Informacje archiwalne

Produkt o kodzie EIZO_20_S2031W-K został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

EIZO 20 S2031W-K LCD Black

Dodaj swoją ocenę | kod: EIZO_20_S2031W-K

Opis EIZO 20 S2031W-K LCD Black

Monitor LCD S2031W Widescreen 1680x1050 (16:10) (D-Sub DVI-I hub USB), seria SlimEdge Widescreen. Monitory panoramiczne o przekątnej 20" stanowią naturalne przejście ze "standardowych" monitorów 17" (wysokość ekranu dla monitora 17" wynosi 1024 punkty, dla 20" Wide wynosi 1050 punktów). Ekran w formacie 16:10 o dużej powierzchni roboczej zapewnia nowe możliwości. Dedykowane są głównie do:
 • obsługi centrów decyzyjnych, na stanowiska menadżerskie, instytucji finansowych, biur maklerskich, itp.
 • zastosowań domowych, wysoka jasność i kontrast, oraz bardzo krótki czas reakcji matrycy pozwoli na stworzenie domowego centrum rozrywki gdzie obraz na ekranie jest czytelny i bez efektu smużenia, a kolory wiernie odwzorowane

Główne cechy:
 • Panel typu S-PVA o bardzo szerokich kątach widzenia i wiernym odwzorowaniu kolorów.
 • Funkcja Overdrive skraca czasy reakcji matrycy: sumaryczny (on/off) do 16ms, pośredni (gray-to-gray) do 8ms
 • Funkcja BrightRegulator dostosowuje jasność obrazu do poziomu oświetlenia w miejscu pracy
 • Podstawa typu Hight Adjustable pozwalająca na pracę w trybie portretowym (pivot). Możliwość obrotu panela o kąt 35o w lewo i prawo, 30o do tyłu (w osi poziomej), oraz 8,2 cm w pionie (góra/dół).
 • Wsparcie dla HDCP poprzez złącze DVI-I.
 • Głośniki 2 x 0.5W umieszczone na tylniej ściance obudowy, nie zakłucające obrysu monitora co pozwala na budowę stanowisk wielomonitorowych.
 • Cienkie ramki dookoła panelu wmożliwiają tworzenie stanowisk wielomonitorowych, gdzie obudowa niemal nie zakłuca obrazu.
 • Funkcja Fine Contrast to sześć predefiniowanych trybów pracy: PICTURE, MOVIE, TEXT, sRGB, CUSTOM, dedykowane do pracy z różnymi aplikacjami.
 • Funkcja Auto Fine Contrast pozwala na automatyczne przełączanie się monitora w dany tryb pracy w zależności od aktualnie aktywnej aplikacji (po podłączeniu monitora do komputera poprzez interfejs USB i zainstalowaniu programu ScreenManager Pro)
 • Program Screen Manager Pro pozwala na dowolną konfigurację parametrów obrazu z poziomu systemu operacyjnego przy użyciu myszki i klawiatury (Microsoft Windows 98SE/Me/2000/XP).

Cechy produktu EIZO 20 S2031W-K LCD Black

ProducentEizo
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.