Dzięki szybkości 3200/3600MT/s, unikalnemu białemu radiatorowi i efektownemu podświetleniu RGB pamięć Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition poprawia zarówno wydajność, jak i wygląd komputera. Ustaw efekty świetlne RGB, korzystając z oprogramowania Kingston FURY CTRL, aby uzyskać niepowtarzalne podświetlenie, zsynchronizowane dzięki opatentowanej technologii Infrared Sync.

Fury

Pamięć jest dostępna w wersjach o opóźnieniach CL16-18, jako pojedyncze moduły o pojemności 8GB i 16GB oraz w zestawach o pojemności 16GB i 32GB. Każdy moduł pamięci przechodzi testy przy pełnej szybkości i jest objęty ograniczoną wieczystą gwarancją, co daje pewność bezproblemowej modernizacji systemów z procesorami Intel i AMD. Dzięki pamięci Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition Twój komputer będzie wyróżniał się wśród innych. Dynamiczne efekty świetlne RGB są zsynchronizowane dzięki opatentowanej technologii Kingston Infrared Sync Technology.

Fury

Certyfikat Intel XMP

Podkręć pamięć, korzystając z zaawansowanych, wstępnie zoptymalizowanych ustawień opóźnień, szybkości i napięcia - wystarczy wybrać jeden z wbudowanych profili.

Przystosowana do współpracy z procesorami AMD Ryzen

Niezawodna, kompatybilna i przystosowana do współpracy z procesorami Ryzen pamięć Kingston FURY Beast DDR4 RGB Special Edition z łatwością zintegruje się z systemem opartym na platformie AMD, aby zwiększyć wydajność Twojego komputera.