generacji dzięki zmaksymalizowanej wydajności i zachwycającym elementom wizualnym.
Promocja CASHBACK XPG XENIA Odbierz do 2000 PLN

Promocja CASHBACK XPG XENIA Odbierz do 2000 PLN

Kup objęty promocją laptop XPG Xenia 14 lub Xenia 15 KC i odbierz cashback na konto do 2000 PLN. Termin obowiązywania promocji 25.04.2022 - 31.05.2022, lub do wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Maj 23:59

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych ślemy najserdeczniejsze życzenia wielkanocne do wszystkich naszych klientów. Pogody ducha oraz szczęśliwych i spokojnych chwil, spędzonych przy wspólnym stole z najbliższą rodziną. Spokojnych Świąt Wielkanocnych życzy Wam cała załoga ProLine.pl
ASUSTOR Wielkanocna promocja! Ostatni tydzień niższych cen!

ASUSTOR Wielkanocna promocja! Ostatni tydzień niższych cen!

Misją firmy Asustor jest zarówno dostarczenie produktów o wysokiej jakości i niezawodności. Przygotowaliśmy dla Was produkty Asustor w niesamowicie niskich cenach. Promocja trwa od 28-03-2022 do 17-04-2022. Zapraszamy do zakupu!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 17 Kwiecień 0:00

Kolejne MEGA rabaty na gamingowe laptopy MSI!

Kolejne MEGA rabaty na gamingowe laptopy MSI!

Gamingowe laptopy MSI słyną ze swojej wysokiej wydajności oraz bardzo dobrej jakości wykonania. Od teraz, wybrane model takich laptopów możecie nabyć w jeszcze bardziej obniżonych cenach, nawet o dodatkowe 800 PLN. Nie przegapcie takiej okazji! Promocja trwa od 21.03.2022 do 10.04.2022

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 27 Kwiecień 0:00

Promocja na zasilacze Seasonic!

Promocja na zasilacze Seasonic!

Odpalamy promocję na wybrane modele zasilaczy komputerowych od Seasonic. Najwyższa jakość wykonania, solidność i bezawaryjność, to bez wątpienia najmocniejsze strony zasilaczy Seasonic. Nie daj się złapać na tanie zasilacze komputerowe "no-name" z tzw. czarnej listy. Zasilacze Seasonic zapewnią stabilną pracę Twojego zestawu komputerowego przez długie lata, a Ty niczym nie musisz się martwić. Wybierz z produktów objętych promocją odpowiedni dla siebie zasilacz. Dodaj go do koszyka i skorzystaj z przypisanego do niego kodu rabatowego i ciesz się udanym zakupem!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 28 Luty 0:00

Odbierz za darmo dwie gry kupując zestawy napędzane przez AMD!

Odbierz za darmo dwie gry kupując zestawy napędzane przez AMD!

Zyskaj podwójnie! Przy zakupie objętego promocją zestawu komputerowego, wyposażonego w procesor i kartę graficzną AMD otrzymacie dwie gry zupełnie za darmo. Oferta promocyjna dotyczy zakupu gotowego systemu z kwalifikującymi się procesorami AMD Ryzen i kartami graficznymi AMD Radeon. Promocja trwa od 9 września 2021 r. do 26 marca 2022 r.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 26 Marzec 23:59

Kup płytę główną Z690 oraz procesor i zgarnij 30 euro cashbacku i dwie gry

Kup płytę główną Z690 oraz procesor i zgarnij 30 euro cashbacku i dwie gry

Zapraszamy Was do udziału w promocji od Gigabyte, skorzystaj z okazji! Ciesz się efektywnym sprzętem zarówno podczas pracy, jak i gry w najbardziej wymagające produkcje na rynku. Kup płytę główną Z690 oraz procesor Intel Core 12tej generacji i zgarnij 30 euro cashbacku i dwie gry, w finale można zgarnąć nawet laptopa lub monitor.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 21 Luty 0:00

Premiera kart AMD Radeon RX 6500 XT. Wydajność zwiększająca przewagę w grze!

Premiera kart AMD Radeon RX 6500 XT. Wydajność zwiększająca przewagę w grze!

Przedstawiamy karty graficzne AMD Radeon RX 6500 XT wyposażone w przełomową architekturę AMD RDNA 2 i zaprojektowane z myślą o dostarczaniu fantastycznej wydajności gier z niespotykaną efektywnością. Toruj drogę do przyszłości, zanurz się w rozgrywce 1080p i ciesz się żywymi kolorami światów wirtualnych oraz lepczymi doznaniami dzięki mocy układów graficznych następnej generacji.
Premiera układów RTX 3080 Ti i 3070 Ti do laptopów

