Zaufane Opinie Ceneo

Sklep ProLine słucha opinii i sugestii Swoich klientów. W ramach programu "Zaufane Opinie - Ceneo" bierzemy udział w analizie realizowanych transakcji i zadowoleniu naszych klientów. W programie Zaufane Opinie otrzymujemy w większości najwyższe noty - co zostaje wyróżnione jest specjalną sygnaturą "Ten sklep ma zaufane opinie". Znak ten informuje, że wszystkie opinie pochodzą z autentycznych ankiet Klientów naszego Sklepu.

Programie Ochrony Kupujących

Za sklepy które mają odpowiednio dużą ilość "Zaufanych opinii" ręczy Ceneo Sp. z o.o. pozwalając im dołączyć do Programu Ochrony Kupującego - "POK". Program jest bezpłatny, natomiast jest przewidziany tylko dla zaufanych sklepów, które w serwisie Ceneo.pl oznaczone są specjalnym znaczkiem POK-u. Z dumą informujemy, że Sklep ProLine jako jeden z pierwszych sklepów internetowych działających w branży komputerów i AGD został zakwalifikowany do Programu Ochrony Kupujących portalu Ceneo. Więcej informacji na stronie: ProLine.pl w Programie Ochrony Kupujących Program Zaufane opinie

Jak uzyskidane są Zaufane Opinie

Po wyrażeniu zgody przez kupującego, Sklep ProLine w momencie składania zamówienia wysyła do Ceneo Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, informację o złożeniu zamówienia i adresie E-mail zamawiającego. Dzięki tym danym, Ceneo po kilku dniach od transakcji wysyła do kupującego Ankietę badającą satysfakcję klienta z dokonanych zakupów w sklepie ProLine w ramach programu Zaufane Opinie. Do Ceneo wysyłany jest tylko sam adres E-mail i fakt złożenia zamówienia, bez żadnych szczegółów co do zamawianego asortymentu, jaki i bez żadnych danych teleadresowych.

ProLine.pl zwycięzcą rankingu sklepów internetowych Ceneo

Dzięki najwyższym ocenom klientów i użytkowników serwisu Ceneo, sklep Proline.pl został zwycięzcą Rankingu Zaufane Opinie 2013 w kategorii Świat komputerów i gier!
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.