Promocja! Kup taniej wysyłkowo... Cena internetowa:
18389,00 zł
Cena detaliczna:
18760,00 zł
Darmowa dostawaDarmowa dostawa
Zobacz szczegóły

Produkt wycofany z oferty. Nie będzie już. Zapraszamy do wyszukania zamiennika.

Sprawdź Bestsellery w kategorii Serwery plików NAS
Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h

Serwer plików QNAP TVS-1282T3-i7-64G 12-Bay, 2.5" SATAx4, Intel Core i7-7700 3.6 GHz quad, 64GB DDR4 , 4xGbE LAN, 2x 20Gbase-T port, USB 3.0x5

Dodaj swoją ocenę | Producent: QNAP | kod: QNAP_TVS-1282T3-i7-64G | nr katalogowy: TVS-1282T3-i7-64G

Opis Serwer plików QNAP TVS-1282T3-i7-64G 12-Bay, 2.5" SATAx4, Intel Core i7-7700 3.6 GHz quad, 64GB DDR4 , 4xGbE LAN, 2x 20Gbase-T port, USB 3.0x5

Darmowy Transport za pomocą GLS, Paczkomatu i Paczki w Ruchu
TVS-1282T3 to rozwiązanie łączące interfejsy Thunderbolt™, NAS oraz iSCSI SAN. Urządzenie wyposażono w cztery porty Thunderbolt™ 3, co umożliwia płynną współpracę maksymalnie 4 komputerów Mac® i komputerów z systemem Windows®. Gdy dodać do tego zwiększoną przepustowość pozwalającą płynnie przesyłać i edytować pliki wideo 4K, model ten stanowi idealną propozycję dla użytkowników używających komputerów Mac® i Windows® z interfejsem Thunderbolt do obróbki treści 4K
Najważniejsze cechy
 • Wbudowane gniazda SATA M.2 6 Gb/s oraz gniazda SSD 2,5 cala.
 • Technologia Qtier i pamięć podręczna SSD zapewniają wydajność pamięci masowej przy nieprzerwanej pracy.
 • Aplikacja Sieć i przełącznik wirtualny wspomaga dystrybucję ruchu sieciowego i przydziela dedykowaną przepustowość różnym aplikacjom.
 • Cztery porty Thunderbolt™ 3 (40 Gb/s) i dwa porty sieciowe 10 GbE umożliwiają edytowanie filmów w czasie rzeczywistym i błyskawiczne udostępnianie plików.
 • Transkoduje wideo 4K H.264 na bieżąco lub offline
 • Dostępne są cztery kombinacje połączeń z komputerami Mac/PC i grupami JBOD, co daje dużą elastyczność podłączania, udostępniania i rozbudowy.
 • Pojemność pamięci masowej można w elastyczny sposób rozbudowywać z użyciem modułów rozszerzających pamięci masowej QNAP i technologii wirtualnych grup JBOD (VJBOD).
W modelu TVS-1282T3 zastosowano wielordzeniowe procesory Intel siódmej generacji wykonane w technologii 14 nm, a całość zaprojektowano z myślą o warstwowej obsłudze pamięci masowej, partycjonowaniu według aplikacji i dystrybucji ruchu sieciowego, co przekłada się na wyjątkową wydajność w krytycznych zastosowaniach.


Serwer NAS z interfejsem Thunderbolt 3: wyjątkowa wydajność


Thunderbolt3 Performance2

Wyposażony w wydajne procesory Intel siódmej generacji model TVS-1282T3 jest dostępny w trzech opcjach sprzętowych: z czterordzeniowym procesorem Intel Core i5 z 16 GB pamięci RAM DDR4 bądź z czterordzeniowym procesorem Intel Core i7 z 32 GB lub 64 GB pamięci RAM DDR4. Wszystkie opcje zapewniają wysoką wydajność systemu w zastosowaniach intensywnie korzystających z procesora. W serwerze NAS TVS-1282T3 poza interfejsami Thunderbolt 3 dla szybszego transferu danych są też dwa porty 10GbE, co daje niezwykłą elastyczność konfigurowania połączeń sieciowych. Porty Thunderbolt 3 modelu TVS-1282T3 są zgodne z kablami i urządzeniami USB Type-C oraz obsługują połączenia 10 Gb/s w standardzie USB 3.1 Gen2, co pozwala korzystać z nowych, szybszych zewnętrznych urządzeń USB tj. dyski lub obudowy z dyskami do przesyłania dużych plików multimedialnych.

Certyfikowany kabel Thunderbolt 3


Tvs 1282t3 Thunderbolt3 Test1282

Interfejs Thunderbolt 3 nowej generacji zapewnia transmisję danych z szybkością do 20 Gb/s w obu kierunkach. Aby cieszyć się maksymalną wydajnością i optymalnym przydzielaniem przestrzeni dyskowej na serwerze NAS, należy używać certyfikowanego kabla Thunderbolt 3 40 Gb/s (z symbolem Thunderbolt i cyfrą "3") z dyskami SSD w konfiguracji RAID5.

Wysoka wydajność wspólnej pracy nad treściami multimedialnymi w systemach macOS i Windows


Serwer TVS-1282T3 to idealny partner dla komputerów MacBook Pro z portem Thunderbolt 3, a po zastosowaniu przejściówki Thunderbolt 3 (USB-C) na Thunderbolt 2 może też pracować z komputerami Mac Pro i iMac wyposażonymi w port Thunderbolt 2. Zwiększoną przepustowość docenią w szczególności użytkownicy zajmujący się zawodowym lub amatorskim tworzeniem treści multimedialnych 4K lub 3D w takich dziedzinach, jak fotografia, produkcja filmowa i projektowanie graficzne. W najnowszej wersji oprogramowania Final Cut Pro X 10.3 dodano obsługę protokołu SMB, dzięki czemu można przechowywać pliki na serwerze TVS-1282T3 i w prosty sposób udostępniać je komputerom z systemem Windows i innym urządzeniom przez połączenie Thunderbolt, 10GbE lub 1GbE. Do serwera TVS-1282T3 można podłączyć maksymalnie cztery urządzenia Thunderbolt naraz i edytować materiały wideo w czasie rzeczywistym bez wpływu na wydajność serwera NAS. Wyjście HDMI modelu TVS-1282T3 umożliwia bezpośrednie wyświetlanie filmów w rozdzielczości 4K. Gdy dodać do tego potencjalnie ogromną pojemność, model TVS-1282T3 stanowi idealne i niezrównane pod względem wydajności rozwiązanie pamięci masowej do przechowywania materiałów o wysokiej rozdzielczości i obsługiwania zadań intensywnie korzystających z dysków, umożliwiając zwiększanie produktywności w środowiskach obejmujących wiele stacji roboczych.

Zaawansowany sprzęt dla większej wydajności


Wysokiej wydajności sprzęt, dobrze zaprojektowane funkcje aplikacji, przemyślane scenariusze użytkowania i elastyczne możliwości rozbudowy - połączenie wszystkich tych elementów pozwala zapewnić optymalną wydajność w różnorodnych zastosowaniach.

Tvs 1282t3 Hw En1


 • 1. 4 gniazda dysków SSD 2,5 cala Umożliwiają elastyczną konfigurację warstwowej pamięci masowej i przyspieszanie z użyciem pamięci podręcznej.

 • 2. Beznarzędziowa kieszeń na dyski i instalacja Konstrukcja kieszeni na dyski SSD 2,5 cala i dyski twarde 3,5 cala umożliwia łatwą instalację i wymianę dysków bez użycia narzędzi.

 • 3. 2 wbudowane gniazda dysków SSD M.2 Obsługują dyski SSD SATA M.2 w obudowach 2242, 2260, 2280 i 22110, a także zapewniają największą elastyczność konfigurowania warstwowej pamięci masowej i przyspieszania działania przy użyciu pamięci podręcznej.

