Noże i sztućce kuchenne

Noze Z tym zawsze jest problem. Albo same się gubią albo leżą brudne i nie ma komu umyć. W ofercie noży i sztućców znajdują się ostre jak brzytwa noże zarówno te ze stali węglowej jak i ceramiczne. Niektóre sztućce kuchenne używa się rzadko, ale kiedy przychodzi na to czas, wtedy też okazuje się jak niezbędne na wyposażeniu kuchni one są. W bogatej ofercie znajdują się między innymi - łyżka do miodu, spaghetti, gałkownica do lodów, ziemniaków albo ryżu. Każdy znajdzie tutaj coś, czego potrzebuje.

Noże kuchenne
Niezbędne sztućce
Łyżki nie tylko do zup
Deski do krojenia i podkładki

Akcesoria drewniane i łopatki kuchenne

Drewniane Łyżki i łopatki drewniane, które idealnie sprawdzą się w każdej kuchni, podczas przyrządzania potraw w garnkach z powłoką teflonową lub ceramiczną. Dla sympatyków robienia domowej pizzy nie zabraknie profesjonalnego wałka do ciasta, a dla fanów przekąsek znajdziemy spore zestawy wykałaczek w niskiej cenie. Jeżeli ktoś gustuje w kuchniach bardziej azjatyckich, to bambusowe pałeczki są pozycją obowiązkową.

Akcesoria drewniane
Łopatki kuchenne

Akcesoria do kawy, herbaty i jajek

Kawa Chyba każdy lubi z rana, kiedy po mieszkaniu unosi się aromat świeżo parzonej kawy. Poniżej oferta na filtry do kawy oraz do herbaty ale i nie tylko. W ofercie znajdują się dodatkowo szykowne łyżeczki oraz miarka do kawy, dzięki której Twoja poranna kawa zawsze będzie idealna. Poranne obieranie czy krojenie jajek czasami przyprawia nam trochę bałaganu - można jednak sobie ułatwić obróbkę i spożywanie jajek zachowując czas na delektowanie się wcześniej zaparzoną kawą.

Herbata i kawa
Jajka

Tłuczki, trzepaczki, sita, tarki

Tarki Kiedy mężczyzna w domu nie pomaga w kuchni, warto wtedy skorzystać z niezawodnego sprzętu, który ułatwi wykonywanie nawet tych najtrudniejszych czynności. Od dziś tłuczenie, tarkowanie będzie łatwe jak nigdy dotąd. Trzepaczki oraz sita w ofercie znacznie ułatwią przygotowywanie deserów i ciast po ciężkim gotowaniu obiadu.

Tłuczki do ziemniaków
Sita i sitka
Tarki
Trzepaczki

Młynki, solniczki, otwieracze, obieraki, krajacze i drylownice

Solniczki Narzędzia kuchenne, które znacznie ułatwiają przygotowywanie potraw. Odkręcanie mocno dokręconych słoików czy zawsze problematyczne otwieranie metalowych puszek nie będzie stanowić już problemu. Szybkie i sprawne drylowanie owoców i obieranie warzyw stanie się przyjemnością a nie udręką. Niech robienie domowych konfitur będzie przyjemne dla Ciebie i dla całej Twojej rodziny.

Młynki i solniczku
Otwieracze
Obieraki, skrobaki, krajacze

Wszystko do wypieków

Wypieki Pieczenie słodkości samo w sobie jest słodkie. Z niezawodnymi akcesoriami może być jednak jeszcze bardziej słodko. Wykorzystaj profesjonalne pędzelki przeznaczone do smarowania i nadaj niesamowitego koloru swoim wypiekom. Nadawaj kształty za pomocą foremek i twórz dekoracje jakie tylko przyjdą Ci do głowy przy pomocy dekoratorów i rękawów dekoracyjnych.

Wypieki i dekoracje
Pędzelki kuchenne

Niezbędne na każdej imprezie

Party Każda impreza musi być zaplanowana od A do Z aby cieszyć się chwilą a nie martwić niedociągnięciami. Kolorowe balony, serpentyny oraz słomki do napojów dla dzieci, to wyposażenie podstawowe - musi być kolorowo. Dla starszych oczywiście trzeba schłodzić napoje i idealnie sprawdzą się tutaj foremki do kostek lodu. Jak impreza, to i grill, a na grillu nie można zabraknąć smakołyków jakimi są bez wątpienia domowe szaszłyki.

Kolorowe imprezowe inspiracje
Foremki do lodu
Szpikulce do szaszłyków

Akcesoria domowe

Dom Tak rzadko używane, ale kiedy ich zabraknie to zaczyna się kłopot. Kłódki, lejki, łapki na muchy, ostrzałki do noży, gumki recepturki - rzadko kupowane, a tak często używane. Z termometrów korzystamy na co dzień, podobnie jak z haczyków na ręczniki czy ubrania. Jeżeli czegoś brakuje w Waszym mieszkaniu, to znajdziecie to w naszej ofercie.

Akcesoria domowe
Samoprzylepne haki i haczyki
Termometry

Akcesoria biurowe

Biuro Komfortowa i efektywna praca w biurze zależy w dużej mierze od organizacji naszego stanowiska na którym pracujemy - wszystko trzeba mieć w zasięgu ręki. Długopisów na takim stanowisku nigdy nie jest za dużo, a problem jest wtedy, kiedy ostatni z nich przestanie pisać.

Nożyczki
Przybory do pisania