W naszym Konfiguratorze PC uruchomiliśmy dla Was nową funkcjonalność - dodaliśmy możliwość łatwego zapisu skonfigurowanego zestawu do niniejszej biblioteki zestawów komputerowych.
Poniżej zostały przedstawione konfiguracje zestawów zapisane przez naszych czytelników i sympatyków!
Każdy tu znajdzie coś dla siebie!

Doświadczeni użytkownicy

Jeśli stworzyłeś wzorcowy zestaw, z którego jesteś dumy i chciałbyś podzielić się z innymi swoją konfiguracją - teraz możesz w łatwy sposób zamieścić swój zestaw w bibliotece zestawów.

Kolejna nowość w naszym konfiguratorze. Specjalne zestawienie Najpopularniejsze podzespoły wśród zestawów komputerowych - zestawienie najczęściej występujących komponentów w zestawach znajdujących się w Bibliotece konfiguracji zestawów Komputerowych.
Dzięki podziałowi na platformy AMD i Intel możemy dokładnie przyjrzeć się różnicą w doborze najbardziej optymalnych podzespołów!
Inni użytkownicy będą mogli ocenić i zoptymalizować Twój zestaw pod konkretne zastosowania, zaproponować inne, alternatywne podzespoły.

Początkujący

Jeśli jesteś początkującym lub niezdecydowanym użytkownikiem - skorzystaj z gotowych konfiguracji jakie zbudowali także dla Ciebie bardziej doświadczeni koledzy.

Czekamy na propozycje konfiguracji

Zapraszamy do korzystania z biblioteki i czekamy na wasze propozycje!