Nowa seria kolorowych wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych InkBenefit Plus obejmuje trzy modele: DCP-T300, DCP-T500W oraz DCP-T700W. Każdy z nich jest wyposażony w wbudowany system wygodnych w użyciu pojemników do samodzielnego napełniania tuszem. System składa się z 4 zbiorników na tusz - czarny, cyan, magenta oraz żółty - umieszczonych z przodu urządzeń.

DCP-T300 oferowany jest w zestawie zawierającym 4 butelki z tuszem - czarnym oraz kolorowymi: żółtym, magentą i cyanem, natomiast DCP-T500W i DCP-T700W - z 5 butelkami: dwiema z tuszem czarnym i po jednej z żółtym, magentą i cyanem. Seria InkBenefit Plus charakteryzuje się wysoką efektywnością druku: pojedyncza butelka z czarnym tuszem pozwala na wydruk do 6 tysięcy stron - urządzenia DCP-T500W i DCP-T700W, sprzedawane w komplecie z dwoma pojemnikami z czarnym atramentem, umożliwiają wydruk aż do 12 tysięcy stron.
Z kolei każda butelka z kolorowym tuszem starcza do 5 tysięcy stron. Dzięki wydajnym atramentom użytkownicy mogą nie tylko obniżyć koszty drukowania, ale również czerpać korzyści wynikające z używania oryginalnych materiałów eksploatacyjnych - przez znacznie dłuższy czas. Urządzenia są objęte 3-letnią gwarancją.

W ramach promocji ZESTAW TUSZY O WARTOŚCI 100zł KOMPLETNIE ZA DARMO!*
Brother DCP-T300 urządzenie wielofunkcyjne 3w1 InkBenefit Plus + KOMPLET TUSZY GRATIS!
Brother DCP-T500W urządzenie wielofunkcyjne WiFi 3w1 InkBenefit Plus + KOMPLET TUSZY GRATIS!
Brother DCP-T700W urządzenie wielofunkcyjne WiFi 3w1 InkBenefit Plus + KOMPLET TUSZY GRATIS!

*do wyczerpania zapaspów