Kategorie produktów

 

qnap

Układ:       Wyłącz dynamiczne ładowanie stronDynamiczne ładowanie stron  Pokaż tylko towary dostępneDostępne  Włącz bestselleryBestsellery  
   ProducentGrupuj wg. PRODUCENTA, sortuj wg. Ceny StanSortuj: Stan Magazynowy CenaSortuj: Cena detaliczna - Brutto
• Wszystkie produkty z kategorii: Serwery NAS akcesoria, oprogramowanie
Producent: QNAP
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m dEXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAPCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość139,00Dodaj do Koszyka: 
EXT - Kabel DAC 10Gbe Ethernet SFP+ 3m do QNAP.
Extralink SFP+ 10G,  Moduł SFP+  10Gbps,Extralink SFP+ 10G, Moduł SFP+ 10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, DOM, do QNAPOkazjaCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu149,00Dodaj do Koszyka: 
Extralink SFP+ 10G,  Moduł SFP+  10Gbps, LC/UPC, 850nm, 300m, multi mode, DOM, do QNAP.
Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS.Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NASCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h264,00Dodaj do Koszyka: 
Licencja NVR na 1 kamerę do QNAP NAS.
Mellanox/Qnap MFM1T02A-SR SFP+ Optical MMellanox/Qnap MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SRCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h599,00Dodaj do Koszyka: 
Mellanox/Qnap MFM1T02A-SR SFP+ Optical Module for 10GBASE-SR.
Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm 20kmCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h629,00Dodaj do Koszyka: 
Moduł SFP+ LR 1x10Gbps LC SM TX: 1310nm 20km.
Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 3Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAPCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h199,00Dodaj do Koszyka: 
Moduł SFP+ SR 1x10 Gbps LC MM TX 850nm 300m DDM do QNAP.
Qnap - BBU-A02-2900MAH zapasowy zasilaczQnap - BBU-A02-2900MAH zapasowy zasilacz sieciowyCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h629,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap - BBU-A02-2900MAH zapasowy zasilacz sieciowy.
QNAP - rozszerzenie gwarancji do lat 5.QNAP - rozszerzenie gwarancji do lat 5Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu1829,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - rozszerzenie gwarancji do lat 5.
Qnap - Szkolenie 1h -zdalnie.Qnap - Szkolenie 1h -zdalnieCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu615,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap - Szkolenie 1h -zdalnie.
QNAP - Szyny RAIL- A03-57.QNAP - Szyny RAIL- A03-57Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 48 h799,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL- A03-57.
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-47QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471UCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu349,00Dodaj do Koszyka: 
QNAP - Szyny RAIL-B02 do TS-853U, TVS-471U.
Qnap CAB-DAC15M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxQnap CAB-DAC15M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5MCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC15M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 1.5M.
Qnap CAB-DAC15M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twQnap CAB-DAC15M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 1,5M, S/N and FW updateCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h329,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC15M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 1,5M, S/N and FW update.
Qnap CAB-DAC30M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxQnap CAB-DAC30M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0MCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h459,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC30M-SFP28 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M.
Qnap CAB-DAC30M-SFP28-DEC01 SFP28 25GbE Qnap CAB-DAC30M-SFP28-DEC01 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0MCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC30M-SFP28-DEC01 SFP28 25GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M.
Qnap CAB-DAC30M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twQnap CAB-DAC30M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW updateCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC30M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 3.0M, S/N and FW update.
Qnap CAB-DAC50M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twQnap CAB-DAC50M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 5.0M, S/N and FW updateCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h459,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-DAC50M-SFPP-DEC02 SFP+ 10GbE twinaxial direct attach cable, 5.0M, S/N and FW update.
Qnap CAB-TBT10M 1.0m Thunderbolt' 2 cablQnap CAB-TBT10M 1.0m Thunderbolt' 2 cableCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h249,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-TBT10M 1.0m Thunderbolt' 2 cable.
Qnap CAB-TBT20M 2.0m Thunderbolt' 2 cablQnap CAB-TBT20M 2.0m Thunderbolt' 2 cableCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h289,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-TBT20M 2.0m Thunderbolt' 2 cable.
Qnap CAB-U35G02MAC USB 3.0 5G 0.2m Type-Qnap CAB-U35G02MAC USB 3.0 5G 0.2m Type-A to Type-C cableCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h29,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap CAB-U35G02MAC USB 3.0 5G 0.2m Type-A to Type-C cable.
Qnap LAN-10G2T-X550 karta sieciowa 2 x 1Qnap LAN-10G2T-X550 karta sieciowa 2 x 10GbE RJ-45Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru1619,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap LAN-10G2T-X550 karta sieciowa 2 x 10GbE RJ-45.
