Aktualnie panująca sytuacja geopolityczna na świecie wymusza w Polsce utrzymanie trzeciego stopnia alarmowego Charlie-CRP (trzeci poziom w czterostopniowej skali ostrożności w polskiej cyberprzestrzeni). Nie zmienia się również rosnąca tendencja liczby cyberataków nakierowanych na placówki medyczne. Jak poprawić ich odporność na potencjalny atak?

Ministerstwo Zdrowia wraz z Pełnomocnikiem Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa uruchomiają w 2022 roku dodatkowe środki (od 300 do nawet 900 tys. zł dofinansowania) na zwiększenie poziomu ochrony systemów informatycznych placówek posiadających umowę z NFZ. Szczegóły programu na oficjalnej stronie NFZ.

Wychodząc na przeciw potrzebom sektora MED i wszystkich osób na co dzień oferujących usługi medyczne przygotowaliśmy specjalną promocję na profesjonalne rozwiązania ochrony od Bitdefender.

Chcesz uzyskać nawet 40% lepszą cenę dla swojej jednostki?
Zadzwoń: 664 999 910 lub napisz: radoslaw.patelski@proline.pl

Oficjalny komunikat na stronie NFZ


Program Bitdefender GravityZone spełnia wymagania finasowania dostarczając wszystkie narzędzia ochrony:
  • antywirus, antyransomware, firewall
  • antyspam dla poczty elektronicznej
  • centralnie zarządzany system klasy Endpoint Detection and Response (EDR)
  • bezpieczne środowisko do sprawdzania plików - Sandbox
  • szyfrowanie dysku - Bitdefender Full Disk Encryption (FDE)
  • platformę do kontroli podatności sieci pod względem konfiguracji i czynnika ludzkiego - Risk Management i Human Risk Analytics



Bitdefender daje pełną ochronę i widoczność zagrożeń dzięki ponad 30 warstw ochrony, automatycznej detekcji i reagowaniu, opartej o uczenie maszynowe wyposażone w wiele algorytmów (ponad 75 000 modeli), w tym: perceptrony, binarne drzewa decyzyjne, ograniczone maszyny Boltzmanna, algorytmy genetyczne, maszyny wektorów podpierających, sztuczne sieci neuronowe, niestandardowe algorytmy łagodzenia fałszywych alarmów, oraz ponad 40 000 statycznych i dynamicznych elementów.