Sklep Komputerowy
Zawartość Twojego koszykaKoszyk jest pusty
Sklep komputerowy od 1993 roku

Opcje przeglądania

Cena:
od do



Strefa Marek

be quiet! Cooler Master
GoPro Microsoft
MSI iiyama
Lenovo Gigabyte
AMD Corsair
Asus Seasonic
QNAP InsERT
Nitro Concepts noblechairs

Legenda

Parametr filtrowania - Usunięcie parametru filtrowania
Koszyk - Szybkie dodanie do koszyka
Dodaj do porównania - Dodaje produkt do porównania
Opis w nowym oknie - Otwiera opis w nowym oknie
Okazja - Produkt po okazyjnej cenie
Nowość - Nowy produkt w ofercie
ESD - Produkt w Dystrybucji Elektronicznej
Darmowa Wysyłka - Produkt w promocji Darmowa Wysyłka
Stany magazynowe - Opisuje stany magazynowe
Cena internetowa - Towar po niższej cenie w sprzedaży wysyłkowej.
Podane ceny zawierają podatek VAT. Ceny uwzględniają rabat 1%, naliczany w przypadku płatności Gotówką, Za pobraniem lub Przelewem.

qnap

Układ:       Wyłącz dynamiczne ładowanie stronDynamiczne ładowanie stron  Pokaż tylko towary dostępneDostępne  Włącz bestselleryBestsellery  
   ProducentGrupuj wg. PRODUCENTA, sortuj wg. Ceny StanSortuj: Stan Magazynowy CenaSortuj: Cena detaliczna - Brutto
• Wszystkie produkty z kategorii: Serwery plików NAS
Producent: QNAP
Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS.Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS- Średnia ilość264,00Dodaj do Koszyka: 
Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS.
Moduł rozszerzający  QNAP EJ1600-V2 16-BModuł rozszerzający QNAP EJ1600-V2 16-Bay,SAS 6Gbps, SAS/ with Rail KitTowar na zamówienie 72 h19098,90Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający  QNAP EJ1600-V2 16-Bay,SAS 6Gbps, SAS/ with Rail Kit.
Moduł rozszerzający  QNAP TX-800P 8-Bay,Moduł rozszerzający QNAP TX-800P 8-Bay,SATA 6Gbps, 8-Bay for QNAP Thunderbolt vNAS series (TVS-871T-i5-16G/TVS-871T-i7-16G)Towar na zamówienie 72 h4405,38Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający  QNAP TX-800P 8-Bay,SATA 6Gbps, 8-Bay for QNAP Thunderbolt vNAS series (TVS-871T-i5-16G/TVS-871T-i7-16G).
Moduł rozszerzający  QNAP UX-1200U-RP 12Moduł rozszerzający QNAP UX-1200U-RP 12-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1, 12-bay , SATA 6Gbs, 2 UX-1200U-RP units can be supported by TS-x69U NASTowar na zamówienie 72 h6224,87Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający  QNAP UX-1200U-RP 12-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1, 12-bay , SATA 6Gbs,  2 UX-1200U-RP units can be supported by TS-x69U NAS.
Moduł rozszerzający  QNAP UX-500P 5-Bay,Moduł rozszerzający QNAP UX-500P 5-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1, for TS-x51 Turbo NAS seriesTowar na zamówienie 72 h2199,94Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający  QNAP UX-500P 5-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1,  for TS-x51 Turbo NAS series.
Moduł rozszerzający  QNAP UX-800P 8-Bay,Moduł rozszerzający QNAP UX-800P 8-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1, for TS-x51 Turbo NAS seriesTowar na zamówienie 72 h3446,00Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający  QNAP UX-800P 8-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1, for TS-x51 Turbo NAS series.
Moduł rozszerzający  QNAP UX-800U-RP 8-BModuł rozszerzający QNAP UX-800U-RP 8-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1,Towar na zamówienie 72 h5122,15Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający  QNAP UX-800U-RP 8-Bay,SATA 6Gbps, USB 3.0x1,.
Moduł rozszerzający QNAP TX-500P 5-Bay,SModuł rozszerzający QNAP TX-500P 5-Bay,SATA 6Gbps, 5-Bay for QNAP Thunderbolt vNAS series (TVS-871T-i5-16G/TVS-871T-i7-16G)Towar na zamówienie 72 h3302,66Dodaj do Koszyka: 
Moduł rozszerzający QNAP TX-500P 5-Bay,SATA 6Gbps, 5-Bay for QNAP Thunderbolt vNAS series (TVS-871T-i5-16G/TVS-871T-i7-16G).
Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm 20kmDarmowa WysyłkaTowar na zamówienie 48 h629,00Dodaj do Koszyka: 
Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm 20km.
Pamięć RAM 4GB DDR3L-1600 SODIMM dla QNAPamięć RAM 4GB DDR3L-1600 SODIMM dla QNAP x51 x53Towar na zamówienie 48 h250,00Dodaj do Koszyka: 
Pamięć RAM 4GB DDR3L-1600 SODIMM dla QNAP x51 x53.
QNAP - Pamięć RAM 8GB ECC dla serwerów TQNAP - Pamięć RAM 8GB ECC dla serwerów TS-ECxxxxTowar na zamówienie 48 h727,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Pamięć RAM 8GB ECC dla serwerów TS-ECxxxx.
QNAP - Szyny RAIL- A03-57.QNAP - Szyny RAIL- A03-57Towar na zamówienie 48 h601,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL- A03-57.
QNAP - Szyny RAIL-B01 do TS-x69U/TVS-x71QNAP - Szyny RAIL-B01 do TS-x69U/TVS-x71U- Średnia ilość399,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL-B01 do TS-x69U/TVS-x71U.
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-47QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471UTowar na zamówienie 48 h295,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471U.
QNAP - Szyny RAIL-C01 RACK 1U TS-431U/TSQNAP - Szyny RAIL-C01 RACK 1U TS-431U/TS-451U/TS-453U- Średnia ilość199,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL-C01 RACK 1U TS-431U/TS-451U/TS-453U.
Qnap Care Pack 1 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 1 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokTowar na zamówienie 48 h84,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 1 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 10 i więcej dysków HDD - Qnap Care Pack 10 i więcej dysków HDD - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokTowar na zamówienie 48 h549,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 10 i więcej dysków HDD - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokTowar na zamówienie 48 h96,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 2 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop)Towar na zamówienie 48 h150,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop).
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack)Towar na zamówienie 48 h209,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 4 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack).
Qnap Care Pack 5-6 dyskowe - rozszerzeniQnap Care Pack 5-6 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rokTowar na zamówienie 48 h250,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 5-6 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok.
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop)Towar na zamówienie 48 h300,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Desktop).
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack)Towar na zamówienie 48 h444,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack 8 dyskowe - rozszerzenie gwarancji o dodatkowy rok (obudowa Rack).
Qnap Care Pack MAX HDD - rozszerzenie gwQnap Care Pack MAX HDD - rozszerzenie gwarancji do lat 5 TS-EC1280UTowar na zamówienie 48 h2203,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Care Pack MAX HDD - rozszerzenie gwarancji do lat 5 TS-EC1280U.
Qnap QM2-2P10G1T.Qnap QM2-2P10G1TTowar na zamówienie 72 h999,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2P10G1T.
QNAP TVS seria 7 Pamięć 8GB/1600MHz/DDR3QNAP TVS seria 7 Pamięć 8GB/1600MHz/DDR3L/CL11/SODIMMTowar na zamówienie 48 h382,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP TVS seria 7 Pamięć 8GB/1600MHz/DDR3L/CL11/SODIMM.
Serwer plików QNAP ES1640dc-V2-E5-96G 16Serwer plików QNAP ES1640dc-V2-E5-96G 16-Bay,SAS 6Gbps, SAS/SATA 6Gbps, Intel Xeon E5-2420 v2 2.2GHz Six Core, 32GB DDR3 , 2xGbE LAN, RJ45, 2, 2, wiTowar na zamówienie 72 h63676,47Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP ES1640dc-V2-E5-96G 16-Bay,SAS 6Gbps, SAS/SATA 6Gbps, Intel Xeon E5-2420 v2 2.2GHz Six Core, 32GB DDR3 , 2xGbE LAN,  RJ45, 2, 2, wi.
Serwer plików QNAP HS-251+ 2-Bay fanlessSerwer plików QNAP HS-251+ 2-Bay fanless TurboNAS, SATA 6G, Celeron 2.0G quad-core, 2GB RAM, 2x GbE LAN, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, HDMIDarmowa WysyłkaTowar na zamówienie 72 h1149,99Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP HS-251+ 2-Bay fanless TurboNAS, SATA 6G, Celeron 2.0G quad-core, 2GB RAM, 2x GbE LAN, 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, HDMI.
Serwer plików QNAP REXP-1220U-RP 12-Bay,Serwer plików QNAP REXP-1220U-RP 12-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 12-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail KitTowar na zamówienie 72 h10993,88Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP REXP-1220U-RP 12-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 12-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail Kit.