Qnap LAN-40G2SF-MLX Dual-port 40GbE QSFPQnap LAN-40G2SF-MLX Dual-port 40GbE QSFP+ network expansion cardCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Brak towaru2139,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap LAN-40G2SF-MLX Dual-port 40GbE QSFP+ network expansion card.
Qnap Mustang-F100-A10-R10 Karta akceleraQnap Mustang-F100-A10-R10 Karta akceleratora PCIe FPGA Arria 10 1150GX DDR4 2400 Hz 8 GB, PCIe Gen3 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h10339,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Mustang-F100-A10-R10 Karta akceleratora PCIe FPGA  Arria 10 1150GX DDR4 2400 Hz 8 GB,  PCIe Gen3 x8.
Qnap Mustang-V100-MX8-R10 Karta akceleraQnap Mustang-V100-MX8-R10 Karta akceleratora obliczania z 8 x Movidius Myriad X MA2485 VPU, PCIe Gen2 x4, RoHSCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h4647,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Mustang-V100-MX8-R10 Karta akceleratora obliczania z 8 x Movidius Myriad X MA2485 VPU, PCIe Gen2 x4, RoHS.
Qnap NBD Pack 4 HDD na 3 lata.Qnap NBD Pack 4 HDD na 3 lataCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu879,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap NBD Pack 4 HDD na 3 lata.
Qnap QDA-A2AR 3,5-calowy adapter 2x 2,5 Qnap QDA-A2AR 3,5-calowy adapter 2x 2,5 cala SATA SSDCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h349,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-A2AR 3,5-calowy adapter 2x 2,5 cala SATA SSD.
Qnap QDA-A2MAR 2,5-calowy adapter 2x M.2Qnap QDA-A2MAR 2,5-calowy adapter 2x M.2 SATA SSDCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu349,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-A2MAR 2,5-calowy adapter 2x M.2 SATA SSD.
Qnap QDA-SA-4PCS Adapter dysku SAS do SAQnap QDA-SA-4PCS Adapter dysku SAS do SATA 6 Gb/s przeznaczony do serwera Enterprise ZFS NASCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h1129,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-SA-4PCS Adapter dysku SAS do SATA 6 Gb/s przeznaczony do serwera Enterprise ZFS NAS.
Qnap QDA-SA2-4PCS 2,5-calowy adapter dysQnap QDA-SA2-4PCS 2,5-calowy adapter dysku 6Gbps 2,5' SATA SSD do 3,5' SASCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h1169,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-SA2-4PCS 2,5-calowy adapter dysku 6Gbps 2,5' SATA SSD do 3,5' SAS.
Qnap QDA-SA3-4PCS 2,5-calowy adapter dysQnap QDA-SA3-4PCS 2,5-calowy adapter dysku SAS do SATA 6 Gb/sCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h1099,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-SA3-4PCS 2,5-calowy adapter dysku SAS do SATA 6 Gb/s.
Qnap QDA-U2MP 2,5 calowy adapter U.2 NVMQnap QDA-U2MP 2,5 calowy adapter U.2 NVMe to dual M.2 NVMe SSDCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu559,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-U2MP 2,5 calowy adapter U.2 NVMe to dual M.2 NVMe SSD.
Qnap QDA-UMP 2,5 calowy adapter U.2 PCIeQnap QDA-UMP 2,5 calowy adapter U.2 PCIe NVMe Gen3 x4 to M.2 2280 PCIe NVMe Gen3 x4Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu249,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QDA-UMP 2,5 calowy adapter U.2 PCIe NVMe Gen3 x4 to M.2 2280 PCIe NVMe Gen3 x4.
Qnap Qhora - rozszerzenie gwarancji stanQnap Qhora - rozszerzenie gwarancji standardowej do 5 latCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu599,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap Qhora - rozszerzenie gwarancji standardowej do 5 lat.
Qnap QM2-2P-244A Karta rozszerzeń 2 x M.Qnap QM2-2P-244A Karta rozszerzeń 2 x M.2 22110/2280 PCIe NVMe SSD (PCIe Gen2 x4)Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h430,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2P-244A Karta rozszerzeń 2 x M.2 22110/2280 PCIe NVMe SSD (PCIe Gen2 x4).
Qnap QM2-2P-344 Dual M.2 PCIe SSD expansQnap QM2-2P-344 Dual M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to two M.2 2280/22110 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x4Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu582,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2P-344 Dual M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to two M.2 2280/22110 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x4.
Qnap QM2-2P-384 Dual M.2 PCIe SSD expansQnap QM2-2P-384 Dual M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to two M.2 2280/22110 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu719,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2P-384 Dual M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to two M.2 2280/22110 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x8.
Qnap QM2-2P10G1TA Dual M.2 22110/2280 PCQnap QM2-2P10G1TA Dual M.2 22110/2280 PCIe SSD NVMe and single 10GBASE-T 10GbE network expansion card (PCIe Gen2 x 4), Low-profile bracket pre-loadedCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu819,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2P10G1TA Dual M.2 22110/2280 PCIe SSD NVMe and single 10GBASE-T 10GbE network expansion card (PCIe Gen2 x 4), Low-profile bracket pre-loaded.
Qnap QM2-2P2G2T Karta rozszerzeń 2 x PCIQnap QM2-2P2G2T Karta rozszerzeń 2 x PCIe 2280 M.2 NVMe SSD slots, PCIe Gen3 x 4 , 2 x Intel I225LM 2.5GbE NBASE-T portCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu769,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2P2G2T Karta rozszerzeń 2 x PCIe 2280 M.2 NVMe SSD slots, PCIe Gen3 x 4 , 2 x Intel I225LM 2.5GbE NBASE-T port.
Qnap QM2-2S-220A karta rozszerzeń 2 x M.Qnap QM2-2S-220A karta rozszerzeń 2 x M.2 22110 / 2280 SATA SSDCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu419,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2S-220A karta rozszerzeń 2 x M.2 22110 / 2280 SATA SSD.
Qnap QM2-2S10G1TA Dual M.2 22110/2280 SAQnap QM2-2S10G1TA Dual M.2 22110/2280 SATA SSD and single 10GBASE-T 10GbE network expansion card (PCIe Gen2 x 4), Low-profile bracket pre-loaded, LowCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu959,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-2S10G1TA Dual M.2 22110/2280 SATA SSD and single 10GBASE-T 10GbE network expansion card (PCIe Gen2 x 4), Low-profile bracket pre-loaded, Low.
Qnap QM2-4P-284 Quad M.2 PCIe SSD expansQnap QM2-4P-284 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen2 x4) SSDs; PCIe Gen2 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h632,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-4P-284 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen2 x4) SSDs; PCIe Gen2 x8.
Qnap QM2-4P-342 Quad M.2 PCIe SSD expansQnap QM2-4P-342 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x2) SSDs; PCIe Gen3 x4Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość719,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-4P-342 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x2) SSDs; PCIe Gen3 x4.
Qnap QM2-4P-384 Quad M.2 PCIe SSD expansQnap QM2-4P-384 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu799,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-4P-384 Quad M.2 PCIe SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 PCIe (Gen3 x4) SSDs; PCIe Gen3 x8.
Qnap QM2-4S-240 Quad M.2 SATA SSD expansQnap QM2-4S-240 Quad M.2 SATA SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 SATA SSDs; PCIe Gen2 x4Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu699,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QM2-4S-240 Quad M.2 SATA SSD expansion card; supports up to four M.2 2280 formfactor M.2 SATA SSDs; PCIe Gen2 x4.
Qnap QNA-T310G1S Przejściówka ThunderbolQnap QNA-T310G1S Przejściówka Thunderbolt 3 - 10GbE SFP+Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość849,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QNA-T310G1S Przejściówka Thunderbolt 3 - 10GbE SFP+.
Qnap QNA-T310G1T Przejściówka ThunderbolQnap QNA-T310G1T Przejściówka Thunderbolt 3 - 10GbE NBASE-T RJ-45Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h950,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QNA-T310G1T Przejściówka Thunderbolt 3 - 10GbE NBASE-T RJ-45.
Qnap QNA-UC5G1T Przejściówka USB 3.0 do Qnap QNA-UC5G1T Przejściówka USB 3.0 do 5GbECena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość429,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QNA-UC5G1T Przejściówka USB 3.0 do 5GbE.
Qnap QSW-M1208-8C - rozszerzenie gwarancQnap QSW-M1208-8C - rozszerzenie gwarancji standardowej do 5 latCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!ESDBliska wyczerpaniu1299,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QSW-M1208-8C - rozszerzenie gwarancji standardowej do 5 lat.
Qnap QWU-100 QuWakeUp, USB 3.0 typu C, 2Qnap QWU-100 QuWakeUp, USB 3.0 typu C, 2x RJ45 (PoE x1) WakeOnLanCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu1019,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QWU-100 QuWakeUp, USB 3.0 typu C, 2x RJ45 (PoE x1) WakeOnLan.
Qnap QXG-100G2SF-E810 2x QSFP28 100GbE nQnap QXG-100G2SF-E810 2x QSFP28 100GbE network expansion card; low-profile form factor; PCIe Gen4 x16Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h3899,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-100G2SF-E810 2x QSFP28 100GbE network expansion card; low-profile form factor; PCIe Gen4 x16.
Qnap QXG-10G1T 1 x 10Gbase-T 10GbE netwoQnap QXG-10G1T 1 x 10Gbase-T 10GbE network expansion card, PCIe Gen3 x4, Low-profile bracket pre-loaded, Low-profile flat and Full-height bracksts arCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu532,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-10G1T 1 x 10Gbase-T 10GbE network expansion card, PCIe Gen3 x4, Low-profile bracket pre-loaded, Low-profile flat and Full-height bracksts ar.
Qnap QXG-10G2SF-CX4 2 x SFP+ 10GbE netwoQnap QXG-10G2SF-CX4 2 x SFP+ 10GbE network expansion card; low-profile formfactor; PCIe Gen3 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h829,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-10G2SF-CX4 2 x SFP+ 10GbE network expansion card; low-profile formfactor; PCIe Gen3 x8.
Qnap QXG-10G2T-107T 2 x 10Gbase-T 10GbE Qnap QXG-10G2T-107T 2 x 10Gbase-T 10GbE network expansion card, PCIe Gen2 x4, Low-profile bracket pre-loaded, Low-profile flat and Full-height bracksCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Średnia ilość859,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-10G2T-107T 2 x 10Gbase-T 10GbE network expansion card, PCIe Gen2 x4, Low-profile bracket pre-loaded, Low-profile flat and Full-height bracks.
Qnap QXG-10G2T-X710 2x 10GbE z SR-IOV i Qnap QXG-10G2T-X710 2x 10GbE z SR-IOV i iSCSI, Intel Ethernet X710Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h1599,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-10G2T-X710 2x 10GbE z SR-IOV i iSCSI,  Intel Ethernet X710.
Qnap QXG-25G2SF-CX4 2 x SFP28 25GbE netwQnap QXG-25G2SF-CX4 2 x SFP28 25GbE network expansion card; low-profile formfactor; PCIe Gen3 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h999,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-25G2SF-CX4 2 x SFP28 25GbE network expansion card; low-profile formfactor; PCIe Gen3 x8.
Qnap QXG-25G2SF-CX6 2 x SFP28 25GbE netwQnap QXG-25G2SF-CX6 2 x SFP28 25GbE network expansion card; low-profile form factor; PCIe Gen4 x8Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h1249,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-25G2SF-CX6 2 x SFP28 25GbE network expansion card; low-profile form factor; PCIe Gen4 x8.
Qnap QXG-2G1T-I225 1 x 2.5GbE 4-speed NeQnap QXG-2G1T-I225 1 x 2.5GbE 4-speed Network card PC/Server or NAS with a PCIe slotCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu259,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-2G1T-I225 1 x 2.5GbE 4-speed Network card PC/Server or NAS with a PCIe slot.
Qnap QXG-2G2T-I225 2 x 2.5GbE 4-speed NeQnap QXG-2G2T-I225 2 x 2.5GbE 4-speed Network card PC/Server or NAS with a PCIe slotCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu399,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-2G2T-I225 2 x 2.5GbE 4-speed Network card PC/Server or NAS with a PCIe slot.
Qnap QXG-2G4T-I225 4 x 2.5GbE 4-speed NeQnap QXG-2G4T-I225 4 x 2.5GbE 4-speed Network card PC/Server or NAS with a PCIe slotCena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Dostępny w oddziałach 72 h699,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-2G4T-I225 4 x 2.5GbE 4-speed Network card PC/Server or NAS with a PCIe slot.
Qnap QXG-5G1T-111C 1 x 5GbE multi-Gig exQnap QXG-5G1T-111C 1 x 5GbE multi-Gig expansioncard; low-profile; Aquantia AQC111C; Gen3 x 1Cena internetowa tylko w sprzedaży wysyłkowej
w sklepie internetowym!Bliska wyczerpaniu299,00Dodaj do Koszyka: 
Qnap QXG-5G1T-111C 1 x 5GbE multi-Gig expansioncard; low-profile; Aquantia AQC111C; Gen3 x 1.
123...5następna60120wszystkie na stronieZnaleziono produktów: 279
Top Bestsellery

· Lokalne stany magazynowe dostępne są po kliknięciu na ikonę stanu.
· Ceny uwzględniają rabat ok. 1%, naliczany w przypadku płatności Gotówką, Za pobraniem lub Przelewem.
· Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
· Cennik aktualizowany na bieżąco (on-line). Czas generowania strony: 0.025s.
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami