Informacje archiwalne

Produkt o kodzie IR-SSDPR-S25A-120 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Dysk GOODRAM SSD IRDM 2,5" 120GB SATA IR-SSDPR-S25A-120

Ocena: Ocena: 4.754.75 / 6 - 4 opinie | kod: IR-SSDPR-S25A-120

Opis Dysk GOODRAM SSD IRDM 2,5" 120GB SATA IR-SSDPR-S25A-120

Oparty o sprawdzone i niezawodne rozwiązania dysk IRDM sprawdzi się zarówno jako pamięć cache, jak i główny dysk w komputerach do szerokiego typu zastosowań. SSD IRDM oferuje solidne parametry, osiągając prędkości transferu sekwencyjnego do 550 MB/s dla odczytu i 540 MB/s dla zapisu. Wartość IOPS została wyspecyfikowana na poziomie do 38 000 dla operacji odczytu i 85 000 dla operacji zapisu.
Najważniejsze cechy
  • Niezawodne pamięci MLC
  • Uniwersalny format 2,5” ze złączem SATA
  • Gwarancja jakości

Niezawodne pamięci MLC

Konstrukcja SSD IRDM oparta jest o kontroler Phison S11 oraz wytrzymałe i wydajne pamięci NAND FLASH w technologii MLC. Są one nawet 10-krotnie bardziej wytrzymałe od pamięci NAND Flash w technologii TLC używanych w standardowych dyskach konsumenckich, gwarantując tym samym wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa danych.

Irdmgoodram240img1

Uniwersalny format 2,5" ze złączem SATA

SSD IRDM dostępny jest w formacie obudowy 2,5'' o grubości 7 mm. W połączeniu z interfejsem SATA III, kombinacja ta umożliwia montaż SSD IRDM w wielu komputerach i laptopach. Jest to też idealne rozwiązanie w przypadku migracji z tradycyjnego dysku twardego.

Irdmgoodram240img2

Gwarancja jakości

SSD IRDM bazuje na wydajnych pamięciach NAND Flash 3D w technologii MLC oraz kontrolerze Phison S11. Intensywne testy i umiejętny dobór komponentów umożliwił stworzenie wydajnego i wytrzymałego dysku. SSD IRDM objęty jest 3-letnią gwarancją oraz bezpłatnym wsparciem technicznym.

Irdmgoodram240img3

Cechy produktu Dysk GOODRAM SSD IRDM 2,5" 120GB SATA IR-SSDPR-S25A-120

Format2,5 cali
Pojemność120 GB
InterfejsSATA 3,0 (6 Gb/s)
Prędkość odczytu550 MB/s
Prędkość zapisu540 MB/s
Rodzaj pamięci NAND FlashMLC
Zapis losowy85,000 IOPS
Odczyt losowy38,000 IOPS
ProducentGoodRAM
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Wrocław:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Opinie, komentarzeDysk GOODRAM SSD IRDM 2,5" 120GB SATA… - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 4.75 4.75 / 6 - 4 opinie
... · OpiniaLaptop na sata 2 dostał drugie życie chociaż chodzi na połowę możliwości. Teraz laptop chodzi szybciej niż stacjonarka z hdd.
DawidLca · Problemjaka jest sprzedawana wersja gen.?
SV · OpiniaZrezygnowałem z zakupu dysku po dogłębnym zapoznaniu się z testami dysku. Producent używa pamięci NAND których nie udało się zidentyfikować w żaden sposób, informacja o nich z Firmware została celowo wycięta/ukryta. Prawdopodobnie zamiast synchronicznych MLC są to tak naprawdę pamięci asynchroniczne (czyli de facto TLC). Dyski wychodziły w zupełnie innej budowie i z różnymi podzespołami w różnych okresach. Jak dla mnie, wystarczy aby tego produktu nie kupić, jeżeli producent elektroniki wstydzi się podać jakie (i skąd) użył do jego produkcji komponenty. Ponadto, według licznych opinii, bardzo awaryjne. Często padają po około 6 miesiącach.
Satq · Odpowiedź@SV wielkie dzięki za twoją opinię, miałem właśnie zakupić ten dysk do starego lapka. A jak producent poleciał w tego co koń pod brzuchem nosi to nie warto pchać się w jego zakup. Co polecasz w małej pojemności MLC ??

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.