Krzesła dla graczy stały się produktem, których różnorodność i funkcjonalność docenia coraz to więcej użytkowników. Każdy kto spędza długie godziny przed monitorem dobrze wie jak bardzo istotnym elementem dzisiejszego "zestawu" komputerowego jest wygodna i komfortowa pozycja. Tak, poza monitorem, myszką, klawiaturą czy, oczywiście, jednostką centralną to właśnie odpowiednio dobrane fotel odpowiada za komfort pracy i grania przy komputerze. Firma Corsair postanowiła wyjść na przeciw potrzebom swoich klientów prezentując nową rodzinę produktów, która wzbogaci jej już bardzo bogatą ofertę o krzesła dedykowane graczom.

Nowa seria ma nosić nazwę T1 Race i została zaprojektowana przez osoby (tzw. ODM) odpowiedzialne za konstrukcję prawdziwych foteli do samochodów wyścigowych, chociaż może z nieco innym nastawieniem odnośnie wygody użytkowania ;) Rama T1 Race wykonana będzie ze stali, obicia z gąbki poliuretanowej obszytej materiałem imitującym skórę. Podłokietniki wersji T1 to wysokiej jakości plastik z możliwością regulacji położenia i wykończeniu przypominającym włókno węglowe.

Obecnie Corsair nie podał jeszcze daty premiery, ale zapewnił, że Corsair T1 Race na rynku pojawi się już wkrótce. Sugerowana cena detaliczna nie powinna przekroczyć 1600zł. W międzyczasie możecie też zobaczyć krótki opis innych foteli dla graczy.

T1 Race

T1 Race Dol

T1 Race Podlokietnik