Serwer plików QNAP REXP-1620U-RP 16-Bay,Serwer plików QNAP REXP-1620U-RP 16-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 16-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail KitTowar na zamówienie 72 h13309,60Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP REXP-1620U-RP 16-Bay, 2.5" & 3.5" SAS 12Gbps, 16-Bay SAS 12G for Enterprise Models, Without Rail Kit.
Serwer plików QNAP TBS-453A-4G 4-bay M.2Serwer plików QNAP TBS-453A-4G 4-bay M.2 SSD, Celeron 1.6GHz quad, 4G RAM, 2xGbE LAN, 4xUSB 3.0, HDMITowar na zamówienie 72 h1996,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TBS-453A-4G 4-bay M.2 SSD, Celeron 1.6GHz quad, 4G RAM, 2xGbE LAN, 4xUSB 3.0, HDMI.
Serwer plików QNAP TBS-453A-8G 4-Bay, 4xSerwer plików QNAP TBS-453A-8G 4-Bay, 4xM.2 SSD, Intel Celeron N3150 1.6 GHz quad, 8GB (2x4GB) DDR3L, USB 3.0x4, USB 2.0x1, 4K HDMI, 2xHDMITowar na zamówienie 72 h2751,30Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TBS-453A-8G 4-Bay, 4xM.2 SSD, Intel Celeron N3150 1.6 GHz quad, 8GB (2x4GB) DDR3L, USB 3.0x4, USB 2.0x1, 4K HDMI, 2xHDMI.
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SA1 16+4-BSerwer plików QNAP TDS-16489U-SA1 16+4-Bay,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2620 v3 2.40GHz Six Core, 64GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 2.0x2Towar na zamówienie 72 h41098,21Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SA1 16+4-Bay,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2620 v3  2.40GHz Six Core, 64GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 2.0x2.
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SA2 16+4-BSerwer plików QNAP TDS-16489U-SA2 16+4-Bay,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2620 v3 2.40GHz Six Core, 128GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 2.0x2Towar na zamówienie 72 h44571,79Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SA2 16+4-Bay,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2620 v3  2.40GHz Six Core, 128GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 2.0x2.
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SB2 16+4-BSerwer plików QNAP TDS-16489U-SB2 16+4-Bay,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2630 v3 2.40GHz Eight Core, 128GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 2.0x2Towar na zamówienie 72 h52676,80Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SB2 16+4-Bay,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2630 v3  2.40GHz Eight Core, 128GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 2.0x2.
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SB3 16+4,SSerwer plików QNAP TDS-16489U-SB3 16+4,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2630 v3 2.40GHz Eight Core, 256GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h69465,76Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TDS-16489U-SB3 16+4,SAS/SATA, Intel Xeon E5-2630 v3  2.40GHz Eight Core, 256GB DDR4 , 4xGbE LAN, USB 3.0x2, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1521-16GR Serwer plików QNAP TES-1885U-D1521-16GR 12+6-Bay, Intel Xeon D-1521, 4 core 2.4 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h20256,75Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1521-16GR 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1521, 4 core 2.4 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1521-32GR Serwer plików QNAP TES-1885U-D1521-32GR 12+6-Bay, Intel Xeon D-1521, 4 core 2.4 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h20448,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1521-32GR 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1521, 4 core 2.4 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-128GRSerwer plików QNAP TES-1885U-D1531-128GR 12+6-Bay, Intel Xeon D-1531, 6 core 2.2 GHz, 128 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h37624,64Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-128GR 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1531, 6 core 2.2 GHz, 128 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-16GR Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-16GR 12+6-Bay, Intel Xeon D-1531, 6 core 2.2 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h29519,62Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-16GR 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1531, 6 core 2.2 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-32G 1Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-32G 12+6-Bay, Intel Xeon D-1531, 6 core 2.2 GHz, 32 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h29519,62Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-32G 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1531, 6 core 2.2 GHz, 32 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-32GR Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-32GR 12+6-Bay, Intel Xeon D-1531, 6 core 2.2 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h31835,35Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-32GR 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1531, 6 core 2.2 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-64G 1Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-64G 12+6-Bay, Intel Xeon D-1531, 6 core 2.2 GHz, 64 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h31835,35Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-1885U-D1531-64G 12+6-Bay,  Intel Xeon  D-1531, 6 core 2.2 GHz, 64 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1521-16GR Serwer plików QNAP TES-3085U-D1521-16GR 24+6-Bay, Intel Xeon D-1521, 4 core 2.4 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h26046,05Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1521-16GR 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1521, 4 core 2.4 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1531-32GR Serwer plików QNAP TES-3085U-D1531-32GR 24+6-Bay, Intel Xeon D-1531, 6 core 2.2 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h28361,76Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1531-32GR 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1531, 6 core 2.2 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-128GRSerwer plików QNAP TES-3085U-D1548-128GR 24+6-Bay, Intel Xeon D-1548, 8 core 2.0 GHz, 128 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h42256,07Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-128GR 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1548, 8 core 2.0 GHz, 128 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-16GR Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-16GR 24+6-Bay, Intel Xeon D-1548, 8 core 2.0 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h34151,06Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-16GR 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1548, 8 core 2.0 GHz, 16 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-32G 2Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-32G 24+6-Bay, Intel Xeon D-1548, 8 core 2.0 GHz, 32 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h34151,06Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-32G 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1548, 8 core 2.0 GHz, 32 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-32GR Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-32GR 24+6-Bay, Intel Xeon D-1548, 8 core 2.0 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h36466,77Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-32GR 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1548, 8 core 2.0 GHz, 32 GB ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-64G 2Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-64G 24+6-Bay, Intel Xeon D-1548, 8 core 2.0 GHz, 64 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2Towar na zamówienie 72 h36466,77Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TES-3085U-D1548-64G 24+6-Bay,  Intel Xeon  D-1548, 8 core 2.0 GHz, 64 GB non-ECC RAM , 4xGbE LAN,10G-bE SFP+, USB 3.0x2.
Serwer plików QNAP TS-1231XU-4G 12-bay TSerwer plików QNAP TS-1231XU-4G 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 1.7G quad, 4G RAM, 2xGbE LAN, 2x10GbE SFP+, 4xUSB 3.0Towar na zamówienie 72 h5491,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1231XU-4G 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 1.7G quad, 4G RAM, 2xGbE LAN, 2x10GbE SFP+, 4xUSB 3.0.
