Informacje archiwalne

Produkt o kodzie QWA-AC2600 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Qnap QWA-AC2600 karta sieci bezprzewodowej PCI Express (PCIe) 2.0, 2,4/5 GHz Dual Band Dual Concurrent (DBDC), 4 x 4 Multi-user MIMO

Dodaj swoją ocenę | kod: QWA-AC2600

Opis Qnap QWA-AC2600 karta sieci bezprzewodowej PCI Express (PCIe) 2.0, 2,4/5 GHz Dual Band Dual Concurrent (DBDC), 4 x 4 Multi-user MIMO

QWA-AC2600 to niskoprofilowa karta sieci bezprzewodowej PCI Express (PCIe) 2.0, 2,4/5 GHz Dual Band Dual Concurrent (DBDC), 4 x 4 Multi-user MIMO (MU-MIMO) z dwiema kartami NIC Qualcomm QCA9984, obsługująca szybkość do 2533 Mb/s (800 Mb/s w przypadku IEEE 802.11n (2,4 GHz) i 1733 Mb/s w przypadku IEEE 802.11ac (5 GHz)). Karta QWA-AC2600 może być wykorzystywana z komputerami z systemem Ubuntu/Linux lub serwerami QNAP NAS jako punkt dostępu lub stacja bazowa. Dzięki połączeniu lepszej kompatybilności 802.11n i szybszej łączności 802.11ac karta QWA-AC2600 umożliwia różnorodne zastosowania, w tym tworzenie bezprzewodowych sieci LAN w miejscu pracy i sieci internetu rzeczy (IoT) w terenie.
Najważniejsze cechy
  • Wykorzystanie standardów 802.11n i 802.11ac zapewnia szybką łączność bezprzewodową o niewielkich opóźnieniach z prędkością do 2533 Mb/s.
  • Dodatkową korzyścią z inwestycji w kartę QWA-AC2600 jest obsługa technologii Dual Band Dual Concurrent (DBDC), dzięki której może ona pełnić rolę punktu dostępu lub stacji bazowej.
  • Technologia 4 x 4 MU-MIMO pozwala karcie QWA-AC2600 na komunikację z wieloma klientami o różnych ścieżkach sygnałowych (strumieniach przestrzennych)
  • Karta QWA-AC2600 jest wyposażona w cztery odłączane wielokierunkowe anteny 5 dBi o dużym wzmocnieniu. Uniwersalne złącza RP-SMA pozwalają na wymianę anten w celu wzmocnienia sygnału i rozszerzenia zasięgu.
  • Karta QWA-AC2600 jest wyposażona w 80 centymetrowy kabel koncentryczny wysokiej częstotliwości, umożliwiający przedłużenie magnetycznej podstawy anten i zapewniający elastyczność konfiguracji i zasięgu.
  • Karta QWA-AC2600 obejmuje moduł aktywnego chłodzenia, dbający o optymalne rozpraszanie ciepła. Obroty wentylatora są dostosowywane w zależności od temperatury modułu.

Skrojona na miarę, prywatna sieć bezprzewodowa

Karta QWA-AC2600 jest kompatybilna z większością serwerów QNAP NAS z technologią PCIe*. Gdy używana jest aplikacja WirelessAP Station**, serwer NAS można zmienić w wysokowydajny punkt dostępu bezprzewodowego, z którym może się łączyć wiele urządzeń. Kartę QWA-AC2600 można także wykorzystać do zwiększenia zasięgu istniejącej sieci bezprzewodowej. W połączeniu z użytecznymi funkcjami (takimi jak DHCP i NAT) dostępnymi w aplikacji Network and Virtual Switch, karta QWA-AC2600 może być stosowana w wielu różnych zastosowaniach wymagających szybkiej, prywatnej łączności o małych opóźnieniach w środowisku domowym i/lub biurowym.

Zmień komputer z systemem Ubuntu/Linux lub serwer QNAP NAS w punkt dostępu bezprzewodowego/stację bazową
Z kartą QWA-AC2600 komputer z systemem Ubuntu*/Linux lub serwer QNAP NAS może pełnić rolę punktu dostępu/stacji bazowej dla innych urządzeń bezprzewodowych, umożliwiając im bezpośredni dostęp do zapisanych danych. Funkcję DBDC 2,4/5 GHz** karty QWA-AC2600 można skonfigurować na dwie sieci bezprzewodowe w celu zwiększenia wydajności. W przypadku jednego komputera z systemem Ubuntu/Linux lub serwera QNAP NAS można zainstalować kilka zestawów QWA-AC2600 i tym samym zwiększyć elastyczność konfiguracji i możliwości zastosowań opartych na sieci bezprzewodowej, wymagających bezpieczeństwa, prywatności i wydajnej pracy.

Zwiększenie przepustowości w celu usprawnienia działania zatłoczonych sieci Wi-Fi

Bezprzewodowe podłączenie wielu urządzeń za pośrednictwem routera w celu uzyskania dostępu do plików na serwerze NAS może prowadzić do utrudnienia ruchu i spowolnić przesył danych. A może wyeliminować pośrednika i uzyskać bezpośredni dostęp do serwera NAS? Wystarczy zainstalować QWA-AC2600 na serwerze QNAP NAS i skorzystać z aplikacji WirelessAP Station. Rozwiązanie to błyskawicznie zmieni serwer NAS w bezpieczny, bezprzewodowy punkt dostępu, co pozwoli na bezpośrednie połączenie wielu urządzeń, uzyskując optymalną prędkość dostępu.

Zwiększenie zasięgu działania sieci zapewni bezprzewodowe połączenie z dowolnego miejsca na świecie

Korzystając z modelu QWA-AC2600, można zmienić serwer QNAP NAS w drugi punkt dostępu bezprzewodowego w domu lub w miejscu pracy. Model QWA-AC2600 obsługuje kanały 2,4G / 5G i jest wyposażony w cztery 5 dBi demontowalne wielokierunkowe anteny, zwiększające siłę sygnału i zasięg działania. Model QWA-AC2600 umożliwia użytkownikom bezpośrednie połączenie urządzeń z serwerem NAS w celu uzyskania dostępu do plików i usług, zapewniając znakomitą jakość połączenia bezprzewodowego w dowolnym miejscu.

Cechy produktu Qnap QWA-AC2600 karta sieci bezprzewodowej PCI Express (PCIe) 2.0, 2,4/5 GHz Dual Band Dual Concurrent (DBDC), 4 x 4 Multi-user MIMO

ProducentQNAP
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami