Informacje archiwalne

Produkt o kodzie MSI_RX_5700_GAMING_X został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

MSI Radeon RX 5700 GAMING X 8GB PCI-E GDDR6 FreeSync

Dodaj swoją ocenę | kod: MSI_RX_5700_GAMING_X

Opis MSI Radeon RX 5700 GAMING X 8GB PCI-E GDDR6 FreeSync

Radeon RX 5700 jest grafiką z najnowszą i najszybszą pamięcią GDDR6. Posiada obsługę PCI Express 4.0. Zasilanie RDNA zapewnia wyjątkową wydajność i wysoką jakość gier. Seria Radeon RX 5700 oferuje nowe jednostki obliczeniowe, nowe instrukcje lepiej dostosowane do efektów wizualnych oraz wielopoziomową hierarchię pamięci podręcznej dla znacznie zmniejszonego opóźnienia i wysoce responsywnej gry
Najważniejsze cechy
  • Pamieć GDDR6
  • TWIN FROZR 7
  • RDNA
  • Obsługa VR
Doskonałe wrażenia z gry są tworzone przez naginanie reguł. Zupełnie nowa seria Radeon RX 5700 z zasilaniem RDNA zapewnia wyjątkową wydajność i wysoką jakość w grach. Przejmij kontrolę dzięki serii Radeon RX 5700 i doświadcz potężnych, przyspieszonych gier dostosowanych do twoich potrzeb.

GAME FIDELITY ACCELERATED

Wysokowydajna architektura RDNA została zaprojektowana, aby znacznie ulepszyć funkcje, takie jak Radeon Image Sharpening, FidelityFX i technologie VR3, aby zapewnić maksymalną wydajność i oszałamiające wrażenia z gry.

TWIN FROZR 7

Siódma generacja słynnego MSI TWIN FROZR Thermal Design oferuje najbardziej zaawansowaną technologię zapewniającą najwyższą wydajność chłodzenia. Posiada nowy TORX FAN 3.0 w połączeniu z przełomowymi osiągnięciami aerodynamicznymi. Oznacza to, że dzięki niskiej temperaturze zapewniona jest stabilna wydajność i cicha praca.


DOŚWIADCZENIE

Wykorzystaj w pełni swoją kartę graficzną MSI pod względem wydajności i skorzystaj z niemal nieograniczonych opcji dostosowywania dzięki dołączonemu oprogramowaniu.

CENTRUM SMOKA

Aby poprawić wrażenia z korzystania z oprogramowania MSI, postanowiliśmy skonsolidować jak najwięcej naszego oprogramowania w jednym zunifikowanym pakiecie. Cieszymy się, że możemy udostępnić pierwszą wersję tego gigantycznego projektu, który będzie znany jako Dragon Center.

Ostatecznie Dragon Center będzie jedynym oprogramowaniem MSI, które należy zainstalować, aby uzyskać pełną funkcjonalność pulpitu MSI, karty graficznej, płyty głównej, a nawet sprzętu do gier. Dzięki koncepcji modułowej aplikacja automatycznie wykryje nowy sprzęt MSI po dodaniu. W zależności od sprzętu w systemie zaoferuje odpowiednie sterowniki oprogramowania dla konkretnej konfiguracji.

TRYB TWÓRCY W DRAGON CENTER

Nowa funkcja o nazwie Tryb twórcy została wbudowana w MSI Dragon Center. Tryb twórcy zapewnia funkcję automatycznego dostrajania, umożliwiającą korzystanie z aplikacji z najlepszymi możliwymi ustawieniami oraz zapewnia doskonałą obsługę i zwiększoną wydajność.

Dopalacz

MSI Afterburner to najbardziej rozpoznawalne i szeroko stosowane oprogramowanie do podkręcania kart graficznych. Zapewnia pełną kontrolę nad kartą graficzną i umożliwia monitorowanie kluczowych wskaźników systemu w czasie rzeczywistym.

PRZYGOTUJ SIĘ DO VR Z MSI

Aby doświadczyć imponującego świata wirtualnej rzeczywistości, wymagany jest sprzęt o wysokiej wydajności. MSI, wiodąca na świecie marka wysokiej klasy gier i eSportu, zapewnia właściwe porady, aby upewnić się, że Twój system jest gotowy na VR. Integracja najlepszych technologii z zalecanym sprzętem do gier MSI VR w celu zapewnienia płynnej pracy. Wraz z naszymi partnerami VR, MSI zapewnia graczom niezwykle realistyczne wrażenia VR, w których gry ożywają.

Cechy produktu MSI Radeon RX 5700 GAMING X 8GB PCI-E GDDR6 FreeSync

Producent układu graficznegoAMD
Ilość pamięci RAM8 GB
Typ pamięciGDDR6
Typ złączaPCI-Express 4,0
Technologia skalowaniaBrak
Maksymalna rozdzielczość cyfrowa7680 x 4320 px
Ilość gniazd Display Port3 szt
Ilość gniazd HDMI1 szt
Maksymalna liczba monitorów4 szt
Przepustowość14 GB/s
Częstotliwość pamięci1610 MHz
ZastosowanieDo Gier
Wersja DirectX12
Wersja OpenGL4,5
Liczba wentylatorów2
Długość karty297 mm
Szerokość karty140 mm
Wysokość karty58 mm
Gniazda zasilające2 x PEG 8-pin
Rekomendowana moc zasilacza750 W
Maksymalny pobór mocy225 W
ProducentMSI
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Lubin:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań Ratajczaka:
Wrocław Biskupia:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                  


Typ komentarza:
               
  Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2021 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij /  Close

Nie strać okazji i zapisz się na newsletter

Więcej o Newsletterze ProLine


• Skorzystaj ze specjalnych promocji dla subskrybentów

• Czytaj najnowsze wiadomości ze świata technologii

• Zyskaj będąc na bieżąco z limitowanymi super okazjami