Informacje archiwalne

Produkt o kodzie RED-M607 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Mysz Redragon Griffin (RED-M607)

Dodaj swoją ocenę | kod: RED-M607

Opis Mysz Redragon Griffin (RED-M607)

Redragon GRIFFIN to znakomicie zaprojektowana, dostosowana do potrzeb użytkownika przewodowa mysz gamingowa. Mysz jest przeznaczona dla e-sportowców, którzy wymagają najwyższej wydajności oraz ergonomii. GRIFFIN jest elegancka i wygodna dzięki wyprofilowanej gładkiej i ergonomicznej konstrukcji oraz oferuje płynne i precyzyjne ruchy dzięki zaawansowanemu czujnikowi optycznemu.
Najważniejsze cechy
  • Typ myszy: Optyczna
  • Rozdzielczość: 7200 dpi
  • Komunikacja z komputerem: Przewodowa
  • Interfejs: USB
  • Dla graczy: Tak

Ultralekka konstrukcja

Prezentowana mysz REDRAGON Griffin M607 została zaprojektowana z dbałością o najmniejszy szczegół. Sprzęt dostosowano tak, aby każdy użytkownik był zadowolony i korzystał z niego z największą przyjemnością. Swoje przeznaczenie znajdzie u miłośników wirtualnych gier.

Griffin M607 1

OPROGRAMOWANIE

Aby w pełni cieszyć się możliwościami, jakie oferuje mysz GRIFFIN White, należy zainstalować dodatkowe oprogramowanie. W nim możliwa jest zmiana czułości DPI, dostosowanie podświetlenia RGB czy też zarządzanie 5 profilami.

Wysoka rozdzielczość sensora

Ruchy myszką są niezwykle ważne. To one często decydują o końcowym wyniku w grze komputerowej. REDRAGON Griffin M607 ma wbudowany sensor optyczny, który można dostosować pod daną rozgrywkę. Do wyboru jest 800, 1200, 1600, 2400 oraz 7200 DPI. Taka różnorodność pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb danego użytkownika. Wysoka rozdzielczość wypływa na precyzje ruchów, co przekłada się na jakość rozgrywki.

Przewodowa łączność

Mysz jest w stanie łączyć się z komputerem za pomocą przewodu o złączu USB. Kabel tego urządzenia jest wzmocniony specjalnym oplotem, który gwarantuje jego żywotność i odporność na nagłe pociągnięcia. Przewód ma zasięg aż 1,8 metra, dzięki czemu możesz korzystać z funkcji swojego komputera nawet wtedy, gdy nie znajdujesz się bezpośrednio obok niego.

Wiele przycisków, wiele możliwości

Mysz REDRAGON Griffin M607 ma aż siedem przycisków, które możesz odpowiednio zaprogramować. Dodanie idealnych ustawień pozwoli na maksymalną satysfakcję z gry. Wypracowane ustawienia możesz zapisać aż w 5 profilach. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu przed kolejną rozgrywką. Dla rozróżnienia poszczególnych profili zastosowano różne podświetlenia. Każdy z nich identyfikowany jest z innym kolorem. Mysz ma wbudowanych siedem fabrycznych efektów świetlnych. Wszystkimi parametrami można z łatwością sterować przy pomocy dedykowanego oprogramowania.

Odpowiednia konstrukcja

Odpowiednia konstrukcja sprzętu wpływa na zadowolenie użytkownika. Ergonomiczny kształt myszki REDRAGON Griffin M607 zapobiega męczeniu się nadgarstka, co znacznie poprawia wydajność gracza. Odpowiednio wyprofilowany grzbiet przylega do dłoni, co niweluje odczucie dyskomfortu i pozwala na długie sesje gamingowe.


Yt 2Yt 3

Cechy produktu Mysz Redragon Griffin (RED-M607)

Typ myszyOptyczna
Interfejs myszyUSB
Komunikacja myszyPrzewodowa
Minimalna rozdzielczość myszy7200 dpi
Liczba rolek1
Liczba przycisków myszy7
Długość kabla1,8 m
Wyprofilowanie myszyPraworęczne
Programowalne przyciskiTak
ProducentRedragon
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2023 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.