  Uwaga: Dyski SSD M.2 mogą nagrzewać się podczas pracy. Zaleca się zainstalowanie na dysku SSD M.2 radiatora QNAP lub innej firmy.

 • 4. Pamięć DDR4 2133 MHz Obsługiwane sącztery moduły pamięci RAM DDR4 o maksymalnej łącznej pojemności 64 GB.

 • 5. Procesor Intel Core siódmej generacji Szybsze magistrale w najnowszej technologii 14 nm w połączeniu z obsługą pamięci DDR4, kart PCIe 3. generacji i magistrali DMI 3.0 - wszystko to przekłada się na większą wydajność i szybszą transmisję danych w porównaniu z rozwiązaniami poprzedniej generacji.

 • 6. 4 złącza Thunderbolt 3 Interfejs Thunderbolt 3 ma przepustowość do 40 Gb/s, umożliwia podłączanie urządzeń USB Type-C i obsługuje przesyłanie danych z szybkością do 10 Gb/s przez połączenia USB 3.1 Gen2.

 • 7. 2 porty sieciowe 10GBase-T W połączeniu z czterema portami Gigabit Ethernet umożliwiają optymalizowanie dystrybucji ruchu sieciowego do różnorodnych zastosowań.

 • 8. 4 porty Gigabit Ethernet W połączeniu z dwoma portami 10GbE umożliwiają optymalizowanie dystrybucji ruchu sieciowego do różnorodnych zastosowań. Aplikacja Sieć i przełącznik wirtualny znacznie ułatwia zarządzanie siecią.

 • 9. 3 wyjścia HDMI Trzy porty HDMI obsługują wyświetlanie pulpitu duplikowanego i rozszerzonego.

 • 10. Inteligentne chłodzenie sektorowe Temperatury procesora i dysków twardych są monitorowane niezależnie, co umożliwia dynamiczne sterowanie prędkością poszczególnych wentylatorów i cichszą pracę.

 • 11. Gniazdo audio 3,5 mm Po podłączeniu głośników lub słuchawek umożliwia odbieranie dźwięku bezpośrednio z serwera NAS.

 • 12. 2 wbudowane głośniki Umożliwiają bezpośrednie odtwarzanie dźwięku i ostrzeżeń głosowych systemu.


Potrójne korzyści: warstwowa pamięć masowa, partycjonowanie według aplikacji i dystrybucja ruchu sieciowego


Zaawansowane rozwiązania sprzętowe zastosowane w modelu TVS-1282T3 ułatwiają wdrażanie architektury pamięci masowej zoptymalizowanej do konkretnego zastosowania.
Warstwowa pamięć masowa

Technologia QNAP Qtier pozwala stosować w modelu TVS-1282T3 automatyczne pozycjonowanie bloków danych dla ciągłego optymalizowania wydajności pamięci masowej obejmującej dyski SSD M.2, SSD 2,5 cala i dyski twarde SATA. Zastosowana w modelu TVS-1282T3 funkcja automatycznego pozycjonowania bloków danych pozwala automatycznie przenosić często używane ("gorące") dane do warstw o wysokiej wydajności, a rzadko używane ("zimne") dane na tańsze dyski o większej pojemności. Dzięki temu serwer TVS-1282T3 może funkcjonować jako niezwykle efektywnapamięć masowa. Nowością w technologii Qtier jest funkcja priorytetu alokacji na żądanie, która pozwala w elastyczny sposób dostosowywać warstwową pamięć masową do wymogów konkretnego środowiska i zastosowań

Maksymalna jakość i wygoda odtwarzania multimediów dzięki wyjściu HDMI 4K i dołączonemu pilotowi


Tvs 1282t3 Hdmi3

Model TVS-1282T3 jest wyposażony w trzy wyjścia HDMI (sygnał wyjściowy 4K 30 Hz) i umożliwia podłączenie trzech monitorów w konfiguracji powielania lub rozszerzania pulpitu*. Serwer TVS-1282T3 można podłączyć do telewizora HD lub innego odbiornika audio-wideo i używać odtwarzacza multimediów w aplikacji HybridDesk Station (HD Station) do odtwarzania treści multimedialnych i filmów w rozdzielczości 4K. Aplikacja HD Station obsługuje wielozadaniowość i uwierzytelnianie użytkowników, dzięki czemu dostęp do przechowywanych danych mają tylko osoby autoryzowane. Do sterowania odtwarzaniem można używać dostarczonego w zestawie pilota lub wykorzystać w roli pilotów urządzenia mobilne z zainstalowaną aplikacją Qremote umożliwiającej sterowanie aplikacją HD Station. Można dostosować akcję poszczególnych przycisków pilota QNAP, korzystając z aplikacji QButton. Można do nich przypisać m.in. odtwarzanie muzyki, przeglądanie zapisów nadzoru na Surveillance Station, wyłączanie i włączanie stacji NAS - wszystkie te czynności mogą być uruchamiane przyciskiem dzięki QButton.


Dostęp do sieci 10GbE przez port Thunderbolt dzięki technologii Thunderbolt-to-Ethernet (T2E)


Ponieważ komputery Apple nie umożliwiają bezpośredniego podłączenia do sieci 10 Gigabit Ethernet, użytkownicy komputerów Mac musieli dotychczas kupować adaptery Thunderbolt na Ethernet, aby łączyć się z szybkimi sieciami Ethernet. Innowacyjna technologia Thunderbolt-to-Ethernet (T2E) umożliwia komputerom bez portów Ethernet (takim jak MacBook Pro) uzyskiwanie dostępu do zasobów w sieci 10GbE za pośrednictwem połączenia Thunderbolt z serwerem TVS-1282T3. Bardzo upraszcza to proces podłączania i eliminuje konieczność kupowania adapterów i przejściówek.


Potrójne rozwiązanie: Thunderbolt 3, NAS i SAN iSCSI w jednym


Tvs 1282t3 Dual Network

Serwer TVS-1282T3 może równolegle do sieci połączeń Thunderbolt 3 udostępniać ogólne usługi w sieci Ethernet bez żadnego wpływu na przepustowość połączeń. Wyjątkowość serwera NAS TVS-1282T3 polega na połączeniu w jednym urządzeniu technologii Thunderbolt, NAS i iSCSI SAN, co pozwala uniknąć ograniczeń typowych dla bezpośrednio podłączanych pamięci masowych (DAS) z pojedynczym połączeniem. Jednocześnie jest to pierwsze tak opłacalne rozwiązanie umożliwiające tworzenie szybkich środowisk sieciowych 10GbE.

Bogato wyposażony serwer NAS z systemem operacyjnym QTS QTS: prosty, wydajny i inteligentny


Qts223

Intuicyjny w obsłudze system QTS z nowoczesnym, płaskim motywem graficznym interfejsu użytkownika bardzo ułatwia zarządzanie serwerem QNAP NAS. Inteligentne środowisko graficzne systemu QTS z pulpitem nawigacyjnym, ikonami obsługującymi przeciąganie i upuszczanie oraz wygodnie grupowanymi skrótami upraszcza zarządzanie pamięcią masową i plikami. Można nawet otwierać wiele okien aplikacji w celu równoległego wykonywania wielu zadań, co zwiększa wydajność pracy. Wbudowana aplikacja App Center udostępnia gotowe do instalacji aplikacje umożliwiające niemal dowolne rozszerzanie możliwości serwera NAS.

