Sklep Komputerowy
Koszyk jest pusty

Sklep komputerowy od 1993 roku

Strefa Marek

Osram Philips LED
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Hama uRage
Nitro Concepts noblechairs

Wszyscy producenci:

 Data: 2008-08-10 

Biblioteka konfiguracji zestawów komputerowych

W naszym Konfiguratorze PC uruchomiliśmy dla Was nową funkcjonalność - dodaliśmy możliwość łatwego zapisu skonfigurowanego zestawu do niniejszej biblioteki zestawów komputerowych.
Poniżej zostały przedstawione konfiguracje zestawów zapisane przez naszych czytelników i sympatyków!
Każdy tu znajdzie coś dla siebie!

Doświadczeni użytkownicy

Jeśli stworzyłeś wzorcowy zestaw, z którego jesteś dumy i chciałbyś podzielić się z innymi swoją konfiguracją - teraz możesz w łatwy sposób zamieścić swój zestaw w bibliotece zestawów.

Kolejna nowość w naszym konfiguratorze. Specjalne zestawienie Najpopularniejsze podzespoły wśród zestawów komputerowych - zestawienie najczęściej występujących komponentów w zestawach znajdujących się w Bibliotece konfiguracji zestawów Komputerowych.
Dzięki podziałowi na platformy AMD i Intel możemy dokładnie przyjrzeć się różnicą w doborze najbardziej optymalnych podzespołów!
Inni użytkownicy będą mogli ocenić i zoptymalizować Twój zestaw pod konkretne zastosowania, zaproponować inne, alternatywne podzespoły.

Początkujący

Jeśli jesteś początkującym lub niezdecydowanym użytkownikiem - skorzystaj z gotowych konfiguracji jakie zbudowali także dla Ciebie bardziej doświadczeni koledzy.

Czekamy na propozycje konfiguracji

Zapraszamy do korzystania z biblioteki i czekamy na wasze propozycje!Dodaj do Facebooka+ Google+Dodaj do Twitter+ Wykop.pl

Wstecz  

Biblioteka zestawów komputerowychKonfiguracje zestawów w Bibliotece ProLine