Serwer plików QNAP TS-1685-D1531-32G 16-bay TurboNAS, SATA 6G, Intel Xeon 2.2GHz six-core, 32G RAM, 4xGbE LAN, 2x10GbE, 3xUSB 3.0, 6xM.2

Producent: QNAP, Kod: QNAP_TS-1685-D1531-32G, Nr katalogowy: TS-1685-D1531-32G

Opis Serwer plików QNAP TS-1685-D1531-32G 16-bay TurboNAS, SATA 6G, Intel Xeon 2.2GHz six-core, 32G RAM, 4xGbE LAN, 2x10GbE, 3xUSB 3.0, 6xM.2

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
Model TS-1685 obsługuje do dwunastu dysków twardych 3,5 cala i czterech dysków SSD 2,5 cala. To bardzo pojemny, solidny i niezawodny biznesowy serwer NAS z procesorem Intel® Xeon® D. Zaprojektowano go z myślą o optymalizacji infrastruktury informatycznej przedsiębiorstw. TS-1685 wyposażono w trzy gniazda PCIe, do których można podłączyć kartę sieciową 10GbE/40GbE, dysk SSD NVMe PCIe, karty graficzne i karty rozszerzeń USB 3.1
Najważniejsze cechy
 • Ujednolicone rozwiązanie do pamięci masowej NAS i SAN iSCSI
 • Wbudowane złącza SATA M.2 6 Gb/s
 • Technologia Qtier i pamięć podręczna na SSD

16-wnękowe centrum danych o ogromnej pojemności


TS-1685 obsługuje do 16 dysków twardych, zapewniając wystarczająco dużo miejsca, aby pełnić rolę pojemnego centrum danych. Wysokiej jakości komponenty sprzętowe zapewniają optymalną wydajność w różnych scenariuszach zastosowań.

Ts 1685 Hardware En1


   1. 12 gniazd SATA 6 Gb/s na dyski HDD/SSD 3,5/2,5 cala

   Ogromny potencjał w zakresie magazynowania dzięki możliwości zastosowania pojemnych dysków twardych i szybkich dysków SSD.

   2. 4 gniazda SATA 6 Gb/s na dyski SSD 2,5 cala

   Natywna obsługa szybkiej transmisji danych SATA 6 Gb/s umożliwia korzystanie z pamięci podręcznej na SSD.

   3. Wyświetlacz LCD

   Przedstawia informacje o systemie w czasie rzeczywistym, co ułatwia zarządzanie.

   4. Szybkie kopiowanie przez USB

   Naciśnij przycisk Kopiuj, aby błyskawicznie utworzyć kopię zapasową danych z zewnętrznych urządzeń i zapisać ją na serwerze NAS albo odwrotnie.

   5. 6 wbudowanych gniazd dysków SSD M.2

   Obsługuje dyski SSD SATA M.2 6 Gb/s w obudowach 2242, 2260, 2280 i 22110, co zapewnia największą elastyczność w konfiguracji warstwowej pamięci masowej. Model TS-1685 wyposażono w moduły chłodzące M.2, które utrzymują odpowiednią temperaturę i stabilność działania dysków SSD M.2.


   6. Procesor Intel Xeon D

   Energooszczędny procesor SoC w technologii 14 nm, który obsługuje pamięć RAM DDR4 i zapewnia dużą przepustowość w ramach połączeń PCIe Gen.3.

   7. Pamięć DDR4 2133 MHz

   Obsługuje cztery moduły DDR4 składające się na maksymalnie 128 GB pamięci RAM. Dostępne są wersje ze wstępnie zainstalowaną 16 / 32 / 64 / 128 GB pamięcią RAM.

   8. 3 gniazda na karty rozszerzeń PCIe

   Dwa gniazda PCIe Gen3 x8 i jedno PCIe Gen2 x4. Obsługa kart 10GbE/ 40GbE, SSD PCIe NVMe, zewnętrznych kart graficznych i kart rozszerzeń USB 3.1.