Premiera układów RTX 3080 Ti i 3070 Ti do laptopów

W dniu wczorajszym tj. 04.01.2022 zostały zaprezentowane układy graficzne GeForce RTX 3080 Ti i RTX 3070 Ti do laptopów. GeForce RTX 3080 Ti do laptopów po raz pierwszy wprowadza flagową klasę procesorów graficznych 80 Ti do laptopów. Wyposażony w 16 GB najszybszej pamięci GDDR6, jaką kiedykolwiek widziano w laptopie, RTX 3080 Ti zapewnia wyższą wydajność niż desktopowa NVIDIA TITAN RTX. Nowy GeForce RTX 3070 Ti jest do 70 procent szybszy niż laptopy z RTX 2070 SUPER i może dostarczyć 100 klatek na sekundę w rozdzielczości 1440p.
Premiera GeForce RTX 3050 do komputerów stacjonarnych

Premiera GeForce RTX 3050 do komputerów stacjonarnych

W dniu wczorajszym tj. 04.01.2022 został zaprezentowany na targach CES układ graficzny GeForce RTX 3050 do komputerów stacjonarnych. GeForce RTX 3050 obsługuje najnowsze gry wykorzystujące ray tracing z szybkością ponad 60 klatek na sekundę i stanowi atrakcyjną możliwość upgradu do RTX. RTX 3050, wyposażony w 8 GB pamięci GDDR6.
Świąteczna promocja z kodami rabatowymi na produkty Asustor

Świąteczna promocja z kodami rabatowymi na produkty Asustor

Misją firmy Asustor jest zarówno dostarczenie produktów o wysokiej jakości i niezawodności. Przygotowaliśmy dla Was produkty Asustor w niesamowicie niskich cenach z kodami rabatowymi. Promocja trwa od 6.12.2021 do 26.12.2021. Kod rabatowy można skopiować do schowka przy każdym z produktów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 26 Grudzie? 2021 23:59

Akcesoria kuchenne do świątecznych wypieków i nie tylko. Spraw aby te święta były wyjątkowe!

Akcesoria kuchenne do świątecznych wypieków i nie tylko. Spraw aby te święta były wyjątkowe!

Święta, święta coraz bliżej. Jak co roku czekają na nas niesamowite chwile spędzone przy wspólnym wigilijnym stole z rodziną i znajomymi. Aby na tym stole było smakowicie, najpierw trzeba wszystko przyrządzić - i tutaj przychodzimy z pomocą. W naszej ofercie znajdziecie niemal całe wyposażenie kuchennych szuflad i szafek jak i również "ciężki kuchenny" sprzęt, który pomoże Wam otworzyć najbardziej zapieczone słoiki oraz puszki. Niech nie tylko te święta będą wyjątkowe, ale niech wyjątkowy będzie również czas spędzony wspólnie z rodziną w kuchni przy gotowaniu wigilijnych potraw
Kup płytę główną Z590 oraz procesor Intel i zgarnij cashback

Kup płytę główną Z590 oraz procesor Intel i zgarnij cashback

Zapraszamy Was do udziału w promocji od Gigabyte, skorzystaj z okazji! Ciesz się efektywnym sprzętem zarówno podczas pracy, jak i gry w najbardziej wymagające produkcje na rynku. Kup płytę główną Z590 oraz procesor Intel i zgarnij cashback. Promocja trwa od 6.12.2021 do 25.12.2021. Życzymy udanych zakupów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 25 Grudzie? 2021 23:59

Tydzień niskich cen na produkty marki Kingston!

Tydzień niskich cen na produkty marki Kingston!

Kup wybrane urządzenia od firmy Kingston w nowych, niższych cenach. Producent oferuje wysokiej jakości dyski SSD dla konsumentów i firm, pendriv'ów-do użytku osobistego i pamięci szyfrowanych oraz kart pamięci. Zmodernizuj swój system komputerowy lub wzmocnij procedury ochrony danych w swojej firmie. Skopiuj kod rabatowy przy produkcie i wklej do koszyka. Promocja trwa do 19.12.2021.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 19 Grudzie? 2021 23:59

Promocja na produkty marki Unitek z kodem rabatowym!

Promocja na produkty marki Unitek z kodem rabatowym!

Tylko do 28.11.2021 23:59 kupicie wybrane urządzenia od firmy Unitek w nowych, niższych cenach. Producent oferuje wysokiej jakości akcesoria komputerowe i multimedialne, które można podłączyć do komputerów stacjonarnych, laptopów, telewizorów czy też urządzeń mobilnych. Dzięki trwającej promocji wiele z tych produktów zakupisz taniej. Kod rabatowy możecie skopiować do schowka przy każdym z produktów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 28 Listopad 2021 0:00

Zapraszamy na "Black Friday" z Synology

Zapraszamy na "Black Friday" z Synology

Zapraszamy na "Black Friday" z Synology. W promocji doskonały serwer plików Synology DS218play. Zaprojektowany z myślą o entuzjastach multimediów serwer DS218play obsługuje transkodowanie treści 4K Ultra HD w czasie rzeczywistym. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu serwer DS218play idealnie nadaje się do udostępniania plików i tworzenia niezawodnych kopii zapasowych dla wszelkiego rodzaju urządzeń.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 26 Listopad 2021 23:59

