Przy zakupie wybranych modeli kart graficznych AMD Radeon serii RX 6000 możecie zgarnąć aż dwie gry - Dead Island 2 oraz The Callisto Protocol. Promocja obejmuje zarówno pojedyncze układy graficzne jak i również całe systemy komputerowe wyposażone w karty graficzne AMD Radeon serii RX 6000. Promocja trwa od 08.11.2022 roku do 4 lutego 2023 roku. Nie przegapcie takiej okazji!

Dla przypomnienia przy zakupie wybranych procesorów AMD Ryzen serii 5000 również zgarniacie grę UNCHARTED: Legacy of Thieves Collection. Tak więc stawiając cały system komputerowy na procesorze AMD Ryzen serii 5000 i karcie graficznej AMD Radeon serii 6000 możecie zgarnąć aż trzy nowe gry! Warto mieć to na uwadze, szczególnie teraz kiedy najbardziej pożądane przez Was procesory AMD Ryzen 5 5500, Ryzen 5 5660, AMD Ryzen 5 5600X oraz Ryzen 7 5800X3D są dostępne w mocno obniżonych cenach.

Amd

Zwiększ liczbę klatek na sekundę w grach

Podziwiaj nadzwyczajną jakość obrazu i niewiarygodną wydajność z AMD FidelityFX Super Resolution 2 (FSR 2), naszą rewolucyjną technologią skalowania obrazu gwarantującą podobną lub lepszą od natywnej jakość obrazu w obsługiwanych grach. Dodatkowo technologia AMD Radeon Super Resolution (RSR) zwiększa liczbę klatek na sekundę, pozwalając uzyskać płynną rozgrywkę w wysokiej rozdzielczości

Żywe efekty wizualne

Przenieś się do świata ultrarealistycznej rozgrywki w rozdzielczości od 1080p do 4K z technologiami zwiększającymi wydajność w grach, takimi jak DirectX 12 Ultimate, DirectX Raytracing (DXR), AMD FidelityFX, oraz wieloma funkcjami dostępnymi w AMD Software: Adrenalin Edition.

Płynna rozgrywka

Skoncentruj się na akcji bez rozpraszających uwagę efektów klatkowania obrazu lub jakichkolwiek opóźnień. Zestaw kartę graficzną AMD Radeon z monitorem obsługującym technologię AMD FreeSync - do wyboru jest ponad 2500 modeli monitorów
Amd

Regulamin promocji "AMD Radeon Raise the Game Bundle"

  • Na adres pomoc@proline.pl należy przesłać wiadomość e-maila zawierającą w załączniku skan/fotografię dowodu zakupu w firmie ProLine produktu biorącego udział w tej promocji. Musi to być plik JPG albo PNG o wielkości poniżej 1MB. Prosimy o wysyłanie maili po 14 dniach od daty zakupienia produktu.
  • Temat maila musi zawierać a) "AMD Radeon Raise the Game Bundle", b) numer dokumentu sprzedaży.
  • Jeden odbiorca może otrzymać jeden kod niezależnie od ilości zakupionych urządzeń w promocji
  • Promocja dotyczy wyłącznie klientów detalicznych
  • W przypadku wysłania zgłoszenia nie spełniającego powyższych wymagań realizacja zgłoszenia może znacząco się opóźnić bądź być niemożliwa.
  • Promocja zaczyna się o godzinie 15:00 dnia 08.11.2022 r. i obejmuje wyłącznie zakupy dokonane w naszej firmie od tego dnia; zakupy wcześniejsze nie podlegają promocji
  • Promocja trwa do 04.02.2023 r. lub do wyczerpania promocyjnych kodów
  • Realizacja wysyłki kodów odbywa się przez dystrybucję elektroniczną
  • Kod promocyjny należy zrealizować do 04.03.2023 r.
  • Regulamin promocji https://www.amdrewards.com/terms

Produkty objęte promocją: