Refabrykowane LogoFirma Proline wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów wprowadziła do swojej oferty notebooki refabrykowane. Poniżej przedstawiamy kilka istotnych informacji na ich temat.

Co kryje się za słowem "refabrykowane" ?

Oznacza to iż produkt ten był wcześniej używany, najczęściej był leasingowany przez firmę i po okresie leasingu trafił z powrotem na rynek. Przed wprowadzeniem go powtórnie na rynek został gruntownie sprawdzony, zakonserwowany i wyczyszczony. Jeśli jakiś jego element został zużyty lub uszkodzony, to został on wymieniony.

Czy produkty refabrykowane są objęte gwarancją ?

Każdy produkt w tej kategorii objęty jest 6 miesięczną gwarancją, oraz ma zapewniony serwis pogwarancyjny. W praktyce nie ma problemów z awariami. Prawie wszystkie produkty w tej grupie to wysokie modele, renomowanych producentów. Do ich produkcji użyto wysokiej jakości materiałów, oraz zastosowano rozwiązania charakterystyczne dla sprzętu "biznesowego". gwarantujące długą i niezawodną eksploatację.

Jakiego notebooka wybrać, czy nie będzie za słaby, za wolny?

Wszystko zależy od potrzeb. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji, w zależności od wymagań jakie stawiamy komputerowi.

Intel Pentium M Logo

Notebooki z procesorami Pentium M

To najtańsza grupa notebooków, zastosowanie to głównie praca biurowa w środowisku Office, programy do wystawiania faktur, lub zwyczajnie do przeglądania internetu.

Mimo niewielkiej ceny, doskonale poradzą sobie w rozmowach przez Skype, Facebookiem i wielu innych internetowych aplikacjach.

Doskonale będą służyć zarówno uczniom, jak i studentom. Dla osób starszych polecamy egzemplarze z większymi matrycami, aby komfort pracy był jeszcze większy.

Intel Centrino DuoNotebooki z procesorami Core Duo i Core 2 Duo
To średnia "półka cenowa". W odróżnieniu do pierwszej grupy posiadają silniejsze procesory, większą pamięć operacyjną, większe twarde dyski. Poza opisanymi wcześniej zastosowaniami, przy wyborze notebooka z zewnętrzną kartą grafiki można liczyć już na udaną zabawę w gry komputerowe i różne inne multimedialne zastosowania, na szczególną uwagę warto zwrócić na modele z podwyższoną rozdzielczością matrycy. Cecha ta bardzo przydaje się gdy chcemy widzieć więcej informacji na raz. ( np. arkusze exel ).

Najczęściej wybieranymi modelami z tej grupy są produkty Lenovo, znane jako notebooki ThinkPad cechujące się wprost legendarnymi rozwiązaniami, stale ulepszanymi przez producenta.

Ciekawą propozycję stanowią również, produkowane w Polsce notebooki Dell Latitude E6400. Następca serii D600 zamknięty w eleganckiej, odpornej na "bardzo wiele" metalowej obudowie.

Intel Core5 LogoNotebooki z procesorami Core i5Najdroższe, najnowsze, najszybsze. To notebooki z "najwyższej półki", najlepszych producentów, najwyższych serii. Doskonała alternatywa dla nowych produktów. Większość z tych Notebooków, rok - dwa lata temu kosztowała powyżej pięciu tysięcy złotych, dziś można się nimi cieszyć za mały ułamek tej ceny.

Proponujemy serie EliteBook firmy HP, oraz modele ThinkPad. To prawdziwe mercedesy, które są osiągalne dla "przeciętnego Kowalskiego!

SkarbonkaNotebooki TabletyTo grupa pełnowartościowych notebooków, posiadających nowoczesne procesory i klawiatury z funkcją tabletu. Obrotowy ekran pozwalający wykorzystywać notebooka jak tablet oraz pisać na nim.

Nowe produkty z funkcją tabletu to wydatek oscylujący zazwyczaj w granicach trzech tysięcy złotych.

Oszczędność

Zakup notebooka refabrykowanego w Firmie Proline to gwarancja oszczędności.

Renomowane produkty, najwyższa jakość, bardzo niska cena. To atuty by zapoznać się z naszą nową ofertą!