Informacje archiwalne

Produkt o kodzie EMIX_I30 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Adata Gamingowy douszny zestaw słuchawkowy EMIX I30 3D z mikrofonem

Dodaj swoją ocenę | kod: EMIX_I30

Opis Adata Gamingowy douszny zestaw słuchawkowy EMIX I30 3D z mikrofonem

Wzbogacając dźwięk w grach dzięki opatentowanej konstrukcji, EMIX I30 zapewniają podwójną moc basu w porównaniu z podobnymi zestawami słuchawkowymi uzupełniając ją o bogate i szczegółowe pole dźwięku. Jego wielkie 13,5 mm drivery eliminują zniekształcenia i zwiększają klarowność, dodając głębi wszystkim źródłom dźwięku. Wkładki douszne EMIX I30 umożliwiają dopasowanie do każdego ucha, utrzymując na zewnątrz rozpraszający hałas, a wrażenia brzmieniowe wewnątrz.
Najważniejsze cechy
  • Opatentowana konstrukcja
  • Wierna reprodukcja
  • Szeroka kompatybilność
  • Ergonomiczny projekt
  • Sterowanie i mikrofon na przewodzie
  • Kompletny pakiet dla wszechstronnych graczy

Opatentowana konstrukcja

Wewnętrzna rura próżniowa pozwala słuchawkom EMIX I30 przesyłać dźwięk w sposób, który tworzy przekonujący efekt przestrzenny. Elastyczne materiały, które wyściełają tubę, poruszają się do wewnątrz i na zewnątrz w zależności od częstotliwości, co pozwala im na przekazywanie szerszego zakresu dźwięku niż w standardowych, niereaktywnych słuchawkach. Każda słuchawka posiada osadzony mikro subwoofer umożliwiający wzmocnienie basu i dzięki temu projektowi tworzy imponujący dźwięk przestrzenny.

Wierna reprodukcja

Podczas gdy większość słuchawek korzysta z driverów o średnicy mniejszej niż 10 mm, EMIX I30 wykorzystują ponadgabarytowe 13,5 mm jednostki wykonane z trwałego ale reaktywnego materiału monomerowego. Takie drivery zapewniają mierzalny wzrost mocy basu, a ponieważ mogą one obsługiwać głębsze niskie i ostrzejsze wysokie tony, powodują także zmniejszenie zakłóceń. Od gier, po filmy i muzykę, wszystkie źródła dźwięku brzmią bardziej bogato i autentycznie, bez spadku jakości, który tak często wiąże się z zestawami słuchawkowymi.

Szeroka kompatybilność

Dzięki uniwersalnemu złączu 3,5 mm słuchawki EMIX I30 działają natychmiast ze wszystkimi urządzeniami. Od komputerów PC po konsole i urządzenia mobilne wystarczy podłączyć i już można cieszyć się dźwiękiem bez potrzeby zmiany zestawów słuchawkowych.

*W przypadku kontrolerów Xbox One, które nie są wyposażone w złącze 3,5 mm konieczna jest przejściówka

Ergonomiczny projekt

Słuchawki EMIX I30 zostały starannie zaprojektowane i przetestowane dla zapewnienia komfortu, dobrej izolacji akustycznej i minimalnego zmęczenia ucha. Pasują komfortowo do praktycznie każdego ucha, zapewniając czysty dźwięk, a także eliminując dźwięki z zewnątrz. Zestaw EMIX I30 jest wykonany z bezpiecznych i wygodnych materiałów, co oznacza brak zmęczenia uszu, bólu, ucisku lub dyskomfortu nawet podczas długiego użytkowania.

Sterowanie i mikrofon na przewodzie

Przyciski sterowania na przewodzie i mikrofon w słuchawkach EMIX I30 okazują się niezwykle przydatne podczas gier, odbierania telefonu lub słuchania muzyki. Od komunikowania się z członkami zespołu podczas gry po dzwonienie i pomijanie ścieżek, wszystko jest dostępne za pomocą przycisków sterowania na przewodzie.

Kompletny pakiet dla wszechstronnych graczy

EMIX I30 są przeznaczone dla mobilnych graczy, którzy chcą doświadczać przeżyć na wielu platformach. Otrzymują więc etui ze skóry syntetycznej premium z wymiennymi wkładkami dousznymi w dwóch rozmiarach, a także rozdzielacz typu Y do łączenia się z komputerami PC. To wszystko, czego potrzeba do wejścia do gry w podróży.

Cechy produktu Adata Gamingowy douszny zestaw słuchawkowy EMIX I30 3D z mikrofonem

Rodzaj słuchawekDokanałowe
KomunikacjaPrzewodowa
InterfejsMiniJack 3,5mm
Regulacja głośnościTak
Dolna częstotliwość przenoszenia5 Hz
Górna częstotliwość przenoszenia20 kHz
KolorCzarno-czerwony
Impendacja32 Ohm
MikrofonTak
ProducentADATA
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Wrocław:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami