TP-Link Kamera sieciowa VIGI C300P-4 3MP zewn

Ocena: Ocena: 66 / 6 - 1 opinia | Producent: TP-Link | kod: VIGI_C300P-4 | nr katalogowy: VIGI C300P-4

Opis TP-Link Kamera sieciowa VIGI C300P-4 3MP zewn

Profesjonalny system do monitoringu TP-Link umożliwi Ci ochronę Twojej firmy niezależnie od miejsca i pory. Wyjątkowe funkcje, jakość godna zaufania, prosty montaż i wygodne zarządzanie to połączenie, które zapewni bezpieczeństwo Twojej firmie. Dodatkowo dedykowana aplikacja VIGI na smartfony umożliwia zdalne zarządzanie oraz podgląd obrazu z dowolnego miejsca za pomocą chmury.
Najważniejsze cechy
 • Wysoka rozdzielczość – 3 Mpx: Kamera VIGI C300 nagrywa w rozdzielczości 3 Mpx, co pozwala uchwycić najdrobniejsze detale.
 • Dwie wersje do wyboru: obiektyw 4 oraz 6 mm: Obiektyw szerokokątny znajdzie zastosowanie wewnątrz budynków, do monitoringu małych i wąskich pomieszczeń. Obiektyw 6 mm pozwoli na monitorowanie obszarów na większych dystansach w otwartych przestrzeniach.
 • nteligentne wykrywanie zdarzeń (ruch, przekroczenie linii, wtargnięcie na strefę, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i zawsze kontroluj sytuację, gdy ktoś przekroczy wyznaczoną strefę, wejdzie na obszar prywatny lub zasłoni kamerę.
 • Smart IR: Zapobieganie niedoświetleniu oddalonych obiektów oraz prześwietleniu obiektów blisko obiektywu w trybie nocnym.
 • WDR: Funkcja dostosowuje kontrast oświetlenia do warunków, aby zminimalizować zacienienia i wydobyć z obrazu rzeczywistą głębię.
 • 3D DNR: Funkcja usuwa nadmierną pikselację, aby rejestrować wyraźniejszy obraz bez zniekształceń.
 • Tryb nocny: Kamery VIGI C300P wyposażone są w oświetlacz podczerwieni IR, który umożliwia rejestrację obrazu w nocy w warunkach słabego oświetlenia.
 • H.264+: Kamera nie musi wykorzystywać nadmiernie przepustowości sieci — urządzenie przesyła skompresowany obraz wideo, aby zaoszczędzić miejsce na dysku oraz zmniejszyć obciążenie sieci.
 • Zasilanie PoE/12 V DC: Możliwość zasilania urządzenia na dwa sposoby to nie tylko większa wygoda, ale także duże ułatwienie w kwestii okablowania.
 • Aplikacja VIGI na smartfony umożliwia zdalne zarządzanie oraz podgląd obrazu z dowolnego miejsca za pomocą chmury.

Wybierz odpowiednią kamerę do swoich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz obiektywu szerokokątnego, aby nagrywać powierzchnie zamknięte, takie jak winda, czy też obiektywu, który lepiej się sprawdzi do rejestrowania obrazu na większych dystansach w otwartych przestrzeniach, np. na parkingach, urządzenie C300 zapewnia wybór pomiędzy wersjami z obiektywami o dwóch ogniskowych: 4 lub 6 mm.

3426axfa2ads

Tryb nocny

Kamery VIGI C300P wyposażone są w oświetlacz podczerwieni IR, który umożliwia rejestrację obrazu w nocy w warunkach słabego oświetlenia.

56dfgda3r

H.264+

Kamera nie musi wykorzystywać nadmiernie przepustowości sieci - urządzenie przesyła skompresowany, krystalicznie czysty obraz wideo, aby zaoszczędzić miejsce na dysku oraz zmniejszyć obciążenie sieci i koszty monitorowania bez negatywnego wpływu na jakość obrazu.

567dsf32e

Zgodność z normą IP67 to odporna konstrukcja urządzenia.

Kamera VIGI wyposażona jest w wodoodporną i pyłoszczelną obudowę, dlatego może pracować w trudnych warunkach środowiskowych i w szerokim zakresie temperatur (-30 - 60 °C (-22 - 140 °F).

H346dfasd12

PoE/12 V DC

Możliwość zasilania urządzenia na dwa sposoby to nie tylko większa wygoda, ale także duże ułatwienie w kwestii okablowania.

567sdfg234124df

Wybierz dogodne miejsce do montażu.

