Jeśli zastanawialiście się kiedyś nad złożeniem komputera z rozbudowanym chłodzeniem wodnym to dobrze trafiliście. Sklep Proline nie tylko wprowadził do oferty komponenty do Custom Loop, ale i również usługę konfiguracji, montażu, testowania z bezpieczną dostawą całości na wskazany adres!

Cool1lp

Firma Alphacool została założona w 2003 roku i jest jedną z pierwszych firm, która opracowała i wprowadziła na rynek systemy chłodzenia wodą do zsetawów komputerowych. Od tego czasu Alphacool kontynuuje rozwój i stał się jednym z największych projektantów i producentów chłodzenia wodnego dla majsterkowiczów na rynku. Alphacool od wielu lat z powodzeniem współpracuje również z przemysłem motoryzacyjnym, uniwersytetami, lotnictwem, technologią wiatrową i wieloma innymi sektorami sektora B2B. Firma Alphacool jest szczególnie aktywna w obszarze rozwiązań specjalnych oraz opracowuje i produkuje indywidualne rozwiązania chłodnicze dla wszystkich obszarów.

Cool2lp

Po wprowadzeniu komponentów Alphacool do naszej oferty, jako nieliczni w Polsce wychodzimy dodatkowo do Państwa z usługą montażu systemów chłodzeń cieczą. Zdajemy sobie sprawę z tego, że własnoręczny montaż Custom Loopa bardzo często odstrasza potencjalnych użytkowników takich układów - pomimo tego, że bardzo by chcieli mieć taki układ w swoim komputerze. Od teraz, w naszym sklepie możecie skorzystać z usługi montażu chłodzenia cieczą w swoim wymarzonym zestawie komputerowym.

Cool3lp

Jeżeli jesteście zainteresowani zbudowaniem komputera z układem chłodzenia cieczą, a nie macie w tym większego doświadczenia, to od teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście taki zestaw mogli posiadać - cały, skręcony i gotowy zestaw z Custom Loopem w środku!

Oferta montażu chłodzenia cieczą jest szeroka i obejmuje:

  • konfigurację zestawu komputerowego pod Wasze zastosowania
  • konfigurację, dobór elementów i wstępną przymiarkę systemu chłodzenia cieczą
  • montaż komputera
  • montaż układu systemu chłodzenia cieczą
  • weryfikację poprawności działania układu cieczą
  • instalację systemu operacyjnego (w przypadku jego zakupienia)
  • weryfikację poprawności działania zestawu komputerowego (stabilność, temperatury podczas obciążania)
Oferujemy tylko i wyłącznie bezpieczne formy odbioru takich zestawów komputerowych.
Pierwszą z nich jest oczywiście odbiór osobisty w centrali znajdującej się pod adresem ul. Brzozowa 5, 55-095 Mirków.

Druga forma dostawy zapewne dla większości z Was będzie zdecydowane bardziej wygodną formą odbioru zestawu komputerowego z układem chłodzenia cieczą. W trosce o bezpieczeństwo podczas transportu, wychodzimy do Was z ofertą dostarczenia zestawu komputerowego z układem chłodzenia cieczą przez jednego z naszych pracowników na terenie całego kraju. Tak, nasz pracownik może dostarczy Wam zestaw komputerowy pod wskazany adres, a i dodatkowo zweryfikuje on poprawność, szczelność układu chłodzącego u Was w domu.

Podstawowe usługi złożenia komputera dostępne na naszej stronie nie obejmują montażu komputera z indywidualnym systemem chłodzenia cieczą. Do każdej oferty, konfiguracji, wyceny podchodzimy indywidulanie i jeżeli jesteście zainteresowani tą właśnie ofertą, to serdecznie zapraszamy do kontaktu na pomoc@proline.pl