Informacje o metodach zapłaty i dostawy

Sposób zapłaty

W sklepie komputerowym ProLine.pl klient ma możliwość wyboru wielu sposobów odbioru i metod zapłaty. Staramy się zapewnić wszystkie formy płatności jakie istnieją na rynku polskim od Tradycyjnego Przelewu poprzez płatności kartami płatniczymi i kredytowymi po Szybkie e-Transfery kończąc.

Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie wszystkich Sposobów zapłaty wraz z dokładnym opisem.

 1. Przelewem - Koszt dostawy związany z wysyłką towaru jest doliczany do faktury i wynosi 19,99 zł (brutto) od każdej paczki spedycyjnej. Pojedyncza paczka spedycyjna może zawierać wiele akcesoriów i podzespołów.
 2. Pobranie - Wyższy koszt pobrania związany jest z usługą zapłaty za towar, wykonaną przez firmę spedycyjną bezpośrednio u klienta i wynosi dodatkowo 4.99 zł (brutto), niezależnie od ilości paczek.
 3. e-Raty Santandere-Raty Santander - Płatność ratalną dla sklepu ProLine realizuje firma Santander Consumer Bank. Zapoznaj się z procedurą e-Raty Santander - Jak kupić na raty.
 4. Credit Agricole RatyCredit Agricole Raty - Płatność ratalną dla sklepu ProLine realizuje bank Credit Agricole Bank Polska S.A.. Zapoznaj się z procedurą ratalną.
 5. Odbiór osobisty w oddziałach ProLine - brak kosztów dostawy, poza oddziałami w Trzebnicy i Opolu, gdzie wynosi 5 zł brutto. Kontakt i mapka dojazdowa na stronie Kontakt.
 6. Płatność kartą to odbiór osobisty w oddziałach ProLine płacąc kartą płatniczą.
 7. PaczkomatyPaczkomaty inPost - Koszt dostawy związany z wysyłką towaru do Paczkomatu InPost jest doliczany do faktury i wynosi 14,99 zł (brutto) od jednej paczki spedycyjnej. Pojedyncza paczka spedycyjna musi zmieścić się w maksymalnych gabarytach 410x380x640mm. Przesyłka powinna zostać dostarczona do paczkomatu następnego dnia roboczego. Sprawdź czy jest Paczkomat w Twojej miejscowości.
 8. Poczta PolskaPoczta Polska - Koszt dostawy związany z wysyłką towaru przez Pocztę Polska jest doliczany do faktury i zalezy od rodzaju przesyłki. Pojedyncza paczka spedycyjna nie może przekroczyć sumy boków 900mm, na jadłóższy bok nie może przekroczyć 600mm. Przesyłka powinna zostać dostarczona do punktu Pocztowego następnego dnia roboczego.

Sposób odbioru

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy za pośrednictwem firmy DHL lub POCZTEX lub do Paczkomatu InPost lub do kiosku Ruchu oraz Pocztą Polską.

Dzięki współpracy z doświadczonymi operatorami możemy Państwu zaoferować:
 • największą w kraju sieć punktów odbioru,
 • pakiet usług informacyjnych,
 • system regularnych, codziennych połączeń,
 • wysoką jakość oferowanych usług,
 • doświadczenie w zakresie flow-logistics.

Koszt związany z wysyłką towaru jest doliczany do faktury i wynosi zgodnie z poniższą tabelą od każdej paczki spedycyjnej do 30kg dla Paczkomatów i 20kg dla Orlen Paczka.

Istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze bezpośrednio u kuriera. Dodatkowy koszt pobrania ponoszony przez klienta niezależnie od ilości paczek wynosi tylko: 4.99 zł.

Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Koszt transportu Koszt pobrania Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki*
Firma kurierska
Przelewem
(przedpłata przelewem)
19.99 zł x ilość paczek (brak) 19.99 zł Zwykle następny dzień roboczy po zaksięgowaniu zapłaty na koncie ProLine i wysyłce paczki z magazynu
Firma kurierska
Pobranie
(zapłata u kuriera)
19.99 zł x ilość paczek 4.99 zł 24.98 zł Zwykle następny dzień roboczy po weryfikacji klienta i po wysyłce paczki z magazynu
Paczkomaty inPost
(przedpłata przelewem)
14.99 zł - 1 paczka o maksymalnych wymiarach do 410x380x640mm (brak) 14.99 zł Zwykle następny dzień roboczy lub następny po zaksięgowaniu zapłaty na koncie ProLine

Sklep ProLine nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Klient ma możliwość sprawdzenia nr listu przewozowego a następnie osobistego śledzenia przesyłki za pomocą formularza: Śledzenie drogi przesyłki

Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.