W podziękowaniu za udany rok dla marki Cryorig, producent przygotował dla miłośników dwa specjalne wydarzenia. Pierwsze jest przeznaczone dla członków Cryorig VIP a drugie jest otwarte dla wszystkich! W geście podziękowania dla całej społeczności komputerowej za wspaniałe wsparcie, Cryorig zorganizował na koniec roku dwie wyjątkowe akcje promocyjne.
W pierwszej z nich nagrodą główną jest chłodzenie Cryorig R1 Ultimate Golden Edition pokryte dwudziestocztero karatowym złotem. Cryorig R1 Ultimate Golden Edition powstał dzięki hybrydowemu, fizycznemu osadzanie z fazy gazowej (PVD). Technologia ta zapewnia idealnie rożne pokrycie całej powierzchni osłon radiatora złotem. W konkursie, którego nagrodą jest ten schładzacz procesora udział mogą wiać wyłącznie członkowie Cryorig VIP. Warto być VIP w Cryorig... Aby się dołączyć do grona członków Cryorig VIP trzeba kupić chłodzenie Cryorig, a następnie zarejestrować je na stronie producenta. Warto, gdyż będzie to prawdziwie kolekcjonerski przedmiot!

Cryorig R1 Ultimate

W drugiej akcji promocyjnej Cryorig rozda trzy specjalne wersje swoich najlepszych radiatorów w wersji Chromatic, zostaną one wyprodukowane tylko i wyłącznie na potrzeby tego konkursu! To zwycięzcy wybiorą model oraz kolor! Dostępne opcje kolorystyczne to "True Red" (prawdziwa czerwień), "Deep Blue" (głęboki niebieski), "Fresh Green" (świeża zieleń), "Vibrant Orange" (wyrazisty pomarańczowy). Kolory zostały dobrane tak, aby idealnie komponować się z najpopularniejszymi modelami płyt głównych. Nie będą one nigdy dostępne w sprzedaży detalicznej.

Cryorig R1 Ultimate Chroma

Cryorig to nowa jakość na rynku systemów chłodzenia i wentylatorów, poparta wieloletnim doświadczeniem osób, które wcześniej pracowały nad takimi markami jak Prolimatech czy Phanteks. Cryorig łączy bezkompromisowa wydajność, elegancki design, innowacyjne rozwiązania i dbałość o niski poziom głośności swoich produktów. Więcej informacji o marce możecie znaleźć na stronie internetowe. Konkurs trwa do godziny 23:99 czasu pacyficznego (UTC-8) 31 grudnia 2014. Zwycięzcy obu akcji zostaną ogłoszeni przez producenta 5 stycznia 2015. Więcej informacji na stronie producenta dostępnej pod adresem:

http://www.cryorig.com/xmasactivity.php