Black Friday

Black Friday

Wyjątkowy piątek z wyjątkowym laptopem. Przy zakupie Laptopa MSI z serii GF dla osób, które zarejestrują się w promocji do odebrania będzie Mystic Box. Zdecydowany? Kupuj do upadłego! Promocja trwa od 15 listopada do 12 grudnia 2021.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 12 Grudzie? 2021 0:00

Nowe płyty z chipsetem Z690

Nowe płyty z chipsetem Z690

Zbuduj maszynę do gier opartą o procesory Intel Core 12. generacji i dołącz do gamingowej elity.
ZMIEŃ SPOSÓB, W JAKI PRACUJESZ z systemem Windows 11.

ZMIEŃ SPOSÓB, W JAKI PRACUJESZ z systemem Windows 11.

ZMIEŃ SPOSÓB, W JAKI PRACUJESZ z systemem Windows 11. Rodzina, znajomi, pasje, muzyka, własna twórczość - Windows 11 jest miejscem, gdzie znajdziesz wszystko. Ma świeży wygląd i nowe narzędzia ułatwiające efektywne działanie, dlatego zapewnia Ci to, czego potrzebujesz, by odkryć cokolwiek kryje przyszłość.
Asustor Lockerstor 2 AS6602T - Podwójna wydajność i pamięć podręczna

Asustor Lockerstor 2 AS6602T - Podwójna wydajność i pamięć podręczna

SIECIOWY SERWER PLIKÓW NAS ASUSTOR LOCKERSTOR 2 AS6602T Lockerstor 2 to opłacalny, dwu zatokowy NAS o dużej pojemności przeznaczony dla firm / korporacji. Produkt jest wysoce elastyczny, obsługuje rozszerzanie i wymianę pojemności online. Posiada czterordzeniowy procesor Intel Celeron - o 30% bardziej wydajny niż poprzednik oraz 4, 8 lub 16GB pamięci DDR4-2400 - 30% wyższa wydajność od poprzedniej generacji DDR3.
Intel Core i5 10400F z płytą Gigabyte B560M D3H za 899 zł!

Intel Core i5 10400F z płytą Gigabyte B560M D3H za 899 zł!

Nie skorzystać takiej oferty, to grzech. Niewątpliwie jeden z najbardziej rozchwytywanych procesorów, Intel Core i5 10400F 10tej generacji z 6 rdzeniami i 12 wątkami w duecie z płytą główną Gigabyte B560M D3H posiadającą cztery sloty na pamięci operacyjne oraz chłodzoną sekcję zasilania w rewelacyjnej cenie 899 zł. Nie przegap takiej okazji!
Promocja NVIDIA z grą Marvel Guardians Of The Galaxy

Promocja NVIDIA z grą Marvel Guardians Of The Galaxy

Zapraszamy wraz z firmą NVIDIA na promocję "Ocal Wszechświat" na zestawy komputerowe oraz laptopy z wybranymi kartami GeForce RTX z serii 30*. Kup wybrany laptop lub zestaw i odbierz grę Marvel Guardians Of The Galaxy. Promocja trwa do 23 listopada 2021 lub do wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 23 Listopad 2021 23:59

Promocja na Arctic Liquid Freezer II 240 oraz 280

Promocja na Arctic Liquid Freezer II 240 oraz 280

Promocja na chłodzenia All in One Arctic Liquid Freezer II 240 oraz 280. Użyj kodu rabatowego, który obniży cenę wybranego przez Ciebie chłodzenia od 30 zł. Nie przegap takiej okazji
Polecane zestawy komputerowe październik 2021

Polecane zestawy komputerowe październik 2021

BATTLEFIELD 2042 - POLE BITWY NALEŻY DO CIEBIE

BATTLEFIELD 2042 - POLE BITWY NALEŻY DO CIEBIE

Zapraszamy na promocję NVIDIA z grą BATTLEFIELD 2042. Kup wybrane komputery stacjonarne oraz laptopy z kartami graficznymi GEFORCE RTX i odbierz grę BATTLEFIELD 2042 oraz dołącz do elitarnych graczy, którzy już od 22 września otrzymają wczesny dostęp do otwartej bety.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 4 Październik 2021 23:59

Tydzień z marką Gigabyte w Proline

Tydzień z marką Gigabyte w Proline

Serdecznie zapraszamy Was na tydzień z marką Gigabyte w Proline. Do upolowania wybrane produkty w promocyjnych cenach. Skorzystaj z kodu rabatowego i ciesz się efektywnym sprzętem zarówno podczas pracy, jak i gry w najbardziej wymagające produkcje na rynku. Promocja trwa od 3 września do 10 września 2021. Życzymy udanych zakupów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 10 Wrzesień 2021 23:59

Poznaj całą serię układów AiO Liquid Freezer II od Arctic!

Poznaj całą serię układów AiO Liquid Freezer II od Arctic!

Chłodzenia Arctic Liquid Freezer II dostępne są w wielu wariantach - od 120 mm do 420 mm, bez podświetlenia, z podświetlaniem RGB jak i również ARGB. Każdy znajdzie wśród nich idealny dla siebie model i kupi dokładnie to czego chce. Chłodzenia Liquid Freezer II zbierają pozytywne opinie od wielu użytkowników oraz wypadają bardzo dobrze w testach na wielu portalach związanych z IT
Odpalamy promocyjne ceny na ciche i niezawodne zasilacze Seasonic

Odpalamy promocyjne ceny na ciche i niezawodne zasilacze Seasonic

Wraz z firmą Seasonic - producentem cichych i niezawodnych zasilaczy, przygotowaliśmy letnią promocję na wybrane modele zasilaczy. Rozpoczynamy promocję trwającą od 27 lipca do 9 sierpnia 2021, abyś mógł pozbyć się problemów z głośnym i niestabilnym zasilaczem. Seasonic to marka ciesząca się uznaniem najbardziej wymagających użytkowników komputerów. Seasonic na tę moc! Nie strać takiej szansy!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 9 Sierpień 2021 23:59

Nie strać super okazji na zakup wentylatora w dobrej cenie!

Nie strać super okazji na zakup wentylatora w dobrej cenie!

Później pewnie zabraknie ich jak co roku... Przypominasz sobie jak to było rok temu podczas upałów bez wentylatora w pokoju? Było Ci ciężko wytrzymać z duszącego gorąca? Przewracałeś się bezsennie z boku na bok. Nie daj się w tym roku upałom, zadbaj o to aby mieć go pod ręką w razie potrzeby.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Lipiec 2021 23:59

Qnap QSW-2104-2S i Qnap QSW-2104-2T

Qnap QSW-2104-2S i Qnap QSW-2104-2T

QSW-2104-2S i Qnap QSW-2104-2T przełączniki typu plug & play, zapewniające łączność 10GbE i 2,5GbE, dostosowane do potrzeb małych firm, biur domowych oraz profesjonalistów.
Koniec nastąpi, gdy zaatakuję. WD Black NVNe

Koniec nastąpi, gdy zaatakuję. WD Black NVNe

Przedstawiamy WD Black NVMe SSD: dysk spełniający wszystkie Twoje wymagania. Dysk z prędkością odczytu/zapisu sekwencyjnego sięgającą 3400/2800 MB/s (model 1000 GB) zapewnia zawrotną prędkość pracy i nadzwyczajną wydajność dzięki innowacyjnej architekturze Western Digital NVMe SSD oraz technologii Western Digital 3D NAND. Współczynnik TBW¹ wynoszący 600 TB i MTTF rzędu 1,75 mln godzin sprawiają, że WD Black NVMe SSD to niezwykle solidny dysk, na którym możesz polegać.
Zapraszamy na promocję MSI "Weź to na chłodno - cashback"

Zapraszamy na promocję MSI "Weź to na chłodno - cashback"

CZAS SKORZYSTAĆ Z GORĄCEJ LETNIEJ WYPRZEDAŻY MSI. ZYSKAJ DO 620 ZŁ ZWROTU GOTÓWKI PRZY ZAKUPIE WYBRANYCH PRODUKTÓW MSI. PROMOCJA TRWA OD 1 LIPCA DO 31 SIERPNIA 2021 LUB DO CHWILI WYCZERPANIA SIĘ ZAPASÓW PROMOCYJNYCH NAGRÓD. ODBIÓR PROMOCYJNEJ NAGRODY: OD 15 LIPCA DO 28 WRZEŚNIA 2021 R.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Sierpień 2021 0:00

Jeszcze większa pojemność, jeszcze większe możliwości

Jeszcze większa pojemność, jeszcze większe możliwości

Jeszcze większa pojemność, jeszcze większe możliwości.
Karty GeForce RTX 3080 Ti w Proline!

Karty GeForce RTX 3080 Ti w Proline!

Najnowsze karty graficzne GeForce RTX 3080 Ti zapewniają ultrawydajność, napędzane architekturą Ampere - drugą generacją układów RTX NVIDIA. Zbudowano je w oparciu o udoskonalone rdzenie RT i rdzenie Tensor, nowe multiprocesory strumieniowe i superszybką pamięć G6X, zapewniając niesamowity komfort gamingu. Już dostępne w sprzedaży!
Wiosenna promocja Seasonic! Nie strać szansy za zakup zasilacza w super cenie!

Wiosenna promocja Seasonic! Nie strać szansy za zakup zasilacza w super cenie!

Wraz z firmą Seasonic - producentem cichych i niezawodnych zasilaczy, przygotowaliśmy wiosenną promocję na wybrane modele zasilaczy. Z początkiem maja rozpoczynamy dwutygodniową promocję, abyś mógł pozbyć się problemów z głośnym i niestabilnym zasilaczem. Seasonic to marka ciesząca się uznaniem najbardziej wymagających użytkowników komputerów. Seasonic na tę moc! Nie strać takiej szansy!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 16 Maj 2021 23:59

Promocja AMD z DIRT 5 - doładuj swoją grę.

Promocja AMD z DIRT 5 - doładuj swoją grę.

Pokaż na co Cię stać w grze DIRT 5 w wersji na komputery PC, wybierając system napędzany przez wybrane procesory AMD Ryzen i karty graficzne AMD Radeon. Ścigaj się na trasach ze znajomymi i zostań niekwestionowanym mistrzem ekstremalnych rajdów samochodowych nowej generacji.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 17 Lipiec 2021 23:59

Wiosno przybywaj!

Wiosno przybywaj!

Kup wybraną płytę główną MSI i odbierz akcesoria gamingowe! Promocja jest ważna dla uczestników, którzy w terminie 22.03.2021 - 18.04.2021 kupią produkt MSI objęty promocją. Zapraszamy do zakupów!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 18 Kwiecień 2021 0:00

Płyty główne z chipsetem Z590 od Gigabyte

Płyty główne z chipsetem Z590 od Gigabyte

Płyty główne z chipsetem Z590 od Gigabyte obsługują najnowsze procesory Intel Core 11. generacji i oferują wysokie rozwiązania dzięki łączności PCIe 4.0, która pozwala korzystać z najnowszych kart graficznych i najszybszych dysków SSD NVMe.
Kup monitor MSI i odbierz voucher Netflix o wartości do 300 zł

Kup monitor MSI i odbierz voucher Netflix o wartości do 300 zł

Kup monitor MSI i odbierz voucher Netflix o wartości do 300 zł. Promocja jest ważna dla uczestników, którzy w terminie 15.03.2021 - 11.04.2021 zakupią monitor MSI objęty promocją.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 11 Kwiecień 2021 23:59

Zwiększ moc z NVIDIA i zdobądź grę Outriders

Zwiększ moc z NVIDIA i zdobądź grę Outriders

Kup laptop z kartą GeForce RTX i odbierz grę Outriders. Walcz z przerażającym światem wrogiej planety w tej wciągającej strzelance RPG. Platforma NVIDIA GeForce RTX zapewnia absolutnie najwyższy komfort gamingu. Skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji i odbierz grę Outriders przy zakupie objętego promocją gamingowego laptopa z układem GeForce RTX.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 15 Kwiecień 2021 23:59

...a w ProLine tydzień super cen na obudowy be quiet!

...a w ProLine tydzień super cen na obudowy be quiet!

Przygotowaliśmy dla was nową atrakcję - tym razem jest to tydzień promocji na obudowy renomowanej marki be quiet! trwający od 5 do 12 marca 2021 roku. Tym razem nie jest wymagany żaden kod - super cena dostępna od razu.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 12 Marzec 2021 23:59

Niezawodne monitory Gigabyte teraz w promocyjnych cenach!

Niezawodne monitory Gigabyte teraz w promocyjnych cenach!

Niezawodne monitory Gigabyte teraz w promocyjnych cenach!
Kup chłodzenie wodne MSI i odbierz grę Cyberpunk 2077

Kup chłodzenie wodne MSI i odbierz grę Cyberpunk 2077

Kup chłodzenie Wodne MSI, umieść kreatywny komentarz na stronie produktowej sklepu w którym kupiłeś. Wybierzemy, aż pięćdziesiąt osób które umieszczą najlepsze komentarze i nagrodzimy ich grą Cyberpunk 2077.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 21 Marzec 2021 23:59

Przedni filtr przeciwpyłowy do obudowy Fractal Meshify C aż 50 taniej!

Przedni filtr przeciwpyłowy do obudowy Fractal Meshify C aż 50 taniej!

Obudowa Meshify C wyróżnia się znacząco w portfolio marki Fractal Design agresywnym jak na Skandynawów wzornictwem, oraz niezrównanym układem chłodzenia. Podobnie jak ma to miejsce w przypadku czarnych diamentów, asymetria kątowa nadaje unikalny kształt przedniemu panelowi Fractal Design Meshify C. Teraz w promocji możesz nabyć kolorowy filtr przeciwpyłowy w super cenie! Czytaj więcej.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 28 Luty 2021 23:59

Promocja na wybrane serwery QNAP

Promocja na wybrane serwery QNAP

Zapraszamy na promocję dotyczącą wybranych modeli serwerów sieciowch QNAP. Promocja trwa od 1 lutego do 30 czerwca lub do wyczerpania promocyjnych zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Czerwiec 2021 0:00

Zdobądź swój własny okręt wojenny z AMD Ryzen i AMD Radeon

Zdobądź swój własny okręt wojenny z AMD Ryzen i AMD Radeon

Kup procesor AMD Ryzen lub kartę graficzną AMD Radeon i wypłyń na pełne akcji wirtualne morza World of Warships. Oferta jest ważna do 1 czerwca 2021 roku. W ramach prezentu otrzymasz europejski niszczyciel VI poziomu Västeräs ze wszystkimi odblokowanymi modułami, 7-dniowe wypożyczenie europejskiego niszczyciela Błyskawica, misję na bonusowe PD, dowódcę Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z 10 punktami umiejętności oraz 7 kontenerów z zasobami. Pamiętaj, że niektóre przedmioty zostaną udostępnione wraz z postępami w grze. Oferta jest dostępna dla nowych i obecnych graczy World of Warships w Polsce. Na jednym koncie Wargaming można aktywować tylko jeden kod.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 1 Czerwiec 2021 23:59

Karnawałowa wyprzedaż!- kup płytę główną MSI i odbierz pamięć RAM!

Karnawałowa wyprzedaż!- kup płytę główną MSI i odbierz pamięć RAM!

Kup płytę główną MSI i powiedz na jaką grę czekasz najbardziej w 2021 roku i dlaczego! Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone: pamięciami Patriot Viper DDR4 16gb 3200Mhz, dyskiem Patriot Viper VPN1000 M2 256 GB.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 28 Luty 2021 23:59

Promocja na wybrane modele QNAP

Promocja na wybrane modele QNAP

Promocja na wybrane modele QNAP. Qhora-301W 10% taniej! TS-x74AU + LAN-10G2SF-MLX za darmo! Kup TS-431KX lub TS_431X3 w zestawie z QSW-m2108-2S i oszczędź 160zł.
QNAP prezentuje przełącznik zarządzany QSW-M2108R-2C wyposażony w porty 10GbE

QNAP prezentuje przełącznik zarządzany QSW-M2108R-2C wyposażony w porty 10GbE

QNAP, producent rozwiązań sieciowych oraz storage przedstawia przełącznik QSW-M2108R-2C. Przełącznik zarządzany w warstwie drugiej przystosowany do montażu w szafie teleinformatycznej. Wyposażony on został w porty 2,5GbE oraz 10GbE, co umożliwia efektywne wykorzystanie infrastruktury sieciowej. Jego konstrukcja umożliwia zainstalowanie dwóch przełączników w szafie o wysokości 1U w celu efektywnego wykorzystania przestrzeni i uporządkowania okablowania.
Rozpocznij święta z GIGABYTE

Rozpocznij święta z GIGABYTE

Rozpocznij święta z GIGABYTE. Kup procesor AMD i płytę główną GIGABYTE, wypełnij formularz uczestnictwa i otrzymaj kody Steam.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 20 Grudzie? 2020 23:59

Zapraszamy na "Black Friday" z Synology.

Zapraszamy na "Black Friday" z Synology.

Zapraszamy na "Black Friday" z Synology. W promocji doskonały serwer plików Synology DS220+. To niewielka sieciowa pamięć masowa, stworzona w celu usprawnienia zarządzania danymi i multimediami. Zapewnia ono płynne udostępnianie danych, przesyłanie strumieniowe wideo i indeksowanie zdjęć, a także zaawansowane opcje ochrony i odzyskiwania danych. Teraz 250zł taniej! Nie zwlekaj, ilość produktu ograniczona.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Listopad 2020 23:59

Zapraszamy na tydzień promocji z marką Gigabyte

Zapraszamy na tydzień promocji z marką Gigabyte

Z przyjemnością chcemy zaprosić Was na tydzień okazji z Gigabyte! Przez cały tydzień od 30 listopada do 6 grudnia 2020 roku, możecie kupić wybrane produkty Gigabyte w atrakcyjny cenach! Życzymy udanych zakupów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 6 Grudzie? 2020 23:59

Promocja na płyty główne AORUS Z490

Promocja na płyty główne AORUS Z490

Razem z firmą Gigabyte przygotowaliśmy dla was promocje na płyty główne AORUS Z490-prestiżowej marki produktów dla graczy GIGABYTE.
Zapraszamy wraz z firmą MSI na promocję z grą Assassin's Creed Valhalla

Zapraszamy wraz z firmą MSI na promocję z grą Assassin's Creed Valhalla

Kup wybrany produkt MSI i odbierz grę Assassin's Creed Valhalla Standard Edition na PC. Okres promocji: 10.11.2020 - 31.12.2020 lub do wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Grudzie? 2020 0:00

Otrzymaj grę Far Cry 6 przy zakupie procesorów AMD Ryzen z serii 5000 do komputerów stacjonarnych.

Otrzymaj grę Far Cry 6 przy zakupie procesorów AMD Ryzen z serii 5000 do komputerów stacjonarnych.

Uzyskaj w grach wysoką wydajność zapewnianą przez najlepszy na świecie procesor do komputerów stacjonarnych.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Grudzie? 2020 23:00

Zapraszamy na promocję MSI "KUP PREMIEROWE AKCESORIA"

Zapraszamy na promocję MSI "KUP PREMIEROWE AKCESORIA"

Kup premierowe akcesoria MSI. Odbierz gamingowe gadżety! Jeden paragon uprawnia do odebrania jednego zestawu poniższych gadżetów. Promocja jest ważna dla uczestników, którzy w terminie 09.11.2020 - 06.12.2020 zakupią produkt MSI objęty promocją. Promocja nie łączy się z innymi akcjami. Weryfikacja zgłoszenia może trwać do 30 dni roboczych.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 6 Grudzie? 2020 23:59

Zapraszamy na promocję MSI "Black Friday"

Zapraszamy na promocję MSI "Black Friday"

Zgarnij zwrot gotówki (cashback) do wartości 357PLN przy zakupie wybranych produktów MSI. Promocja trwa: od 2 do 30 listopada lub do wyczerpania się zapasów. Odbiór promocyjnych nagród: od 16 listopada 2020r. do 28 grudnia 2020r.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Listopad 2020 23:59

Promocja NVidia "GeForce NOW bundle"

Promocja NVidia "GeForce NOW bundle"

Roczne członkostwo w usłudze GeForce NOW na poziomie Founders. Dołączone do Twojej nowej karty graficznej RTX z serii 30. Dzięki usłudze GeForce NOW ulepszysz nie tylko gaming PC. Dostępna dla komputerów PC, Mac, Chromebooków i urządzeń mobilnych - usługa GeForce NOW zapewnia możliwość strumieniowania gier ze znakomitą wydajnością platformy RTX na wszystkich Twoich urządzeniach. Błyskawicznie uzyskaj dostęp do swoich gier PC ze sklepów cyfrowych, jak Steam, Epic Games i nie tylko. Posiadając subskrypcję Founders masz priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych, dłuższych sesji rozgrywki oraz RTX ON w obsługiwanych grach. Jeden kod na osobę. Obowiązują przyjęte warunki i postanowienia.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Grudzie? 2020 23:59

Wraz z firmą MSI zapraszamy na promocję z grą Watch Dogs: Legion

Wraz z firmą MSI zapraszamy na promocję z grą Watch Dogs: Legion

Stwórz Ruch Oporu. Los Londynu leży w Twoich rękach. Kup wybrany gamingowy produkt MSI i odbierz klucz do Watch Dogs: Legion.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Listopad 2020 0:00

Otrzymaj grę Far Cry 6 przy zakupie procesorów AMD Ryzen z serii 3000 do komputerów stacjonarnych.

Otrzymaj grę Far Cry 6 przy zakupie procesorów AMD Ryzen z serii 3000 do komputerów stacjonarnych.

Otrzymaj grę Far Cry 6 przy zakupie procesorów AMD Ryzen z serii 3000 do komputerów stacjonarnych. Pokonaj despotyczny reżim w standardowej edycji gry Far Cry 6 i otrzymaj dodatek w postaci specjalnej czapki oraz T-shirtu z logo AMD w grze. Zapewnij sobie zwycięstwo i uwolnij świat od dyktatora, wybierając najwyższą wydajność w postaci procesorów AMD Ryzen serii 3000 do komputerów stacjonarnych.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 31 Grudzie? 2020 0:00

Promocja Nvidia na karty 3090, 3080 z grą Call of Duty: Black Ops Cold War.

Promocja Nvidia na karty 3090, 3080 z grą Call of Duty: Black Ops Cold War.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo promocji i odbierz grę Call of Duty: Black Ops Cold War przy zakupie objętej promocją karty graficznej GeForce RTX 3080 lub 3090, lub wyposażonego w taką kartę gamingowego komputera stacjonarnego.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 11 Styczeń 2021 23:59

Promocja cenowa na QNAP TR-004

Promocja cenowa na QNAP TR-004

Zapraszamy was do skorzystania z promocyjnej ceny na obudowę rozszerzająca QNAP TR-004.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 1 Listopad 2020 0:00

Monitor FI27Q teraz z dyskiem SSD Gigabyte UD PRO 256GB.

Monitor FI27Q teraz z dyskiem SSD Gigabyte UD PRO 256GB.

Zanurz się w grze dzięki doskonałemu monitorowi FI27Q. To model, który wykorzystuje współczynnik kontrastu 3000:1, 10-bitowy panel IPS obsługuje 90% DCI-P3. Jako monitor gamingowy, FI27Q ma wyjątkowe funkcje takie jak odświeżanie na poziomie 165Hz oraz czas reakcji matrycy 1ms co czyni go idealnym wyborem dla graczy, którzy kochają gry AAA oraz rywalizację sieciową. Teraz monitor w zestawie z dyskiem SSD Gigabyte UD PRO 256GB.
"PŁASKI CZY ZAKRZYWIONY" promocja na monitory MSI.

"PŁASKI CZY ZAKRZYWIONY" promocja na monitory MSI.

Płaski czy zakrzywiony - promocja na monitory MSI. Kup monitor MSI objęty promocją i odbierz grę Star Wars Squadrons z joystikiem. Jeden paragon uprawnia do odebrania jednego zestawu poniższych gadżetów Promocja jest ważna dla uczestników, którzy w terminie 19.10.2020 - 15.11.2020 zakupią produkt MSI objęty promocją. Promocja nie łączy się z innymi akcjami

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 15 Listopad 2020 23:59

Konkurs MSI "BŁYSK LEDÓW"

Konkurs MSI "BŁYSK LEDÓW"

Poczuj błysk ledów już przed świętami! Kup płytę główną MSI: B550 Tomahawk, B550M Mortar, B450 A-pro, Gaming Plus, Tomahawk, B460 Tomahawk i wygraj jeden z 10 Dysków SSD DELTA MAX 250GB SSD! Lub kup płytę główną MSI: Z490 A-Pro, Z490 Gaming Plus, Z490 Tomahawk I wygraj jeden z 10 zestawów pamięci DDR T-FORCE 16GB 3200MHz!

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 15 Listopad 2020 23:59

Bezpłatne licencje VPN Plus -wsparcie pracy zdalnej

Bezpłatne licencje VPN Plus -wsparcie pracy zdalnej

W odpowiedzi na pandemię COVID-19 wiele firm przyjęło zasady pracy z domu. Routery bezprzewodowe firmy Synology są wyposażone w zaawansowane funkcje serwera VPN, pozwalające firmom na szybkie umożliwienie pracy zdalnej. Licencje Synology VPN Plus będą dostępne bezpłatnie do 30 września 2021 r.
Wraz z MSI zapraszamy na promocję CYBERPUNKT 2020

Wraz z MSI zapraszamy na promocję CYBERPUNKT 2020

Cyberpunkt 2020 promocja na karty graficzne. Kup dobrane w punkt karty graficzne MSI i odbierz voucher Steam 20 USD i Pada Xbox.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 8 Listopad 2020 23:59

Podnieś poprzeczkę, zdobądź nawet 2 gry kupując kartę graficzną AMD Radeon serii RX 5000

Podnieś poprzeczkę, zdobądź nawet 2 gry kupując kartę graficzną AMD Radeon serii RX 5000

Ciesz się płynną rozgrywką w najnowszych grach AAA z kartami graficznymi AMD Radeon serii RX 5000. Nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak szybka pamięć GDDR6 i obsługa PCIe 4.0 zapewniają dwukrotnie większą przepustowość, pozwalając na płynną grę i pracę na komputerze. Karta graficzna Radeon serii RX 5700 ma aż 8 GB pamięci o przepustowości 448 Gb/s - gwarantuje płynną grę w wysokiej rozdzielczości 1440p. Karty graficzne Radeon RX 5600 XT i Radeon RX 5500 XT są najbardziej zaawansowanymi technologicznie kartami na świecie przygotowanymi do obsługi gier esportowych i AAA w rozdzielczości 1080p.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 5 Grudzie? 2020 23:59

Obniżka cenowa na obudowy Fractal Design Focus G

Obniżka cenowa na obudowy Fractal Design Focus G

Szukasz obudowy o świetnej wentylacji za rozsądne pieniądze? Z przyjemnością chcemy zaprosić Was na promocję obudowy Fractal Design Focus G! Start promocji to 21 września 2020 roku, możecie kupić wybrane obudowy Fractal Design w atrakcyjny cenach! Życzymy udanych zakupów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 5 Październik 2020 23:59

Promocja na wybrane monitory Gigabyte

Promocja na wybrane monitory Gigabyte

Zapraszamy was do nowej promocji na monitory Gigabyte. Dzięki kodom rabatowym dostępnym na tej stronie możecie kupić monitory G27F-EK, G27QC-EK oraz G32QC-EK w super cenach. Promocja trwa od 24 września do 9 października 2020 roku albo do wyczerpania zapasów.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 9 Październik 2020 17:00

Zapraszamy na promocję Intel z grą Marvel Avengers.

Zapraszamy na promocję Intel z grą Marvel Avengers.

Kup objęte promocją urządzenie wyposażone w procesory Intel Core i5, i7 lub i9 dziewiątej bądź dziesiątej generacji, a otrzymasz Marvel's Avengers
Kup płytę AORUS B550 z procesorem AMD, oceń i odbierz dysk SSD!

Kup płytę AORUS B550 z procesorem AMD, oceń i odbierz dysk SSD!

Kup jedną z płyt AORUS B550 wraz z procesorem AMD. Zostaw recenzję na stronie sklepu i odbierz dysk SSD za darmo! Promocja trwa od 12.09.2020 do 30.09.2020.

Czas PromocjiPromocja Archiwalna, zakończyła się: 30 Wrzesień 2020 23:59

12345następnaNa górę


Sklep komputerowy ProLine - logo
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.