Serwer plików QNAP TS-1231XU-RP-4G 12-baSerwer plików QNAP TS-1231XU-RP-4G 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 1.7G quad, 4G RAM, 2xGbE LAN, 2x10GbE SFP+, 4xUSB 3.0Towar na zamówienie 72 h6490,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1231XU-RP-4G 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 1.7G quad, 4G RAM, 2xGbE LAN, 2x10GbE SFP+, 4xUSB 3.0.
Serwer plików QNAP TS-1253BU-4G 12-Bay,SSerwer plików QNAP TS-1253BU-4G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron J3455 1.5 GHz quad, 4GB DDR3L, 2 x 2GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4bTowar na zamówienie 72 h7989,23Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1253BU-4G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron  J3455 1.5 GHz quad, 4GB DDR3L, 2 x 2GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4b.
Serwer plików QNAP TS-1253BU-8G 12-Bay,SSerwer plików QNAP TS-1253BU-8G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron J3455 1.5 GHz quad, 8GB DDR3L, 2 x 4GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4bTowar na zamówienie 72 h8540,59Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1253BU-8G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron  J3455 1.5 GHz quad, 8GB DDR3L, 2 x 4GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4b.
Serwer plików QNAP TS-1253BU-RP-4G 12-BaSerwer plików QNAP TS-1253BU-RP-4G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron J3455 1.5 GHz quad, 4GB DDR3L, 2 x 2GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4bTowar na zamówienie 72 h9367,63Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1253BU-RP-4G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron  J3455 1.5 GHz quad, 4GB DDR3L, 2 x 2GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4b.
Serwer plików QNAP TS-1253BU-RP-8G 12-BaSerwer plików QNAP TS-1253BU-RP-8G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron J3455 1.5 GHz quad, 8GB DDR3L, 2 x 4GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4bTowar na zamówienie 72 h9918,99Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1253BU-RP-8G 12-Bay,SATA 6Gbps, Intel Celeron  J3455 1.5 GHz quad, 8GB DDR3L, 2 x 4GB , 4xGbE LAN, USB 3.0x4, 4K HDMI v1.4b.
Serwer plików QNAP TS-1253U 12-bay TurboSerwer plików QNAP TS-1253U 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 2.0G Celeron, 4G RAM, 4xGbE LAN, 4xUSB 3.0, HDMITowar na zamówienie 72 h7239,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1253U 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 2.0G Celeron, 4G RAM, 4xGbE LAN, 4xUSB 3.0, HDMI.
Serwer plików QNAP TS-1253U-RP 12-bay TuSerwer plików QNAP TS-1253U-RP 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 2.0G Celeron, 4G RAM, 4xGbE LAN, 4xUSB 3.0, HDMITowar na zamówienie 72 h8238,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1253U-RP 12-bay TurboNAS, SATA 6G, 2.0G Celeron, 4G RAM, 4xGbE LAN, 4xUSB 3.0, HDMI.
Serwer plików QNAP TS-1263U-4G 12-Bay TuSerwer plików QNAP TS-1263U-4G 12-Bay TurboNAS, SATA 6G, AMD 2.0 quad, 4G RAM, 2x GbE LAN, 2xUSB 3.0, 1x10GbE SFP+Towar na zamówienie 72 h7988,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1263U-4G 12-Bay TurboNAS, SATA 6G, AMD 2.0 quad, 4G RAM, 2x GbE LAN, 2xUSB 3.0, 1x10GbE SFP+.
Serwer plików QNAP TS-1263U-RP-4G 12-BaySerwer plików QNAP TS-1263U-RP-4G 12-Bay TurboNAS, SATA 6G, AMD 2.0 quad, 4G RAM, 4x GbE LAN, 2xUSB 3.0, 1x10GbE SFP+Towar na zamówienie 72 h9237,00Dodaj do Koszyka: 
Serwer plików QNAP TS-1263U-RP-4G 12-Bay TurboNAS, SATA 6G, AMD 2.0 quad, 4G RAM, 4x GbE LAN, 2xUSB 3.0, 1x10GbE SFP+.
123...4następna60120wszystkie na stronieZnaleziono produktów: 229
Top Bestsellery

· Lokalne stany magazynowe dostępne są po kliknięciu na ikonę stanu.
· Ceny uwzględniają rabat ok. 1%, naliczany w przypadku płatności Gotówką, Za pobraniem lub Przelewem.
· Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
· Cennik aktualizowany na bieżąco (on-line). Czas generowania strony: 0.029s.
Copyright © 2002-2017 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami