Informacje archiwalne

Produkt o kodzie 70SB158000000 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Creative Sound Blaster X7 USB DAC

Ocena: 6 (2) | kod: 70SB158000000

Opis Creative Sound Blaster X7 USB DAC

Najważniejsze cechy
 • Stworzony z myślą o najwyższej jakości dźwięku dla graczy i audiofilów kompaktowy system
 • Posiada wiele opcji połączeniowych umożliwiających podłączenie go do różnych urządzeń audio
 • 24-bitowy procesor dźwięku Sound Blaster
 • Niezwykle wierny cyfrowy dźwięk najwyższej jakości
 • Zachwycający dźwięk w grach
 • Doskonały konwerter DAC
 • Wiodący w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy

Największy, najodważniejszy, najbardziej zaawansowany Sound Blaster w historii


Sound Blaster X7 to najnowocześniejszy system dla profesjonalnych graczy i audiofilów. Ten niezwykle funkcjonalny system o wysokiej rozdzielczości dźwięku (HRA) służy jako zewnętrzny konwerter USB DAC oraz potężny wzmacniacz audio z technologią Bluetooth o niskiej latencji i funkcją dekodowania sygnału Dolby Digital.

CECHY I FUNKCJE


Creative Fea 1 Desktop


Odkryj NAJWIĘKSZY, NAJODWAŻNIEJSZY i NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY Sound Blaster


Stworzony z myślą o najwyższej jakości dźwięku dla graczy i audiofilów kompaktowy system Sound Blaster X7 łączy uznane technologie przetwarzania dźwięku Creative z audiofilskiej klasy podzespołami i najlepszymi parametrami technicznymi.

NAJWIĘKSZA liczba funkcji, w tym niezrównany, potężny wbudowany wzmacniacz, technologie łączności międzyplatformowej oraz inteligentne technologie poprawy jakości dźwięku Sound Blaster.

NAJODWAŻNIEJSZY produkt na rynku systemów rozrywki, zawierający wyłącznie najlepsze audiofilskiej klasy podzespoły gwarantujące najwyższej jakości dźwięk. Najnowocześniejsze kondensatory "Fine Gold" pozwalają wznieść już i tak doskonałą jakość dźwięku na nowe wyżyny. Zanurz się w dźwięku o doskonałej charakterystyce tonalnej zapewnianej przez wymienne wzmacniacze operacyjne.

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANY
, doskonały system dźwiękowy audiofilskiej klasy o niesamowitych funkcjach umieszczonych w stylowej, kompaktowej, trapezoidalnej obudowie umożliwiającej podłączenie do komputera lub innych urządzeń.

Creative X7 Logos Full Col Desktop

Wiele funkcji - jeden Sound Blaster X7


Mimo niewielkich rozmiarów stylowy Sound Blaster X7 posiada wiele opcji połączeniowych umożliwiających podłączenie go do różnych urządzeń audio.

Creative X7 Fea 3


24-bitowy procesor dźwięku Sound Blaster


Sound Blaster X7 posiada wielordzeniowy cyfrowy procesor dźwięku (DSP) SB-Axx1 z funkcją dekodowania Dolby Digital 5.1, odpowiedzialny za przetwarzanie dźwięku, przywracanie utraconych detali i przetwarzanie dedykowanych efektów specjalnych.

Opatentowana magistrala EMU32 może przetwarzać do 32 strumieni audio, dzięki czemu Sound Blaster X7 obsługuje jednocześnie wiele wejść i wyjść audio.

Zaawansowany procesor dźwięku zastosowany w urządzeniu Sound Blaster X7 zapewnia audiofilskiej jakości dźwięk zarówno w stereo, jak i układzie 5.1 (24 bity/192 kHz).

Creative X7 Fea 4

Niezwykle wierny cyfrowy dźwięk najwyższej jakości


Podobnie jak telewizory HDTV umożliwiają dostrzeżenie większej liczby szczegółów podczas oglądania filmów czy programów telewizyjnych, urządzenia o wysokiej rozdzielczości umożliwiają usłyszenie większej liczby szczegółów i wychwycenie niuansów dźwiękowych gier, filmów czy muzyki.

Sound Blaster X7 z wbudowanym potężnym wzmacniaczem o mocy 100 W zapewnia wysokiej jakości dźwięk cyfrowy o niezwykłej czystości - od oryginalnych, nieskompresowanych plików odtwarzanych z komputera PC/Mac, poprzez ścieżki przesyłane przez szybki port USB 2.0 po sygnały z konwertera DAC 127 dB o rozdzielczości 24 bitów/192 kHz.

Droga, jaką przebywa dźwięk, kończy się w głośnikach pasywnych, dzięki którym możesz zanurzyć się w czystym, niezakłóconym dźwięku.

Creative X7 Fea 5

Zachwycający dźwięk w grach


Potężny, przestrzenny dźwięk pozwoli Ci przenieść się do świata gier. A w przypadku urządzenia Sound Blaster X7 to jeszcze nie wszystko. Doskonale współpracuje z nowoczesnymi konsolami takimi jak PlayStation 4 czy Xbox One. Rozpocznij nową erę rozrywki audio i doświadczaj gier jak nigdy dotąd.

Doskonały konwerter DAC


Sound Blaster X7 wyposażony jest w konwerter cyfrowo-analogowy (DAC) PCM1794 127 dB firmy Burr-Brown, odtwarzający dźwięk w rozdzielczości do 24 bitów/192 kHz w przypadku podłączenia do komputera PC/Mac oraz w rozdzielczości 24 bity/88,2 kHz i 24 bity/176,4 kHz. Ponadto dzięki wbudowanemu dekoderowi Dolby Digital, Sound Blaster X7 pozwala zanurzyć się w realistycznym dźwięku kinowej jakości w układzie kanałów 5.1.

Wiodący w swojej klasie wzmacniacz słuchawkowy


Aby zapewnić doskonałe wrażenia słuchowe, w systemie zastosowano najwyższej klasy wzmacniacz słuchawkowy TPA6120A2 firmy Texas Instruments. Po podłączeniu nowoczesnych słuchawek 600Ω urządzenie Sound Blaster X7 - wraz z konwerterem DAC 127 dB 24 bity/192 kHz - gwarantuje wyjątkową siłę i nieskazitelność dźwięku.

Pożegnaj się na zawsze z bezbarwnym dźwiękiem w słuchawkach.

Creative X7 Fea 6

Najnowocześniejsze podzespoły audiofilskiej klasy


Wszystkie audiofilskiej klasy podzespoły, uzupełniające nasze uznane technologie audio, zostały dobrane z najwyższą starannością. Sound Blaster X7 wyposażony jest w wyjątkowe kondensatory "Fine Gold" firmy Nichicon.

W pełni konfigurowalny Sound Blaster X7 umożliwia wymianę wzmacniaczy operacyjnych. Wzmacniacze operacyjne są niezwykle istotne przy wzmacnianiu delikatnych sygnałów analogowych, mają też wpływ na teksturę dźwięku. Użytkownik może zmieniać ustawienia zależnie od wybranej charakterystyki tonalnej. Dzięki łatwo wymiennym wzmacniaczom operacyjnym (sprzedawanym oddzielnie) Sound Blaster X7 pozwala rozkoszować się doskonałą charakterystyką tonalną ustawioną wedle własnego upodobania.

Creative X7 Fea 7

Doskonały wzmacniacz stereo 100 W*


Potężny, wydajny wzmacniacz cyfrowy TPA3116D2 klasy D o mocy 100 W (2 x 50 W przy 4Ω*) umożliwia podłączenie półkowych lub wolnostojących głośników pasywnych. Sound Blaster X7 wyposażony jest w przełącznik impedancji o zakresie 4Ω do 8Ω gwarantujący najwyższą jakość dźwięku z głośników.

Creative X7 Fea 8


Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku w technologii Bluetooth 4.1 bez opóźnień


Sound Blaster X7 z technologią Bluetooth 4.1 oraz kodekami aptX o niskiej latencji i AAC wiernie odtwarza przesyłaną bezprzewodowo muzykę.

Dzięki kodekowi aptX o niskiej latencji możesz oglądać filmy i grać w gry na urządzeniach bezprzewodowych i cieszyć się doskonale zsynchronizowanym dźwiękiem.

Opcje wejść (główne)

 • microUSB, Mikrofon
 • wbudowany mikrofon stereo
 • 1 wejście mikrofonowe 1/8" (3,5 mm)

Wejścia liniowe/optyczne:

 • 1 wejście Aux/liniowe RCA
 • 1 wejście optyczne TOSLINK
 • 1 wyjście optyczne TOSLINK

Głośnik:

 • 2 wyjścia głośnikowe pasywne z wtykiem bananowym (L/R)
 • 1 wyjście liniowe RCA/na głośnik przedni
 • 1 wyjście 1/8" (3,5 mm) na głośnik tylny
 • 1 wyjście 1/8" (3,5 mm) na głośnik centralny/subwoofer

Słuchawki:

 • 1 wyjście słuchawkowe 1/8" (3,5 mm)
 • 1 wyjście słuchawkowe 1/4" (6,3 mm)

Host USB:

 • 1 port hosta USB typu A do ładowania i przesyłania strumieniowego

Cechy produktu Creative Sound Blaster X7 USB DAC

Typ złączaUSB
Próbkowanie24 bit
Częstotliwość próbkowania192 kHz
System dzwięku5,1
Procesor dźwiękuSB-Axx1
Stosunek sygnału do szumu127dB DAC dB
Maks. kanał wyjściowy5,1-kanałowy, Wzmocnienie stereo
Technologie audioSBX Pro Studio, CrystalVoice, Scout Mode, DDT
MikrofonDwukanałowy kondensator z tech, redukcji szumów
ProducentCreative Labs
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeCreative Sound Blaster X7 USB DAC - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: 6Ocena klientów: 6 / 6 - Ilość recenzji: 2
RTX · Problemkiedy karta będzie dostepna w sklepie w Bytomiu albo gliwicach
Marcin Chrobak · ProLine@RTX: Produkt jest dostępny w Centrali ProLine. Jeżeli chcesz odebrać ten wzmacniacz lokalnie, podczas składania zamówienia wybierz odbiór osobisty w danym sklepie,

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami