Wrsedgaswbdgewbrehwrebh

Żadne inne nagrody technologiczne nie gromadzą ponad 100 najlepszych dziennikarzy, którzy decydują o najlepszym sprzęcie sprzedawanym na całym kontynencie, jak nagrody EHA. Obecnie, po raz szósty, ceremonia 2020 jest nieco inna, ponieważ globalna pandemia spowodowała, że Computex niestety nie ruszył pod koniec maja. Zamiast tego nagrody zostały ogłoszone online, wraz z najnowszym podsumowaniem z ogólnoeuropejskiego badania na temat zakupu sprzętu EHA 2020/21.

Proces nominacji rozpoczął się na początku roku od pełnej analizy produktów, które zostały uruchomione, przetestowane i ocenione przez ekspertów pracujących dla członków European Hardware Association. Początkowa lista została zredukowana do listy zasłużonych finalistów, którą można zobaczyć tutaj. Po zliczeniu i sprawdzeniu ostatecznych głosów, zwycięzcy zostali ogłoszeni w czwartek 25 czerwca 2020 r.

Publikacje członkowskie European Hardware Association, założone sześć lat temu, wydały łącznie blisko 400 000 artykułów. Poszczególne testy wymagane do stworzenia tych funkcji są liczone w milionach. To bogate doświadczenie sprawia, że EHA ma wyjątkowe kwalifikacje, aby oceniać najlepszy sprzęt w sprzedaży w Europie i opracowywać intuicyjne, szeroko zakrojone kampanie badawcze, które dają prawdziwy wgląd w rynek.

Od czerwca 2020 r. do członków należą KitGuru z Wielkiej Brytanii, PurePC z Polski, Geeknetic z Hiszpanii, CowCotLand z Francji, io-tech z Finlandii, Lab 501 z Rumunii, Hardware Upgrade z Włoch, Hardware.Info z Holandii i HardwareLuxx z Niemiec.

Procesy rozpatrywania, nominacji i głosowania dobiegły końca.

Czas ogłosić zwycięzców!

Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Netgear
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha
Eha