Cechy produktu Serwer plików QNAP TVS-1282T3-i7-64G 12-Bay, 2.5" SATAx4, Intel Core i7-7700 3.6 GHz quad, 64GB DDR4 , 4xGbE LAN, 2x 20Gbase-T port, USB 3.0x5

Liczba zatok na dyski12
Pojemność pamięci RAM64 GB
Maksymalna pojemność RAM64 GB
Rodzaj pamięci RAMDDR4
Obudowa typuDESKTOP
Liczba gniazd m.22
Liczba gniazd USB 3.05
Liczba gniazd HDMI3
Liczba gniazd LAN4
Wspierany stadnard LANGigabit LAN, 10Gigabit
Liczba gniazd PICe3
Moc zasilacza250 W
Zasilacz redundantnyNie
Banki wolne-zajęte0/4
ProcesorIntel Core i7-7700 3,6 GHz quad-core
8 kieszeni na dyski3,5/2,5/SSD
4 kieszenie na SSDtak
Thunderbolt 34 szt
10Gigabit LAN2 szt
Wejście audio2 x 6,3mm
Wbudowane głośnikitak
Wymiary234,6 x 369,9 x 319,8mm
Waga11,5kg
Chłodzenie obudowy3x80mm
Chłodzenie procesora2x90mm
Sloty wolne-zajęte0/4
ProducentQNAP
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Dostępny w oddziałach 72 hDostępny w oddziałach 72 h
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Lubin:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań Ratajczaka:Brak towaruBrak towaru
Wrocław Biskupia:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
Serwer plików QNAP TS-473A-8G 4-Bay NAS, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHz, 8GB RAM, 2x 2,5 GbE LAN, 4x USB 3.2, 2x M.2 2280, 2x PCIeSerwer plików QNAP TS-473A-8G 4-Bay NAS, Czterordzeniowy AMD Ryzen V1500B 2,2 GHz, 8GB RAM, 2x 2,5 GbE LAN, 4x USB 3.2, 2x M.2 2280, 2x PCIe3728,-14661 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Serwer plików QNAP TS-453D-8G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 8G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIeSerwer plików QNAP TS-453D-8G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 8G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIe3043,-15346 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików QNAP TS-453D-4G rozbudowany do 16G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 16G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, Serwer plików QNAP TS-453D-4G rozbudowany do 16G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 16G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 2979,-15410 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików QNAP TS-453D-4G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 4G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIe Gen 2x2Serwer plików QNAP TS-453D-4G 4-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz, 4G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, 1xHDMI, 1x PCIe Gen 2x22523,-15866 zł taniejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
Serwer plików QNAP TS-253D-4G rozbudowany do 8G 2-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz (burst up to 2.7 GHz), 8G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0,Serwer plików QNAP TS-253D-4G rozbudowany do 8G 2-bay, Celeron J4125 quad-core 2.0 GHz (burst up to 2.7 GHz), 8G RAM DDR4, 2x 2,5 GbE LAN, 2xUSB 2.0,2137,-16252 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Serwer plików Synology DS220+ 2-bay, SATA 6G, Intel Celeron J4025 2-core 2.0 GHz, 2GB RAM, 2xGbE LAN, 2xUSB 3.0Serwer plików Synology DS220+ 2-bay, SATA 6G, Intel Celeron J4025 2-core 2.0 GHz, 2GB RAM, 2xGbE LAN, 2xUSB 3.01599,-16790 zł taniejDuża ilośćDuża ilość 
Serwer plików QNAP TS-251D-2G rozbudowany do 8G 2-bay, Intel Celeron J4025 2.0 GHz Dual Core, 8G RAM, 1xGbE LAN, 2xUSB 3.0, 3xUSB 2.0, HDMI, 1 PCIe GSerwer plików QNAP TS-251D-2G rozbudowany do 8G 2-bay, Intel Celeron J4025 2.0 GHz Dual Core, 8G RAM, 1xGbE LAN, 2xUSB 3.0, 3xUSB 2.0, HDMI, 1 PCIe G1575,-16814 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 


Bestsellery w kategorii: Serwery plików NAS

Produkt jest dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia wynosi 72 godzin.
Jedynie odbiorniki cyfrowe zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań tech-nicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami