Informacje archiwalne

Produkt o kodzie SS_SENSEI_RAW_COD został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Mysz SteelSeries Sensei RAW CoD Black Ops II 62157

Dodaj swoją ocenę | kod: SS_SENSEI_RAW_COD

Opis Mysz SteelSeries Sensei RAW CoD Black Ops II 62157

Mysz jest przeznaczona zarówno dla graczy prawo-, jak i leworęcznych, doskonale pasuje do dłoni i wyposażono ją w trójstrefowe, w pełni konfigurowalne podświetlenie LED. Dzięki oprogramowaniu SteelSeries Engine użytkownicy mogą idealnie dopasować ją do swoich preferencji i stworzyć nieograniczoną liczbę profili.
Najważniejsze cechy
  • Wysoka jakość wykonania
  • Komfort użytkowania
  • Podświetlenie
SteelSeries Sensei RAW to mysz wyposażona jest m.in. w przełączniki Omron oraz sensor laserowy i charakteryzuje się współczynnikiem CPI w zakresie 100-5700.

"Gdy stworzyliśmy mysz SteelSeries Sensei, zdaliśmy sobie sprawę, że nawet jeśli usunęlibyśmy z tego modelu wyświetlacz LCD i niektóre opcje konfiguracyjne, to wciąż byłaby to naprawdę znakomita mysz dla graczy. Sensei [RAW] jest właśnie taką myszą - oferuje wszystkie najważniejsze cechy naszego najlepszego sprzętu (np. doskonały kształt, najlepsze komponenty) osobom, które z jakichś powodów nie chcą płacić za dodatkowe funkcje" - komentuje Kim Rom, szef marketingu SteelSeries. "Sensei [RAW] ma przeźroczysty spód - chcieliśmy w ten sposób wyraźnie dać do zrozumienia, że w przypadku tej myszy liczy się przede wszystkim to, co znajduje się wewnątrz".
czytaj dalej

Mysz SteelSeries Sensei [RAW] dostępna jest w dwóch wersjach. Dla graczy, którzy chcą mieć pewność, że odrobina potu na dłoni nie przeszkodzi im w rozgrywce, przeznaczona będzie wersja Rubberized pokryta elastyczną, odporną na pot gumą. W drugim wariancie - SteelSeries Sensei [RAW] Glossy - obudowa jest gładka i błyszcząca. Każda z wersji wyposażona jest w duże, teflonowe ślizgacze oraz 2-metrowy, odporny na skręcanie, kabel pokryty plecionką.

Cechy produktu Mysz SteelSeries Sensei RAW CoD Black Ops II 62157

Typ myszyLaserowa
Interfejs myszyUSB
Komunikacja myszyPrzewodowa
Liczba rolek1
Liczba przycisków myszy8
KolorCzarno-pomarańczowy
Rozdzielczość myszy5700 dpi
32-bitowy procesor ARMNie
Wymiary125,5 x 68,3 x 38,7 mm
ProducentSteelseries
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.