Kingston prezentuje Pamięć flash USB DataTraveler Exodia z zatyczką ochronną i zaczepem na klucze w różnych kolorach. Kingston DataTraveler Exodia to pamięć o wydajności USB 3.2 Gen 1 zapewniająca sprawny dostęp do danych na komputerach przenośnych i stacjonarnych, monitorach i innym sprzęcie elektronicznym. DT Exodia umożliwia szybki transfer i wygodne przechowywanie dokumentów, muzyki, filmów i innych danych.

Łatwy dostęp i szybki transfer na co dzień

Dt
Praktyczna konstrukcja i modne kolory sprawiają, że jest to idealne urządzenie do codziennego użytku w pracy, domu, szkole lub w dowolnym miejscu, w którym korzystasz z danych. Atuty pamięci DT Exodia to pojemności do 256 GB*, pięć lat gwarancji, bezpłatna pomoc techniczna oraz legendarna niezawodność produktów Kingston. Produkt powinien pojawić się w ofercie ProLine pod koniec września 2020.

  • Duży zaczep umożliwia łatwe mocowanie do breloków na klucze
  • Złącze USB jest zabezpieczone praktyczną zatyczką
  • Różne opcje kolorów zależne od pojemności

* Część podanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania oraz innych funkcji i nie jest wykorzystywana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza niż podana na produktach. Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash firmy Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide.