Kingston Technology przedstawia nowy produkt z rodziny kart pamięci - kartę flash SDHC/SDXC UHS-I U3.

Karta SDHC/SDXC UHS-I U3 firmy Kingston spełnia wymagania najnowszej specyfikacji Ultra-High Speed Class 3, opublikowanej przez stowarzyszenie SD. Gwarantuje ona minimalną szybkość zapisu 30 MB/s, dzięki czemu znakomicie nadaje się do zapisywania i płynnego odtwarzania nagrań wideo o jakości HD 4K2K.

Kingston SDHC/SDXC UHS-I U3

Użytkownicy mogą rejestrować Filmy Full HD (1080p), Ultra HD (2160p), 3D i 4K2K o jakości kinowej przy użyciu aparatów i kamer o wysokiej wydajności, takich jak lustrzanki cyfrowe (D-SLR), cyfrowe aparaty bezlusterkowe (D-SLM), kamkordery i kamery wideo. Jest to idealne rozwiązanie do nagrań telewizyjnych i transmisji na żywo. Ponadto karta zapewnia szybsza edycje plików oraz krótszy czas przesyłania, szczególnie w przypadku użycia czytników kart USB 3.0. Wyższa stała prędkość zapisu zapewnia integralność nagrania przez zredukowanie zacięć, a fotografowie mogą wykonywać zdjęcia seryjne.

Kingston SDHC/SDXC UHS-I U3

Nowa karta jest dostępna w różnych wersjach o pojemności od 16 GB do 64 GB i oferuje szybkość odczytu na poziomie 90 MB/s, a zapisu - 80 MB/s. Dzięki temu klienci mogą nagrywać jeszcze więcej materiału wideo przy użyciu wydajnych kamer lub robić więcej zdjęć w trybie serii. Z kolei fotografowie mogą robić zdjęcia o wysokiej rozdzielczości, takie jak RAW lub JPEG, bez obaw o wyczerpanie dostępnego miejsca.

Kingston SDHC/SDXC UHS-I U3

Karty SDHC/SDXC UHS-I U3 są objęte wieczystą gwarancją i bezpłatną pomocą techniczną, a ponadto cechują się legendarna niezawodnością produktów firmy Kingston.