Sensei Ten to mysz dla graczy, stworzona z myślą o rywalizacji, gdzie wydajność i trwałość ma znaczenie. Dawno okrzyknięty królem myszy do gier, kultowy kształt SteelSeries Sensei i wydajność na najwyższym poziomie, to cechy które zdefiniowały świat myszy gamingowych. Sensei Ten kontynuuje historyczną spuściznę Sensei dzięki ukochanemu przez wszystkich (od ponad 10 lat) symetrycznemu (oburęcznemu) kształtowi. Oferuje całkowicie nowe ulepszenia, takie jak eleganckie nowe wykończenie, wyjątkowo wytrzymałe materiały wykonane z wysokiej jakości polimeru, czujnik TrueMove Pro 18 000 DPI oraz gwarancja 60 milionów kliknięć.


Do dnia dzisiejszego oryginalny kształt Sensei posiada mnóstwo zwolenników tej kultowej skorupy, a tony graczy na całym świecie nadal korzystają z dziesięcioletnich oryginałów. Wygląda na to, że nadszedł czas, aby powrócił...
Wkrocz do nieba SENSEI.

"Ten" to japońsko-chiński znak oznaczający "niebo". Sensei Ten to powrót do klasycznej formy legendarnego kształtu Sensei, który został pierwotnie wydany w 2009 roku. Sensei świętuje teraz ponad dziesięć lat doskonałości.

Legenda powróciła...

PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCIE SteelSeries Sensei Ten