Bezpieczeństwo gwarantuje Verified by VISA MasterCard SecureCode

Informacje o metodach zapłaty i dostawy

Sposób zapłaty

W sklepie komputerowym ProLine.pl klient ma możliwość wyboru wielu sposobów odbioru i metod zapłaty. Staramy się zapewnić wszystkie formy płatności jakie istnieją na rynku polskim od Tradycyjnego Przelewu poprzez płatności kartami płatniczymi i kredytowymi po Szybkie e-Transfery kończąc.

Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie wszystkich Sposobów zapłaty wraz z dokładnym opisem.

 1. Przelewem - Koszt dostawy związany z wysyłką towaru jest doliczany do faktury i wynosi 18,99 zł (brutto) od każdej paczki spedycyjnej. Pojedyncza paczka spedycyjna może zawierać wiele akcesoriów i podzespołów.
 2. Pobranie - Wyższy koszt pobrania związany jest z usługą zapłaty za towar, wykonaną przez firmę spedycyjną bezpośrednio u klienta i wynosi dodatkowo 4.99 zł (brutto), niezależnie od ilości paczek.
 3. Płatność kartąPłatność kartą realizowana jest przy współpracy z firmą PayeezyPayeezy / Firstdata. Dotyczy płatności kartą płatniczą lub kredytową! W końcowym etapie zostaniesz skierowany na stronę Payeezy, która przekieruje Cię do Centrum Autoryzacji Kart. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Centrum Autoryzacji Kart i nie są w innym miejscu przechowywane.
 4. DotpayDotPay - Usługa zapłatyrealizowana jest przy współpracy z firmą DotPay. W końcowym etapie składania zamówienia zostaniesz skierowany na stronę DotPay, która przekieruje Cię do właściwej strony logowania Twojego banku lub Centrum Autoryzacji Kart. Połączenie jest szyfrowane i 100% bezpieczne. Dane trafiają bezpośrednio tylko do Twojego banku i nie są w innym miejscu przechowywane.
 5. e-Raty Santandere-Raty Santander - Płatność ratalną dla sklepu ProLine realizuje firma Santander Consumer Bank. Zapoznaj się z procedurą e-Raty Santander - Jak kupić na raty.
 6. Credit Agricole RatyCredit Agricole Raty - Płatność ratalną dla sklepu ProLine realizuje bank Credit Agricole Bank Polska S.A.. Zapoznaj się z procedurą ratalną.
 7. Odbiór osobisty w oddziałach ProLine - brak kosztów dostawy, poza oddziałami w Trzebnicy i Opolu, gdzie wynosi 5 zł brutto. Kontakt i mapka dojazdowa na stronie Kontakt.
 8. Płatność kartą to odbiór osobisty w oddziałach ProLine płacąc kartą płatniczą.
 9. PaczkomatyPaczkomaty inPost - Koszt dostawy związany z wysyłką towaru do Paczkomatu InPost jest doliczany do faktury i wynosi 14,99 zł (brutto) od jednej paczki spedycyjnej. Pojedyncza paczka spedycyjna musi zmieścić się w maksymalnych gabarytach 410x380x640mm. Przesyłka powinna zostać dostarczona do paczkomatu następnego dnia roboczego. Sprawdź czy jest Paczkomat w Twojej miejscowości.
 10. Paczka w RuchuPaczka w Ruchu - Koszt dostawy związany z wysyłką towaru do Ruchu jest doliczany do faktury i wynosi 9,99 zł (brutto) od jednej paczki spedycyjnej. Pojedyncza paczka spedycyjna musi zmieścić się w maksymalnych gabarytach 200x300x500mm. Przesyłka powinna zostać dostarczona do Ruchu następnego dnia roboczego. Sprawdź czy jest Ruch w Twojej miejscowości.

Sposób odbioru

Zamówiony przez Państwa towar wysyłamy za pośrednictwem firmy Schenker lub GLS Poland lub do Paczkomatu InPost lub do kiosku Ruchu.

Dzięki współpracy z doświadczonymi operatorami możemy Państwu zaoferować:
 • największą w kraju sieć punktów odbioru,
 • pakiet usług informacyjnych,
 • system regularnych, codziennych połączeń,
 • wysoką jakość oferowanych usług,
 • doświadczenie w zakresie flow-logistics.

Koszt związany z wysyłką towaru jest doliczany do faktury i wynosi zgodnie z poniższą tabelą od każdej paczki spedycyjnej do 30kg dla Paczkomatów i 20kg dla Paczka w Ruchu.

Istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze bezpośrednio u kuriera. Dodatkowy koszt pobrania ponoszony przez klienta niezależnie od ilości paczek wynosi tylko: 4.99 zł.

Sposób dostawy Koszt dostawy Czas dostawy
Koszt transportu Koszt pobrania Całkowity koszt dostawy dla jednej paczki*
Firma kurierska
Przelewem
(przedpłata przelewem)
18.99 zł x ilość paczek (brak) 18.99 zł Zwykle następny dzień roboczy po zaksięgowaniu zapłaty na koncie ProLine i wysyłce paczki z magazynu
Firma kurierska
Pobranie
(zapłata u kuriera)
18.99 zł x ilość paczek 4.99 zł 23.98 zł Zwykle następny dzień roboczy po weryfikacji klienta i po wysyłce paczki z magazynu
Paczkomaty inPost
(przedpłata przelewem)
14.99 zł - 1 paczka o maksymalnych wymiarach do 410x380x640mm (brak) 14.99 zł Zwykle następny dzień roboczy lub następny po zaksięgowaniu zapłaty na koncie ProLine
Paczka w Ruchu
(przedpłata przelewem)
9.99 zł - 1 paczka o maksymalnych wymiarach do 200x300x500mm (brak) 9.99 zł Zwykle następny dzień roboczy lub następny po zaksięgowaniu zapłaty na koncie ProLine

Sklep ProLine nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie obsłużenia zamówienia wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego oraz kontakt do firmy kurierskiej. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Klient ma możliwość sprawdzenia nr listu przewozowego a następnie osobistego śledzenia przesyłki za pomocą formularza: Śledzenie drogi przesyłki

Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami