Informacje archiwalne

Produkt o kodzie TS-364-8G został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

Serwer plików QNAP TS-364-4G, rozbudowany do 8G, 3-Bay NAS,Intel Celeron N5105/N5095 4-core/4-thread processor, 8GB RAM DDR4, 3x USB 3.2, 1x 2,5 GbE

Dodaj swoją ocenę | kod: TS-364-8G

Opis Serwer plików QNAP TS-364-4G, rozbudowany do 8G, 3-Bay NAS,Intel Celeron N5105/N5095 4-core/4-thread processor, 8GB RAM DDR4, 3x USB 3.2, 1x 2,5 GbE

3-zatokowy TS-364 nie tylko pozwala cieszyć się wyższą wydajnością i ochroną danych RAID 5 przy użyciu najmniejszej liczby dysków, ale także oferuje gniazda M.2 SSD i wydajną pamięć masową z automatycznym warstwowaniem w celu uzyskania optymalnej wydajności systemu. Model TS-364 obsługuje do 16 GB pamięci RAM i jest wyposażony w port 2,5 GbE, który usprawnia codzienne użytkowanie oraz umożliwia uruchamianie kompaktowych maszyn wirtualnych i kontenerów. Użytkownicy domowi mogą również korzystać z możliwości portalu multimedialnego modelu TS-364 do przesyłania strumieniowego i udostępniania zdjęć, muzyki i filmów na wszystkich swoich urządzeniach.
Najważniejsze cechy
 • Intel® Celeron® N5105/N5095 4-core/4-thread processor, Tryb turbo do 2.9 GHz
 • 2 x M.2 2280 PCIe Gen 3 x2 slots
 • Intel® UHD Graphics
 • Natychmiast zwiększ prędkość transferu plików 2,5 razy, korzystając z istniejących kabli CAT5e.
 • Zbuduj bezpieczną macierz RAID 5 z trzema dyskami, aby zoptymalizować pojemność pamięci masowej i chronić przed awarią jednego dysku.
 • Port USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) umożliwia szybkie udostępnianie plików i intensywny transfer danych.
 • Sprzętowe dekodowanie 4K H.264 i transkodowanie w czasie rzeczywistym zapewniają płynne wrażenia multimedialne na dużym ekranie.
 • Podwójne gniazda M.2 PCIe Gen 3 NVMe SSD umożliwiają akcelerację pamięci podręcznej lub pule pamięci SSD w celu zwiększenia wydajności lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów AI.
 • Technologia Qtier umożliwia stałą optymalizację przechowywania.
 • 8GB pamięci RAM

Czterordzeniowa wysoka wydajność

Model TS-364 został zaprojektowany z myślą o domach i małych biurach, umożliwiając bezproblemowe zarządzanie plikami i korzystanie z multimedialnej rozrywki, a także niezawodną ochronę danych. Wykorzystuje czterordzeniowy procesor Intel Celeron N5105/N5095 (z przyspieszeniem do 2,9 GHz), ma 3,5-calowe wnęki na dyski SATA 3 Gb/s i 6 Gb/s, obsługuje do 16 GB pamięci RAM i 256-bitowe szyfrowanie AES ( zarówno dla pełnych woluminów NAS, jak i folderów współdzielonych) chroni poufność wrażliwych danych bez obniżania wydajności.

Elegancki wygląd, efektywny przepływ powietrza

TS-364 ma stylowy i elegancki wygląd z koncepcją wzornictwa przemysłowego. Efektywny przepływ powietrza zapewnia lepsze chłodzenie, zapewniając płynną pracę nawet przy największych obciążeniach. Beznarzędziowa instalacja 3,5-calowego dysku twardego umożliwia łatwiejszą konfigurację i konserwację systemu, a diody LED na panelu przednim pomagają w sprawdzaniu stanu systemu.

Przyspiesz rozpoznawanie obrazów i buforowanie w oparciu o sztuczną inteligencję dzięki rozszerzeniu TPU i PCIe

Model TS-364 jest wyposażony w dwa gniazda M.2 PCIe Gen3 umożliwiające przyspieszenie pamięci podręcznej lub pule pamięci SSD w celu zwiększenia wydajności lub Edge TPU do rozpoznawania obrazów AI

Ciesz się zoptymalizowaną wydajnością SSD z dodatkową alokacją nadmiarową

Ponieważ ceny dysków SSD stają się coraz bardziej przystępne dla użytkowników domowych i małych firm, nigdy nie było lepszego czasu na korzystanie z dysków SSD w NAS! Dzięki dużej szybkości i bardzo małym opóźnieniom dyski SSD sprawiają, że codzienne korzystanie z NAS jest szybsze, bardziej responsywne, a także umożliwia szybsze tworzenie kopii zapasowych, płynniejsze korzystanie z multimediów i zoptymalizowaną wirtualizację. System QTS jeszcze bardziej zwiększa funkcjonalność dysków SSD, obsługując definiowaną programowo dodatkową alokację nadmiarową SSD RAID (OP), umożliwiającą przydzielenie dodatkowej przestrzeni operacyjnej (do 60%) w celu optymalizacji szybkości i trwałości losowego zapisu na dysku SSD. Dzięki zastosowaniu SSD OP nawet niedrogie dyski SSD klasy konsumenckiej mogą osiągnąć poziom wydajności i wytrzymałości podobny do dysków SSD klasy korporacyjnej.

Zbuduj szybkie środowisko sieciowe 2.5GbE

QNAP oferuje kompleksowe, ekonomiczne rozwiązania pamięci masowej i sieciowe, które zapewniają szereg możliwości łączności. Łatwo i elastycznie uaktualnij teraz swoje miejsce pracy lub sieć domową, aby obsługiwać aplikacje wymagające dużej przepustowości.

Zwiększ produktywność dzięki wielu portom USB

Dzięki dwóm portom USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s) i jednemu portowi USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s) możesz szybko tworzyć kopie zapasowe i przesyłać duże pliki do/z serwera TS-364. Możesz także podłączyć telefony komórkowe, zasilacze UPS, drukarki i inne kompatybilne urządzenia USB, aby uzyskać większą funkcjonalność i potencjał aplikacji.

Szybsza identyfikacja obrazu dzięki zintegrowanemu silnikowi Intel OpenVINO AI.

Dzięki zintegrowanym zasobom obliczeniowym Intel OpenVINO AI model TS-364 zwiększa wydajność rozpoznawania obrazów AI bez wpływu na inne aplikacje lub usługi. QNAP AI Core działa głównie z aplikacją QuMagie.

QTS 5, szybki, płynny i łatwy w użyciu!

Model TS-364 jest standardowo wyposażony w system operacyjny QTS 5, który zapewnia obsługę nowej generacji dzięki zaktualizowanemu jądru systemu, zoptymalizowanemu interfejsowi użytkownika i zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń.

System wideokonferencyjny i prezentacja bezprzewodowa dla przedsiębiorstw

Model TS-364 może być używany z QNAP KoiMeeter w celu zbudowania wysokiej jakości systemu wideokonferencyjnego. Dzięki wyjściu 4K możesz zobaczyć każdy szczegół w udostępnionych ekranach, przeglądarkach internetowych i spotkaniach online. Ważne pliki można udostępniać za pomocą wbudowanego pokoju rozmów, a rozmowy wideo i wiadomości można nagrywać na serwerze TS-364 w celu późniejszego odtwarzania lub archiwizacji.

Chroń swoje dane przed zagrożeniami ransomware

Migawki są zaawansowaną metodą tworzenia kopii zapasowych i zwykle są zarezerwowane dla zaawansowanych biznesowych serwerów NAS. QNAP zapewnia migawki w standardzie dla wszystkich serwerów NAS - w tym TS-364. Migawki działają poprzez rejestrowanie bieżącego stanu systemu, co pozwala na jego przywrócenie w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w ograniczaniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

Centralnie przechowuj i chroń swoją ogromną kolekcję multimediów

TS-364 to prywatna chmura osobista do przechowywania filmów, nagrań wideo, zdjęć i plików, które są bezpiecznie dostępne w dowolnym miejscu i czasie.