   9. Gniazdo audio 3,5 mm

   Podłącz głośniki lub słuchawki, aby słuchać dźwięku bezpośrednio z serwera NAS.

   10. 4 porty Gigabit Ethernet

   Idealne do łączenia usług, trunkingu portów i konfiguracji MPIO.

   11. 2 wbudowane porty sieciowe 10GBASE-T

   Pełna obsługa szybkich sieci 10GbE na potrzeby transmisji danych iSCSI/NFS/CIFS.

   12. Inteligentne chłodzenie poszczególnych obszarów

   Osobno wykrywa temperatury procesora i dysku twardego, aby dynamicznie sterować szybkością wentylatora i pracować ciszej.

   13. Wbudowany głośnik

   Obsługuje bezpośrednie odtwarzanie dźwięku i głosowych ostrzeżeń systemu.


Procesor Intel Xeon D, wyjątkowa wydajność


Model TS-1685 wyposażono w wysoko wydajny, wielordzeniowy procesor Intel Xeon D i maksymalnie 128 GB pamięci RAM DDR4 (wstępnie zainstalowane 16 /32 / 64 / 128 GB pamięci RAM). Jest on wyjątkowo wydajny dzięki przepustowości na poziomie 2339 MB/s i doskonale sprawdza się w zastosowaniach, w których obciążenie procesora jest duże, takich jak wirtualizacja czy obsługa dużej liczby jednoczesnych połączeń.


SSD M.2 SATA 6 Gb/s i pamięć podręczna na dyskach SSD 2,5 cala z optymalizacją przy użyciu Qtier


TS-1685 ma cztery gniazda na dyski SSD 2,5 cala przeznaczone do buforowania umożliwiającego podniesienie wydajności przetwarzania operacji we/wy (IOPS) i przyspieszenie przesyłania danych. Sześć opcjonalnych dysków SSD M.2 SATA 6 Gb/s pozwala uzyskać większą niezawodność. Korzystanie z pamięci podręcznej na SSD podnosi ogólną wydajność systemu i znakomicie usprawnia działanie w zastosowaniach wymagających wielu losowych operacji wejścia/wyjścia na sekundę, takich jak bazy danych i wirtualizacja. Technologia Qtier firmy QNAP umożliwia korzystanie z automatycznego pozycjonowania bloków danych w modelu TS-1685, które nieustannie optymalizuje efektywność wykorzystania miejsca na dyskach SSD M.2, SSD, pojemnych dyskach SATA i opcjonalnych dyskach SSD NVMe PCIe oraz przyspiesza obsługę danych. Priorytet alokacji na żądanie w aplikacji Qtier zapewnia elastyczność organizowania warstwowej pamięci masowej odpowiednio do danego środowiska i wymagań.

Wbudowane porty 10GbE zgodne ze standardem 40GbE


Ts 1685 10gbesolution1

Model TS-1685 wyposażono nie tylko w cztery wbudowane porty Gigabit Ethernet, ale i dwa 10GBASE-T, co pozwala na pełną obsługę szybkich sieci 10GbE, które zapewniają dużą przepustowość firmom potrzebującym większej wydajności do wirtualizacji oraz szybkiego wykonywania kopii zapasowych i przywracania stale rosnących ilości danych. W dodatkowych gniazdach PCIe można zainstalować dodatkowo karty sieciowe 10GbE/ 40GbE. Jeśli wziąć pod uwagę potencjalnie wysoką pojemność pamięci masowej, gotowy do obsługi połączeń 10GbE serwer TS-1685 to doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą przechowywać ogromne ilości danych i szybko je przesyłać.