Znajdź idealne miejsce do monitorowania powierzchni i po prostu umieść kamerę w uchwycie przymocowanym do ściany lub sufitu.

J890ers23

NVR - sieciowy rejestrator wideo

Utwórz system CCTV i zarządzaj kamerami oraz nagraniami za pomocą rejestratora NVR. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na dostęp do systemu bez dodatkowych urządzeń.

Ksda346asdazvd

Aplikacja VIGI

Grafiki znajdujące się poniżej przedstawiają trzy przykładowe funkcje aplikacji VIGI.

L4365wsfsdf234

VIGI Security Manager

Aplikacja na PC umożliwi Ci dostęp do obrazu na żywo oraz do nagrań archiwalnych. Wystarczy uruchomić aplikację i ustawić żądany widok.

M78idc23r

Cechy produktu TP-Link Kamera sieciowa VIGI C300P-4 3MP zewn

Rozdzielczość2304 x 1296
InterfejsRJ-45
Waga283,5 g
Wymiary164,9 x 87,4 x 83,4 mm
APIONVIF
Przetwornik obrazuProgressive Scan CMOS 1/2,7 cala
Obiektyw4 mm
Uchwyt obiektywuM12
Tryb nocnyDioda IR
Zasięg diod IR30 m
Stopień ochronyIP67
Cyfrowa redukcja szumów3D DNR
WDRDWDR
Inteligentne wykrywanie zdarzeńwyznaczony obszar, wyznaczona linia
Komunikacja powiadomieńONVIF, HTTPS
Ilość ROI1 obszar
ProducentTP-Link
Gwarancja24 miesiące
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):Brak towaruBrak towaru
Kalisz:Brak towaruBrak towaru
Lubin:Brak towaruBrak towaru
Legnica:Brak towaruBrak towaru
Katowice:Brak towaruBrak towaru
Gliwice:Brak towaruBrak towaru
Bytom:Brak towaruBrak towaru
Poznań Ratajczaka:Brak towaruBrak towaru
Wrocław Biskupia:Brak towaruBrak towaru
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:Brak towaruBrak towaru
 

Podobne produkty


NazwaCenaRóżnicaStanOcena
TP-LINK Kamera sieciowa VIGI C300P-6 3MP zewnTP-LINK Kamera sieciowa VIGI C300P-6 3MP zewn155,-równy w cenieBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Kamera wewnętrzna IMOU Dome LiteKamera wewnętrzna IMOU Dome Lite198,-43 zł drożejŚrednia ilośćŚrednia ilość 
TP-Link Kamera Tapo C100 Kamera WiFi 1080p CloudTP-Link Kamera Tapo C100 Kamera WiFi 1080p Cloud109,-46 zł taniejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Kamera internetowa Xiaomi IMILAB Webcam 1080p Global USB - kamerka do laptopaKamera internetowa Xiaomi IMILAB Webcam 1080p Global USB - kamerka do laptopa99,-56 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5
Kamerka internetowa do lekcji online z mikrofonem X15 Webcam 2K 1944p Global USB do laptopaKamerka internetowa do lekcji online z mikrofonem X15 Webcam 2K 1944p Global USB do laptopa58,-97 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5
Kamera wewnętrzna IMOU Dome Lite 4MPKamera wewnętrzna IMOU Dome Lite 4MP265,-110 zł drożejBliska wyczerpaniuBliska wyczerpaniu 
Kamerka internetowa do lekcji online z mikrofonem X13 Webcam 1080p Global USB do laptopaKamerka internetowa do lekcji online z mikrofonem X13 Webcam 1080p Global USB do laptopa35,-120 zł taniejDuża ilośćDuża ilośćOcena: 5


Bestsellery w kategorii: Kamery internetowe

Towaru aktualnie brak na stanie magazynowym Centrali we Wrocławiu, w związku z czym realizacja zamówienia internetowego może ulec wydłużeniu. Sprawdź czy towar jest dostępny w naszych oddziałach (tylko w odbiorze osobistym), których stany magazynowe można sprawdzić powyżej pod opcją "Stany magazynowe".

Opinie, komentarzeTP-Link Kamera sieciowa VIGI C300P-4 3MP zewn - Recenzje, opinie i komentarze

Ocena: Ocena: 6 6 / 6 - 1 opinia
Edu · OpiniaKamerka ma bardzo ładny i wyraźny obraz
28 Maj · Wysoka OCENA: 5Ocena: 6

Dodaj kolejny komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami