Zwiększ satysfakcję i bezpieczeństwo z zakupów w sklepie ProLine.pl. Teraz możesz zakupić usługę obejmującą wiele dodatkowych zabezpieczeń i usług:

Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji

Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji

Dodatkowe ubezpieczenie od mechanicznych uszkodzeń w transporcie

Jeśli opakowanie nie było uszkodzone a Klient już po odjeździe kuriera i otwarciu przesyłki stwierdził jej uszkodzenie mechaniczne powstałe w wyniku niewłaściwego transportu ma możliwość zgłoszenia takiego uszkodzenia w ciągu 7 dni od odebrania towaru.

Wymiana produktu z wadą fabryczną lub zwrot pieniędzy w trybie natychmiastowym

Jeżeli w ciągu 14 dni od momentu odbioru towaru Klient zgłosi jego wadę fabryczną a jego produkt nie będzie nosił śladów użytkowania, ma prawo do wymiany na nowy produkt w trybie natychmiastowym. Jeżeli towar reklamowany nie będzie już dostępny, ProLine.pl zaproponuje wymianę na inny o podobnych parametrach. Jeżeli Klient wybierze zwrot należności, ProLine.pl zwróci zapłatę w ciągu 24 godzin od momentu kiedy Klient zrezygnuje z zamiennego towaru.

Przedłużone do 30 dni prawo do zwrotu towaru bez przyczyny

Czas w jakim Konsument może zwrócić towar bez podania przyczyny w ramach Pakietu Gwarantowanej Satysfakcji jest wydłużony z 14 do 30 dni.

Gwarancję "door to door" na wszystkie produkty objęte gwarancją ProLine.pl

W przypadku uzasadnionej reklamacji produktów serwisowanych przez ProLine.pl w ciągu pierwszych dwóch lat trwania gwarancji wszystkie koszty transportu od i do Klienta pokrywa ProLine.pl. Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji zalecamy dokupiony dla bardziej wartościowych produktów komputerowych, sprzętu AGD i urządzeń IT.

Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji Premium

Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji Premium

Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji Premium zawiera wszystkie usługi zawarte w podstawowym pakiecie Gwarantowanej Satysfakcji plus dodatkowe możliwość bezpłatnej konsultacji z wykwalifikowanym serwisantem ProLine, dzięki któremu będziesz mógł rozwiązać wszelkie problemy techniczne ze swoim sprzętem. Konsultacje pozwolą Ci także dokonać najlepszego wyboru urządzeń peryferyjnych i ustalenia najlepszej konfiguracji Twojego sprzętu, dobór odpowiednich sterowników i urządzeń peryferyjnych.
Pakiet Premium zawiera także konsultacje z zakresu tuningu komputerowego, overclockingu procesora i karty graficznej. Otrzymasz także możliwość konsultacji i pomocy w doborze nowych komponentów pozwalających rozbudować możliwości i wydajność Twojego komputera. Nasz konsultant doradzi jakie podzespoły mógłbyś wymienić, aby osiągnąć wyższą wydajność twojego sprzętu. W szczególności może to być dobór najodpowiedniejszego, szybkiego dysku SSD, wymianę lub podkręcenie procesora czy też dobór najlepszej karty graficznej do twojego zestawu.