Zasilacz o mocy 550 W do obsługi trybu passthrough GPU


Ts 1685 Power1

Karty graficzne są zoptymalizowane pod kątem obliczeń i przekształceń graficznych, ale wymagają znacznie więcej energii w porównaniu z innym sprzętem. Do modelu TS-1685 dostępny jest opcjonalny zasilacz o mocy 550 W, który może zasilać kartę graficzną AMD Radeon RX 480, co pozwala na płynną obsługę trybu passthrough GPU w maszynach wirtualnych.


QTS 4.3 - najbardziej intuicyjny i inteligentny system operacyjny serwerów NAS


Qts223

Dzięki licznym, modułowym aplikacjom i funkcjom QTS podnosi efektywność zarządzania, osobistą produktywność, jakość obsługi multimediów itd. Aby uprościć obsługę i administrowanie, do systemu dodano nowe, inteligentne usługi oparte na agentach. Przyjazny dla użytkownika system QTS ma inteligentny pulpit, który umożliwia szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji, monitorowanie ważnych informacji o systemie w czasie rzeczywistym oraz otwieranie wielu okien aplikacji w celu efektywnego wykonania różnych zadań jednocześnie. Oprócz tego w systemie znajduje się App Center, który zawiera aplikacje do instalacji na żądanie, pozwalające na rozszerzenie funkcjonalności serwera NAS. System QTS zawiera zaawansowane funkcje i zapewnia zoptymalizowaną obsługę usług chmurowych niezależnie od urządzenia, platformy i lokalizacji.


Zoptymalizowana wydajność na potrzeby wirtualizacji z zastosowaniem VMware oraz iSER


Vm Iser2

TS-1685 obsługuje rozszerzenia iSCSI do protokołu RDMA (iSER), dzięki czemu można podnieść wydajność transferu danych na serwerze TS-1685 jako pamięci masowej VMware ESXi i zmniejszyć obciążenie procesora serwera ESXi. iSER może podnieść wydajność o 20%, więc stanowi niezbędne narzędzie umożliwiające optymalizację w wymagających środowiskach wirtualizacji.


QRM+: rozwiązanie do centralnego zarządzania sieciową infrastrukturą obliczeniową


Qrm Plus1

QRM+ to rozwiązanie firmy QNAP do centralnego zarządzania serwerami zdalnymi zaprojektowane dla zespołów IT. Jest to pojedyncze rozwiązanie umożliwiające wykrywanie, mapowanie i monitorowanie wszystkich kluczowych urządzeń komputerowych w sieci (w tym serwerów, komputerów, klientów uproszczonych) oraz zarządzanie nimi. Procesy te są łatwiejsze dzięki graficznemu diagramowi topologii. QRM+ obsługuje IPMI 2.0, udostępnia zdalny zestaw KVM (klawiatura, wideo i mysz) do określonych urządzeń IPMI, a także umożliwia śledzenie każdej akcji dzięki rejestrowaniu i odtwarzaniu działań KVM. Dzięki scentralizowanemu zarządzaniu przy użyciu QRM+ w modelu TS-1685 znacznie poprawia się bezpieczeństwo infrastruktury IT i urządzeń, a rozwiązywanie problemów i analiza wydajności zasobów sieciowych stają się prostsze.


Monitorowanie wielu serwerów NAS i zarządzanie nimi przy użyciu Q'center


Qcenter333

Q'center zmienia TS-1685 w system centralnego zarządzania wieloma serwerami QNAP NAS. Po zainstalowaniu aplikacji Q'center w obszarze QTS App Center można za pomocą serwera TS-1685 centralnie kontrolować serwery QNAP NAS w różnych lokalizacjach, monitorować dzienniki systemowe, zarządzać aktualizacjami oprogramowania układowego i konserwacją, a także korzystać ze znacznych ułatwień. Rozwiązanie to jest ekonomiczne, wygodne i elastyczne. Zarządzanie wieloma serwerami QNAP NAS staje się proste i efektywne.

Strumieniowa transmisja w 4K na żywo w chmurze prywatnej


Emisje na żywo pozwalają na interakcje z odbiorcami i podnoszą poziom zaangażowania, więc potencjał zastosowań związanych z biznesem i stylem życia jest ogromny. Model TS-1685 obsługuje DJ2 Live - wyjątkową platformę emisji w czasie rzeczywistym opartą na chmurze prywatnej i umożliwiającą transmitowanie wideo 4K na żywo. W związku z tym stanowi kompletne rozwiązanie łączące w sobie funkcje emisji na żywo, pamięci masowej i udostępniania. Obraz może być rejestrowany przy użyciu komputerów, urządzeń mobilnych lub kamer internetowych i strumieniowo przesyłany na żywo przez intranet do DJ2 Live. Wszystkie materiały wideo mogą być zapisywane w prywatnym, bezpiecznym obszarze w pojemnym modelu TS-1685. Oprócz tego dostępna jest funkcja transmisji do usług wideo, takich jak YouTube czy Facebook w celu uniwersalnej emisji na żywo.

QmailAgent ułatwia zarządzanie pocztą e-mail

QmailAgent ułatwia przetwarzanie ogromnych ilości wiadomości e-mail dzięki centralnemu zarządzaniu kontami poczty i przełączaniu między nimi. W aplikacji tej można pisać, czytać i organizować e-maile, a nawet załączać pliki do wiadomości bezpośrednio z serwera TS-1685. Z oprogramowaniem QmailAgent współpracuje aplikacja QmailClient przeznaczona do systemów iOS i Android, która pozwala wygodnie korzystać z wielu kont e-mail na urządzeniach mobilnych. Programu QmailAgent można też używać w połączeniu z narzędziem Qsirch, które umożliwia wyszukiwanie w plikach .eml przechowywanych na serwerze TS-1685, albo z aplikacją Qcontactz, która pomaga szybko wysyłać wiadomości e-mail do wybranych użytkowników lub grup.


Wszechstronne rozwiązanie do całodobowego monitoringu


Surveillance Solution1

Aplikacja Surveillance Station to profesjonalny system zarządzania nagraniami wideo (VMS) przeznaczony do monitoringu sieciowego. Ma prosty interfejs zarządzania, umożliwia obsługę ponad 3000 modeli kamer IP i zakup dodatkowych licencji na kanały kamer. Obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym, rejestrowanie oraz odtwarzanie sygnału wideo i audio przy użyciu wielu niestandardowych ustawień. Aby zapewnić bezpieczeństwo pomieszczeń biurowych, można zainstalować aplikację Vmobile w urządzeniu z systemem iOS lub Android w celu zarządzania monitorowanymi kanałami niezależnie od czasu i miejsca. Dostępna jest też aplikacja mobilna Vcam, która pozwala wykorzystać urządzenie mobilne jako kamerę sieciową i bezpośrednio zapisywać rejestrowany materiał wideo na serwerze TS-1685. Model TS-1685 obsługuje 8 bezpłatnych kanałów kamer IP, a liczbę tę można rozszerzyć do 80 poprzez zakup dodatkowych licencji.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-1685-D1531-32G 16-bay TurboNAS, SATA 6G, Intel Xeon 2.2GHz six-core, 32G RAM, 4xGbE LAN, 2x10GbE, 3xUSB 3.0, 6xM.2

Liczba zatok na dyski16
Pojemność pamięci RAM32 GB
Maksymalna pojemność RAM128 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd m.26
Liczba gniazd USB 3.03
Liczba gniazd LAN4
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit
Liczba gniazd PICe3
Moc zasilacza250 W
Zasilacz redundantnyNie
ProcesorIntel Xeon Processor D-1531, 6-core 2,2 GHz
Pamięć RAM2x16GB DDR4
Max RAM128GB
Ilość slotów pamięci4 szt
Pamięć flash512MB
Ilość dysków12 szt
Rodzaj dysków2,5"/3,5" HDD/SSD
Ilość dysków SSD4 szt
Ilość dysków M.26 szt
10GBASE-T2 szt
Gigabit LAN4 szt
USB 3.03 szt
Wbudowany głośnik1 szt
Wymiary303,84 x 369,89 x 319,8 mm
Waga16 kg
Pobór mocy61/127
Zasilacz250 W
PCIe Gen.3x82 szt
PCIe Gen.2x41 szt
Wentylatory systemowe3x92 mm
Wentylator procesora2x9 cm
Sloty wolne-zajęte2/2 szt
ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Lubin:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań Ratajczaka:Brak towaruBrak towaru
Wrocław Biskupia:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
Serwer plików Synology DS1821+ 8-bay, AMD Ryzen V1500B 4-core 2.2 GHz, 4 GB DDR4 ECC, 2 (NVMe) 4xGbE LAN, 4x USB 3.0, 2x eSATA, 1x Gen3 x8 slotSerwer plików Synology DS1821+ 8-bay, AMD Ryzen V1500B 4-core 2.2 GHz, 4 GB DDR4 ECC, 2 (NVMe) 4xGbE LAN, 4x USB 3.0, 2x eSATA, 1x Gen3 x8 slot4829,-13170 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików QNAP TS-473A-8G 4-Bay NAS, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHz, 8GB RAM, 2x 2,5 GbE LAN, 4x USB 3.2, 2x M.2 2280, 2x PCIeSerwer plików QNAP TS-473A-8G 4-Bay NAS, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHz, 8GB RAM, 2x 2,5 GbE LAN, 4x USB 3.2, 2x M.2 2280, 2x PCIe3744,-14255 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Serwer plików QNAP TS-453D-8G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 8G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIeSerwer plików QNAP TS-453D-8G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 8G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIe3028,-14971 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików Synology DS220+ 2-bay, SATA 6G, Intel Celeron J4025 2-core 2.0 GHz, 2GB RAM, 2xGbE LAN, 2xUSB 3.0Serwer plików Synology DS220+ 2-bay, SATA 6G, Intel Celeron J4025 2-core 2.0 GHz, 2GB RAM, 2xGbE LAN, 2xUSB 3.01598,9816400 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Serwer plików Asustor AS4004T 4-bay, SATA 6G, 1,6GHz Dual-Core Intel Marvell, 2G RAM DDR4, 1 x 10GbE LAN, 2 x GbE LAN, 2 x USB 3.0Serwer plików Asustor AS4004T 4-bay, SATA 6G, 1,6GHz Dual-Core Intel Marvell, 2G RAM DDR4, 1 x 10GbE LAN, 2 x GbE LAN, 2 x USB 3.01599,-16400 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniuOcena: 5
Serwer plików QNAP TS-251D-2G rozbudowany do 8G 2-bay, Intel Celeron J4025 2.0 GHz Dual Core, 8G RAM, 1xGbE LAN, 2xUSB 3.0, 3xUSB 2.0, HDMI, 1 PCIe GSerwer plików QNAP TS-251D-2G rozbudowany do 8G 2-bay, Intel Celeron J4025 2.0 GHz Dual Core, 8G RAM, 1xGbE LAN, 2xUSB 3.0, 3xUSB 2.0, HDMI, 1 PCIe G1575,-16424 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików Asustor AS5202T NIMBUSTOR 2 2-bay, Intel Celeron J4005 Dwurdzeniowy 2.0 GHz, 2GB RAM DDR4, 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2, HDMI 2.0aSerwer plików Asustor AS5202T NIMBUSTOR 2 2-bay, Intel Celeron J4005 Dwurdzeniowy 2.0 GHz, 2GB RAM DDR4, 2x2.5 GbE LAN, 3x USB 3.2, HDMI 2.0a1499,-16500 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniuOcena: 5


Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS

Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.

Dodaj komentarz:Ocena:


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami