Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.
Opis Obudowa do komputera Cyclone APEX AX7 Blackout
Cyclone APEX AX7 to obudowa dla osób lubiących minimalistyczne piękno czerni bez ledów i doskonały współczynnik ceny do możliwości. Jej nowoczesne i przestronne wnętrze pomieści z łatwością najnowocześniejsze karty graficzne, płyty główne a nawet układy chłodzenia cieczą. Przewidziano miejsce na dwie chłodnice 240mm. Miłym dodatkiem jest spory otwór tacki płyty głównej ułatwiający montaż chłodzenia CPU. Rozplanowanie elementów obudowy jest ergonomiczne.
Najważniejsze cechy
W zestawie dwa ciche wentylatory 120mm
Przedni i boczny panel wykonany z hartowanego szkła
Obudowa Cyclone APEX AX7 Blackout posiada przedni i panel boczny wykonany ze szkła hartowanego. Pozwalają one bez przeszkód podziwiać komponenty zamontowane w jej wnętrzu.
Doskonałą wentylacja
Zastosowanie dwóch szerokich wlotów powietrza biegnących po bokach przedniego panelu w obudowie Cyclone APEX AX7 zapewnia bardzo wydajne chłodzenie zamontowanych podzespołów.
Cicha praca to podstawa
Dlatego do wymuszenia obiegu powietrza wykorzystano dwa ciche wentylatory 120mm, znajdujące się z przodu i tyłu obudowy. Użytkownik ma również dodania dodatkowych dwóch wentylatorów 120mm z przodu obudowy. Ich zastosowanie potęguje naturalnie wysoki dla dwukomorowej konstrukcji przepływ powietrza i zapewnia tym samym niskie temperatury zamontowanych w środku podzespołów.
Panel I/O
1x USB 3.0 i 2 x USB 2.0 na górze obudowy obudowy, gniazda dla słuchawek, mikrofonu oraz przyciski Power / Reset. Takie umiejscowienie złącz zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także chroni przed przypadkowym, mechanicznym uszkodzeniem pamięci pendrive wpiętej do gniazda.
Dwukomorowa konstrukcja to lepsze chłodzenie
W celu zapewnienia optymalnego układu wnętrza komputera, nowy model AX7 wykorzystuje dwukomorową konstrukcję. Górna komora przeznaczona jest dla większości komponentów, natomiast dolna dedykowana jest zasilaczowi i dyskom talerzowym. Umożliwia to rozdzielenie elementów standardowo znajdujących się w torze przepływu powietrza.
Cechy produktu Obudowa do komputera Cyclone APEX AX7 Blackout
Obudowa do komputera Cyclone APEX AX7… - Recenzje, opinie i komentarze
Ocena: 4 / 6 - 2 opinie
Avantu · Jest ok. obudowa firmy proline pod marką cyclone. Szkoda że nie ma instrukcji, bo ciężko się połapać gdzie niektóre elementy montować, a także nie wiadomo które śrubki gdzie idą jak ktoś ma mniejsze doświadczenie. Mało zdjęć, osobiście oglądałem ją w proline przed zakupem. Na stronie cyclone też zero informacji o obudowie. Żeby zamontować dysk twardy 3.5 trzeba wyciągnąć zasilacz. Na plus dużo miejsca w środku mimo dosyć kompaktowych rozmiarów. Wszystko montowane na śrubki ale w miarę przemyślane. Da się zrobić jakiś "cable maganement". Szkło hartowane bardzo ładnie się prezentuje, lecz u mnie panel boczny po przykręceniu dziwnie odstaje. Miejsc na wentylatory jest więcej niż w opisie, sam na początku nie wierzyłem że taka obudowa miała by miejsce na 2 wentylatory i nie myliłem się. Dołączone 2 wentylatory 120mm na złącze molex, które nie są ani za głośne ani zbyt wydajne. Jak dla mnie na plus wygląd, szkło hartowane oraz duża ilość filtrów przeciwkurzowych wyglądające na dobrej jakości.
Xenomorph · Totalne czajnizjum. Przyszła pogięta - acha, jak ktoś ma płytę w pełnym atx + wieżowe chłodzenie to będzie miał problem do niej to włożyć. Kpina. Lepsze budy były od codegena w latach 2000-2002.
Blacha miękka jak papier - trzeba uważać, żeby za mocno nie przycisnąć, bo można pogiąć.
Jedyny plus to szkło hartowane - obieg powietrza też bardzo dyskusyjny - acha - wentylatory zamontowane mają wtyczkę żeński molex - brak wtyczki choćby trzypinowej, by można było podpiąć do płyty głównej.
Do tanich zestawów na Matx - może ewentualnie być - ale taka b450 gaming plus już wchodzi na mikrometry.