Przesyłaj wszystkie multimedia na każde urządzenie w domu

TS-364 to kompletne centrum multimedialne, umożliwiające szybkie i łatwe przesyłanie strumieniowe zdjęć, muzyki i wideo do telewizorów, komputerów i urządzeń mobilnych.


Podłącz do telewizora lub monitora przez HDMI

Dzięki wyjściu HDMI model TS-364 umożliwia bezpośrednie korzystanie z treści multimedialnych, korzystanie z przeglądarek internetowych, zarządzanie serwerem NAS lub oglądanie nagrań z monitoringu lub transmisji na żywo na serwerze NAS.

Chroń swoje dane dzięki większemu bezpieczeństwu

Model TS-364 zapewnia zaawansowane ustawienia prywatności i bezpieczeństwa, ale jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Oprócz blokowania adresów IP i łączności HTTPS istnieje więcej aplikacji, które pomagają zapewnić optymalny poziom ochrony NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

Uzyskaj dostęp do swojego NAS z dowolnego miejsca

Usługa myQNAPcloud umożliwia szybki i łatwy zdalny dostęp do Twojego TS-364, umożliwiając stałe połączenie bez konieczności konfigurowania złożonych ustawień sieciowych. Dzięki myQNAPcloud Link otrzymujesz unikalną nazwę domeny dla swojego TS-364 i automatycznie połączysz się przy użyciu najlepszej metody opartej na środowisku sieciowym.

Aplikacje kontenera hosta

Jeśli interesuje Cię Docker lub jesteś programistą-hobbystą, Container Station na TS-364 integruje lekkie technologie wirtualizacji LXD i Docker, umożliwiając uruchamianie wszelkiego rodzaju samodzielnych aplikacji. Możesz pobierać aplikacje z wbudowanego Docker Hub, w tym popularne i w pełni skonfigurowane aplikacje, i wdrażać je jednym kliknięciem. Od inteligentnych domów po aplikacje multimedialne - możesz odkryć swoją kreatywność i ożywić aplikacje kontenerowe.

Oprócz aplikacji Container Station w App Center dostępnych jest więcej aplikacji (w tym narzędzia do tworzenia kopii zapasowych/synchronizacji, zarządzania treścią, komunikacji, pobierania i rozrywki). Po prostu kliknij i zainstaluj na żądanie, aby jeszcze bardziej rozszerzyć funkcjonalność swojego TS-364.

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Model TS-364 zapewnia centrum aplikacji, które zawiera bogate w funkcje aplikacje, które rozszerzają potencjał NAS!
Apka222
Apka223

Kontrola stanu dysków twardych

Dyski twarde są sercem Twojego NAS, a zapewnienie ich długoterminowej kondycji i niezawodności jest absolutnie kluczowe. Firma QNAP udostępnia różne metody i narzędzia pomagające monitorować stan dysku twardego, zapewniając możliwość podejmowania proaktywnych decyzji w celu ochrony danych i plików.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TS-364-4G, rozbudowany do 8G, 3-Bay NAS,Intel Celeron N5105/N5095 4-core/4-thread processor, 8GB RAM DDR4, 3x USB 3.2, 1x 2,5 GbE

Liczba zatok na dyski3
Pojemność pamięci RAM8 GB
Maksymalna pojemność RAM16 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4 SODIMM
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd USB 3.03
Liczba gniazd HDMI1
Liczba gniazd LAN1
Wspierany stadnard LAN2,5 Gigabit
Wymiar142 x 150 x 260 mm
ProcesorIntel Celeron N5105/N5095
Taktowanie procesora2,9 GHz
GrafikaIntel UHD Graphics
Wentyalator1x92 mm
ProducentQNAP


 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2024 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.