Informacje archiwalne

Produkt o kodzie ATEN_UC3410 został wycofany z oferty.

Oglądasz archiwalne informacje o produkcie, jego parametrach i cechach technicznych! Produkt nie jest dostępny ale poniższe informacje możesz potraktować jako swoistą bazę wiedzy technicznej. I nadal możesz linkować do tej karty produktu aby przywołać jego parametry techniczne.

ATEN PHANTOM-S UC3410-AT (Gamepad Emulator dla PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)

Dodaj swoją ocenę | kod: ATEN_UC3410

Opis ATEN PHANTOM-S UC3410-AT (Gamepad Emulator dla PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)

PHANTOM-S skutecznie zwiększa prędkość i dokładność przednich przyrządów celowniczych w strzelankach FPS, oferując najlepsze wrażenia w trakcie gry. Niezbyt dobrze Ci idzie w strzelankach na konsoli gier? Nie możesz ustawić celu i strzelać wystarczająco często i dokładnie? Urządzenie PHANTOM-S stanowi odpowiedź dla graczy, którzy mają już dość powolnych i nieporęcznych kontrolerów! Urządzenie PHANTOM-S zostało zaprojektowane specjalnie, aby wesprzeć graczy w strzelankach na konsolach gier.
Najważniejsze cechy
 • Strzelanki w stylu komputerowym - szybkość i dokładność
 • Regularne aktualizacje oprogramowania (układowego)
 • Wyjątkowy tryb gry
Możesz porzucić standardowy gamepad i korzystać z płynnej kontroli, zwiększonej dokładności i ciągłych serii z broni, używając klawiatury i myszy komputerowej w strzelankach na konsoli gier.

Urządzenie PHANTOM-S stosuje technologię ACT (Agile Control Translator) konwersji sygnału, opracowaną przez firmę ATEN. Nasza technologia zapewnia płynne ruchy myszy, polepszenie ciągłych serii z broni z niezwykłą dokładnością trafiania, natychmiastową regulację czułości, proste ustawienia makr, obsługę laptopów i regularne aktualizacje w celu poprawienia jakości grania. Urządzenie PHANTOM-S umożliwia wykorzystanie dostosowanej gry z użyciem klawiatury i myszy zapewniając wyjątkowe wyniki w strzelance - niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym graczem komputerowym czy graczem korzystającym z konsoli.
Cechy charakterystyczne

 • Unikatowa technologia konwersji urządzenia. PHANTOM-S pozwala na granie w gry na konsole PS4, PS3, Xbox 360 i Xbox One za pomocą (bez)przewodowej klawiatury i myszy. Obie opcje są w pełni dostosowalne i zapewniają wygodną i płynną grę w porównaniu z konwencjonalnym gamepadem i zestawami przycisków. Gra przy użyciu urządzenia PHANTOM-S oferuje pełne wrażeń szybkie wybieranie celu i precyzyjne strzelanie. Ponadto zoptymalizowana kalibracja synchronizacji odrzutu w urządzeniu PHANTOM-S zapewnia wyższą dokładność przy ogniu ciągłym.
 • Urządzenie PHANTOM-S dostarczane jest z oprogramowaniem do szybkiego konfigurowania mapowania pomiędzy klawiaturą/myszą i konwencjonalnym gamepadem zależnie od indywidualnych preferencji. Można ustawić makra, tak aby pojedynczy klawisz służył do uruchamiania określonej sekwencji instrukcji normalnie wyzwalanych przez różne kombinacje klawiszy. Firma ATEN zapewnia regularne aktualizacje oprogramowania PHANTOM-S, dodając nowe funkcje, poprawiając grę i obsługując następne generacje konsoli gier np. PS4 i Xbox One.
 • Poza grą za pomocą klawiatury i myszy USB urządzenie PHANTOM-S obsługuje również klawiatury laptopów do bezpośredniej gry na konsolach PS4, PS3, Xbox 360 i Xbox One i zapewniając niespotykaną przyjemność i wygodę sterowania grą.

Zawartość opakowania

 • 1x PHANTOM-S
 • 2x Kable USB A do Mini USB B
 • 1x Kabel ustawień
 • 1x Instrukcja obsługi
Schemat:


Uc3410


Cechy produktu ATEN PHANTOM-S UC3410-AT (Gamepad Emulator dla PS4 / PS3/ Xbox 360/ Xbox One)

ProducentAten
 

Dostępność w salonach


Centrala Mirków (magazyn wysyłkowy):
Kalisz:
Legnica:
Katowice:
Gliwice:
Bytom:
Poznań:
Opole:Dzwoń: 77 4536349Dzwoń: 77 4536349
Trzebnica:
 

Podobne produkty

Dodaj komentarz:Ocena:
                    Oficjalne odpowiedzi ProLine są oznaczone innym kolorem i ikoną  Zobacz regulamin komentarzyZasady umieszczania komentarzy
Wstecz  Góra Strony  
Copyright © 2002-2022 by ProLine.     Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zamknij / Close

Newsletter ProLine

Więcej o Newsletterze ProLine

Chcesz wiedzieć wszystko przed innymi?

Zapisz się do newslettera i nie pozwól, by coś cię ominęło!

Nie przegap żadnej promocji, zdobywaj kody rabatowe.

Otrzymuj informacje o okazjach i nowościach w ofercie.